Şimdi Ara

SAÇ YIKAMA VE ŞEKİLLENDİRME REHBERİ (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
728
Cevap
22
Favori
27.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Arkadaşlar elimde kozmoyadan yeni aldığım 3D Men Anti-Dandruff şampuan var sadece 2 kere kullandım. Önce BC Acil Kurtarma şampuanını kullanmaya karar verdiğim için bunu isteyene satabilirim daha ucuza. İlgilenen olursa pm den ulaşabilir.

fiyatı pm atsana

• gokhan_16 G kullanıcısına yanıt
    Tutuş gücü daha yüksek bir sprey kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, saçlarım ince telli ve hafif seyreklik var önceden saç dökülmesi sorunu yaşıyordum çeşitli şampuan lar denedim clear ın saç dökülmesi için olan modeli dökülmeyi azalttı ama saça canlılık veren dökülmeyi azaltan ve kaliteli bir şampuan arıyorum birde İzmir içi kaliteli kesim yapan kuaför bilen varsa yazabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrimDışı

Merhabalar, saçlarım ince telli ve hafif seyreklik var önceden saç dökülmesi sorunu yaşıyordum çeşitli şampuan lar denedim clear ın saç dökülmesi için olan modeli dökülmeyi azalttı ama saça canlılık veren dökülmeyi azaltan ve kaliteli bir şampuan arıyorum birde İzmir içi kaliteli kesim yapan kuaför bilen varsa yazabilir mi

Önce genetik mi yoksa mevsimsel mi?Bunu öğrenmek lazım.
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Genetik :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrimDışı

Genetik :/

Erkek tipi saç dökülmesi konusuna bakmanı tavsiye ederim.
  • hdf quicksand nereden bulabiliriz ?
  • Bu şampuan nasıldır? Kuaförümde görüyorum. Ne zaman saçımı bu şampuanla yıkasa güzel şekil alıyor. Ama saç sağlığı açısından nasıldır bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smoch -- 14 Nisan 2016; 18:08:14 >

• Smoch kullanıcısına yanıt
    Hiç görmedim.Bonacure volume boost deniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

2 kez yıkadıktan sonra normal şampuanlar gibi kuruluk yaratıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

quote:

Hayır, doğal hacim veriyor.
  • quote:

quote:

quote:

Tavsiyenize güveniyorum.

1 adet deneme amaçlı Bonacure volume boost satın aldım. Tavsiye için teşekkür ederim.

http://urun.n11.com/sampuan/bc-bonacure-volume-boost-dogal-hacim-sampuan-250ml-P100757349

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tavsiyenize güveniyorum.

1 adet deneme amaçlı Bonacure volume boost satın aldım. Tavsiye için teşekkür ederim.

http://urun.n11.com/sampuan/bc-bonacure-volume-boost-dogal-hacim-sampuan-250ml-P100757349

Arkasında eczacıbaşı etiketi olmasına dikkat et, dün volume boost ile yaptıgım sacın resmini atabilirim wpden.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tavsiyenize güveniyorum.

Arkasında eczacıbaşı etiketi olmasına dikkat et, dün volume boost ile yaptıgım sacın resmini atabilirim wpden.

250 ml 25 TL ye almıştım hemen iptal ettim.

Gittigidiyorda 1000 ml 55 TL ye buldum. Satıcı orjinal ürün garantisi falan yazmış ama bilemedim. Çok mu sahte var piyasada ?

http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/schwarzkopf-bc-bonacure-volume-boost-sampuan-1lt-210041295?gclid=Cj0KEQjwosK4BRCYhsngx4_SybcBEiQAowaCJS323Sx-0OgWwgMnrgx0z8OL46B60T1kSeUzQ8E8Q-saAhc48P8HAQ&ggmktg=PaidSearch*PLA*232252407*22324029567*58375867407*pla**pla-79003443207&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tavsiyenize güveniyorum.

250 ml 25 TL ye almıştım hemen iptal ettim.

Gittigidiyorda 1000 ml 55 TL ye buldum. Satıcı orjinal ürün garantisi falan yazmış ama bilemedim. Çok mu sahte var piyasada ?

http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/schwarzkopf-bc-bonacure-volume-boost-sampuan-1lt-210041295?gclid=Cj0KEQjwosK4BRCYhsngx4_SybcBEiQAowaCJS323Sx-0OgWwgMnrgx0z8OL46B60T1kSeUzQ8E8Q-saAhc48P8HAQ&ggmktg=PaidSearch*PLA*232252407*22324029567*58375867407*pla**pla-79003443207&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0

Benim başıma geldi bir kere.Kesin bişey diyemiyorum.Pmden yaz wp numaramı vereyim resme bak ona göre karar ver.

• deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Şampuan dan memnun kaldınızmı ? Bende ince telli saçlara sahibim ve alttaki 2 şampuandan birisini almayı düşünüyorum hangisini önerirsiniz?

Kerastase Specifique Stimuliste GL

Bonacure volume boost

• okanhh O kullanıcısına yanıt
    Specifique de silikon var dökülmeyi önlüyor orta hafif bir şampuan saça güzellik veriyor ama biraz zararlı içeriği.
    Volume boost silikon yok dökülmeyi önlemez çok hafif bir şampuan 3 gün saçı söndürmemeyi vaad ediyor doğal hacim veriyor nerdeyse zararlı içerik yok

• Merhaba,

Clear men mentollü , watsonsun yeşil waxindan kullanıyorum (toplam 20tl), fon makinesi ve fırça ile sekil veriyorum, haftada bir argan yagi sürüyorum, her gün saclarimi yıkıyorum
    Dalgalı saçlarım var, saçlarım Çağatay Ulusoyun ki ile çok benziyor, ama onun saçları çok daha canlı duruyor , belki şampuanındandır belki waximdandir diye bir sormak istedim tavsiyeniz var mi ?
    http://www.jeyyu.com/wp-content/uploads/2016/01/survivor-2016-serkay-tutuncu-resimleri.jpg

Boyle parlak ve çizgili saçlar genetik mi yoksa wax ve şampuan seçimleriyle ulaşılabilir mi ? Wax + Şampuana 20 tl yerine 60 70 tllik bütçe ayirabilirim

Teşekkürler

• J.BoND J kullanıcısına yanıt
    turuncu olanınıda yeşil olanınıda kullanmıştım wax ın hiç başarılı bir ürün değil daha çok bayan saçı için üretilmiş bence kullanmayı bırakmalısın, hacim şampuanı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.BoND

Merhaba,

Clear men mentollü , watsonsun yeşil waxindan kullanıyorum (toplam 20tl), fon makinesi ve fırça ile sekil veriyorum, haftada bir argan yagi sürüyorum, her gün saclarimi yıkıyorum
    Dalgalı saçlarım var, saçlarım Çağatay Ulusoyun ki ile çok benziyor, ama onun saçları çok daha canlı duruyor , belki şampuanındandır belki waximdandir diye bir sormak istedim tavsiyeniz var mi ?
    http://www.jeyyu.com/wp-content/uploads/2016/01/survivor-2016-serkay-tutuncu-resimleri.jpg

Boyle parlak ve çizgili saçlar genetik mi yoksa wax ve şampuan seçimleriyle ulaşılabilir mi ? Wax + Şampuana 20 tl yerine 60 70 tllik bütçe ayirabilirim

Teşekkürler

O Şükrü Dudu'nun önerdiği Kerastase markasını kullanıyor çünkü

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.