Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.757
Cevap
238
Favori
624.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    6. ayda falan kabarıklığı aldırmak için berbere git istersen,ben öyle yapmıstım cok kabarıktı sacım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mos Def

6. ayda falan kabarıklığı aldırmak için berbere git istersen,ben öyle yapmıstım cok kabarıktı sacım

Daha 2 ay olmadı kabarıklık var saçımın arkasında
  • Gaz Amca kullanıcısına yanıt
    bilirim o berbat dönemde dayanman gerek uzun saç istiyosan sabır işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaz Amca

quote:

Dostum sana tavsiyem daha 2 ay olmuş berbere falan gitme. Böyle 2 ayda bir berbere gidersen saç maç kalmaz. Çok kabarırsa 6 ayda bir git en fazla. Benim de 6. ay. SS'm üstte. Berbere gitmedim ve gitmeyi de düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

quote:

Dostum sana tavsiyem daha 2 ay olmuş berbere falan gitme. Böyle 2 ayda bir berbere gidersen saç maç kalmaz. Çok kabarırsa 6 ayda bir git en fazla. Benim de 6. ay. SS'm üstte. Berbere gitmedim ve gitmeyi de düşünmüyorum.

berbere 3.ayda makas ara makas attırmak için gidilirmi? saçlarım emo saçı gibi olmasın öne değilde arkaya doğru yatsın tabi bunun için uzun olması lazım ama kısa ile uzunun arasında şu emo saçı gibi oluyor o durumda ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçınız dökülüyor mu sizinde rahatsiz etmeye başladı artık

• 1 yıl 5 ay sonra saçlarımı kestirdim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

quote:

quote:

berbere 3.ayda makas ara makas attırmak için gidilirmi? saçlarım emo saçı gibi olmasın öne değilde arkaya doğru yatsın tabi bunun için uzun olması lazım ama kısa ile uzunun arasında şu emo saçı gibi oluyor o durumda ne yapmalıyım?

Yapacak bir şey yok sabredeceksin ve uzayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

1 yıl 5 ay sonra saçlarımı kestirdim

before-after isteriz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

1 yıl 5 ay sonra saçlarımı kestirdim

before-after isteriz

konuda eklenmiş fotolarım var ama kaçıncı sayfada bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kese kağıdı

3sene sonra ben de uzatmayi dusunuyorum

liseden mezun oldun mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: joshua00

quote:

Orijinalden alıntı: kese kağıdı

3sene sonra ben de uzatmayi dusunuyorum

liseden mezun oldun mu

Ohoo lise 3'ün ortasından beri uzatıyorum arada birkaç kez kestirdim. Sırtıma geliyor şuan saçlarım.
  • Selam beyler. Ben saçlarımı yaklaşık 6 senedir 3 numara yaptırıyorum, 3 numaraya o kadar alıştım ki, 15 günlük saç bile bana uzun gelir oldu. Liseden beri içimde uktedir saç uzatmak. Saçlarımda da eski canlılık yok en azından üstlerde seyrelme var, (zamanında bolca kullandığımız jöle yüzünden dökülen saçlar) 3 yaptırdığım zaman bariz belli oluyor. Saçlarım ince telli ve seyrek
    İçimde de kalsın istemiyorum ama çok sabırsızım. Bir de benim ensemde kıl değil resmen saç çıkıyor bunun için 10 günde bir mutlaka berbere gitmek zorundayım.
    Tüm bu şartlar altında şu an 5-6 numara olan saçlarım, kaç ay sonra uzun diyebileceğimiz kıvama gelir? Ve bu yolda başarılı olmak için neler yapmak gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediem03

Selam beyler. Ben saçlarımı yaklaşık 6 senedir 3 numara yaptırıyorum, 3 numaraya o kadar alıştım ki, 15 günlük saç bile bana uzun gelir oldu. Liseden beri içimde uktedir saç uzatmak. Saçlarımda da eski canlılık yok en azından üstlerde seyrelme var, (zamanında bolca kullandığımız jöle yüzünden dökülen saçlar) 3 yaptırdığım zaman bariz belli oluyor. Saçlarım ince telli ve seyrek
    İçimde de kalsın istemiyorum ama çok sabırsızım. Bir de benim ensemde kıl değil resmen saç çıkıyor bunun için 10 günde bir mutlaka berbere gitmek zorundayım.
    Tüm bu şartlar altında şu an 5-6 numara olan saçlarım, kaç ay sonra uzun diyebileceğimiz kıvama gelir? Ve bu yolda başarılı olmak için neler yapmak gerekir?

En az 1 sene. Ama seyrek ve uzun saç hiç hoş durmuyor.
  • Benimkiler uzadıkça söndü, şekillendirici kullanmadan hacim veremiyorum nasıl olacak

• Şu ana kadar rekorum 7 ay sanırım Fakat 7 ayda 10 cm'den fazla uzadığı oldu tabi, demek ki benimkisi sağlıklı bir saç değil çünkü 1 ayda 1 cm'den fazla uzuyor

Herneyse 10 haziranda kestirdim en son, 1 ay önce falan da yan ve enseleri kısalttırdım üst ortadan dökülsün saçım diye, bir de uçlarından kırık aldırdım biraz. Şimdi yanlar falan yine uzadı üstler de kabarıyo istediğim kıvama zor getiriyorum bozuluyor falan napsam bilemedim ama bu sefer kafaya koydum uzatmak istiyorum
  • SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]
    SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

Bunlarda benim bebeklerim9 ay 2 gun oldu

Berbere gitmeme gerek var mi? Kiriklari falan aldirmak icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Circassian81 -- 24 Kasım 2014; 14:15:00 >
  • arkadaslar ben kuafore gidip kiriklari aldiracagim. ama ense tuylerini vs. de aldirsam mi acaba? saclarimi toplamiyorum ama yine de aldirsam mi.diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Hocam peki önleri nereye geliyor acaba? Benim de 9 ay oldu ama önleri çekince burnumun ucuna geliyor acaba yavas mı uzuyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Hocam peki önleri nereye geliyor acaba? Benim de 9 ay oldu ama önleri çekince burnumun ucuna geliyor acaba yavas mı uzuyor?

Hocam onlerini arkaya atiyorum genelde ama onume cekince agzimi geciyolar ceneme geliyolar bi de bu yikandiktan sonra nemli hali kuruyunca cok kabariyo 😪

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.