Şimdi Ara

SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ KOLEKSİYONUM [S.S] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
7.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkürler hocam deneyeceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saç yapmak için reçete bellidir. Bu kadar ürün almaya gerek yok. Parayı özellikle wax ve spreye gömmek zaten tamamıyla parayı çöpe atmaktır. Zira en yüksek kalitedeki, en pahalı wax ve spreyi kullansanız dahi iyi fön çekmediğiniz sürece istediğiniz saçı yapamayacaksınız. İyi fön için ise ömürlük diyebileceğimiz min. 10 yıl kullanabileceğiniz bir profesyonel fön makinesi. Yine ömürlük kullanabileceğiniz özel fön fırçası. İyi fönü çektikten sonