Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (213. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.757
Cevap
238
Favori
623.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saçlarım yaklaşık 3 yıldır omuzlarımda ara ara kestiriyorum ama hep omuz seviyemde.
    Saçlarım kıvırcık olduğu için duşta ve sonrasında tararken kopmalar oluyor onun haricinde dökülme pek yok.
    1 kere bile bakım kremi vs. tarzı bir şey kullanmadım sadece şampuan kullanıyorum.
    Lakin alnımda ufak bir açılma gördüm veya bana öyle geliyor , moralim bozuldu biraz açıkçası çünkü uzun saç bana yakışıyor ve seviyorum.
    Yaş 22.

acaba önerebileceğiniz bir bakım kremi veya ne bileyim şampuan bir şey var mı ?
    teşekkür ederim.
  • Ense yi 2 ay önce aldırdım ama 6 7 cm uzanmış ama saçımda bu kadar uzama yok neden acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıvırcık/dalgalı saçlı beyler, ne kullanıyorsunuz şekillendirici olarak?
    Saçlarım uzadıkça bonusa döndüğüm için mecburen ara ara kısalttırıyorum.
    Ne denediysem olmadı. Genelde şekillendiriciler kısa saçlara yönelik.
    Arkaya doğru atıyorum saçımı, ön taraflar normal dursa da arkaya doğru gittikçe kıvırcıklaşmalar artıyor. Hele arka bölüm çalılık gibi oluyor :) Saçlarımı yıkayıp tarayınca başta düzgün duruyor. Sonra yavaş yavak uçtan köke doğru dönmeye başlayıp birbirinden ayrılıyor saçlar. Sonunda kestirip kurtulacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XHellsing

quote:

Orijinalden alıntı: Tuyuh

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tuyuh

6.ayımı geride bıraktım

Hocam saçlar kulağının neresine geliyor tamamen kapatıyor mu? Birde foto gönderirsen iyi olur :D

hocam dalgalı oldugu ıcın kulaklardan kıvrılıyor baya.ama düzlestirince kulaklar tamamen kapanıyor.

Günlük nasıl kullanıyorsun? Taç fln mi takiyorsun yoksa sagdan yada soldan saçımı ayırdın?

sampuan ile yıkadıktan sonra kafamı sallıyorum.ense, kulak arkaları ve yanlar kıvrılıyor cok hos duruyor.öyle kuramaya bırakıyorum.
    fön kullamıyorum sadece havlu ıle arkadaları ve yanları sert kuruluyorum.önleri elımle yana yatıyorum.

suan saçım JOHN FRUSCİATE nın saçına çok benzıyor.bunun birazcık kısası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuyuh -- 15 Ekim 2017; 1:46:53 >
  • SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

Saç uzatmaya başladığımdan beri ilk defa saçlarımı bağladım Doğru baglamis miyim ? :D onler niye işe yetmedi arkaya bazı yerleri ...

• 6-7 aydır uzatiyorum

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

• karamsar1İ kullanıcısına yanıt
    Benimde saclarim dalgali. Gecen sene onler ust dudagima kadar geliyordu. Kuaforde glatt yaptirdim. Saclarim duzlestirdim. Emin ol en 3-4 ay duz kaldi saclar ve beni hic yormadi vtavsiye ederim

• 200ugececekaga kullanıcısına yanıt
    Glatt nasıl oluyor bilmiyorum ama fön çektirince hiç doğal durmuyor saçlarım. Şuayipe benziyorum
  • karamsar1İ kullanıcısına yanıt
    GLatt bi krem. Kuaforler yapiyor. Luks kuaforlerde fiyatina 200-250 istiyorlar. Benim gittigim kuaforde 20 liraya yaptirmistim cok dogal duruyor. Arastirmanizi tavsiye ederim. Ben yeniden saclarimi uzatmaya basladim. İstedigim seviyeye gelince glatt yaptiracagim. Malum benimde saclarim dalgali.

• quote:

Orijinalden alıntı: bitter03

6-7 aydır uzatiyorum

6-7 aylık uzatma değil büyük ihtimal saçlarınız ortalama üstü bir uzunlukta iken başladınız uzatmaya..
  • tiplere bak çay demle
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bitter03

6-7 aydır uzatiyorum

6-7 aylık uzatma değil büyük ihtimal saçlarınız ortalama üstü bir uzunlukta iken başladınız uzatmaya..

en az 2 sene.

• Benim saçlarım katlı, yaklaşık bir yıldır uzatıyorum ve 4-5 ay geçince katsız yaptırmak istiyorum yanları önleri falan hiç kısaltmadan yani omuz seviyesinde.Nasıl yaptırabilirim? Erkek kuaförleri var ama uzun saç kesebilirler mi onlar? Kadın kuaförü desen onlar da kadın saçı gibi küt yaparlarsa kökten kestirmek zorunda kalırım.Napıcam bilmiyorum

İstediğim saç şu sekil

https://www.google.com.tr/search?q=uzun+sa%C3%A7+erkek+modelleri&oq=uzun+sa%C3%A7+erkek&aqs=chrome.1.69i57j0l3.7410j0j7&client=ms-android-sonymobile&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#imgrc=xhMzfGG1WcDMGM:

• quote:

Orijinalden alıntı: 200ugececekaga

GLatt bi krem. Kuaforler yapiyor. Luks kuaforlerde fiyatina 200-250 istiyorlar. Benim gittigim kuaforde 20 liraya yaptirmistim cok dogal duruyor. Arastirmanizi tavsiye ederim. Ben yeniden saclarimi uzatmaya basladim. İstedigim seviyeye gelince glatt yaptiracagim. Malum benimde saclarim dalgali.

Hocam benim de saçlarım dalgalı hatta çok uzayınca kıvırcıklaşıyor. Ben de yaza kadar bu şekil uzatıp düzleştirmeyi yani sanırım o glatt yaptıracam. Ama buralarda yapan olduğunu sanmıyorum kremi veya her neyse biz alsak evde uygulanamaz mı ? Ve Kıvırcık saçı da düzleştirir mi ? Ve haziranda falan 8-9 ay olmuş olacak saçları uzatmaya başladığım düzleştirdğimde tahmini nereme gelir veya nasıl durur ? Teşekkürler.
  • Ya beyler benim sorunum nedir ? bilen biri yok mu yav.
    saçlarım kuru iken normal gündelik hayatta 1 tel dahi dökülmüyor.
    Lakin duşta ve çıktıktan sonra ıslak ve nemli iken kopma-dökülme oluyor , yarısı normal saç uzunluğumun yarısında buda kırılmadan mı oluyor ?
    elidor'un bir şampuanını kullanıyorum. saçımda bir seyrelme açılma yok ama moralim bozuluyor.
    sizce nedeni nedir ?
    teşekkür ederim , iyi akşamlar.
  • Arkadaşlar Dax Supergro diye bir ürün var saç uzatmak,beslemek için tavsiye ediliyor meşhur saçtan çıkarması zor olan ürün hiç kullandınız mı ya da bilginiz var mı?

Birde içinde SLS içermeyen bitkisel sampuan arıyorum gür ve kabaran saçlar için ne tavsiye edersiniz?

Acil almam lazim saçlarim gün geçtikçe dahada kabariyor,ara dönemden canlı çıkmayabilirim. 5. aydayım 6. aya giricem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XHellsing -- 31 Ekim 2017; 22:11:35 >
  • 35bna 3 kullanıcısına yanıt
    Günde 100 tel normal kabul edilir diyorlar. Benim de moral çok bozuluyodu da internetten okuyunca içim rahatladı biraz. Ayrıca genelde duşta daha fazla dökülme olur.

• Arkadaslar su sac uzatirken enselerin disari dogru kivrilmasinin cozumu yokmu cok cirkin duruyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: RemyDeGourmont

quote:

Hocam benim de saçlarım dalgalı hatta çok uzayınca kıvırcıklaşıyor. Ben de yaza kadar bu şekil uzatıp düzleştirmeyi yani sanırım o glatt yaptıracam. Ama buralarda yapan olduğunu sanmıyorum kremi veya her neyse biz alsak evde uygulanamaz mı ? Ve Kıvırcık saçı da düzleştirir mi ? Ve haziranda falan 8-9 ay olmuş olacak saçları uzatmaya başladığım düzleştirdğimde tahmini nereme gelir veya nasıl durur ? Teşekkürler.

Evde uygulamasi zor olur. Hassas birsey. Sac diplerinizi yakanibilirsiniz. Nerede yasiyorsunuz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RemyDeGourmont

quote:

Evde uygulamasi zor olur. Hassas birsey. Sac diplerinizi yakanibilirsiniz. Nerede yasiyorsunuz?

Sakarya.
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.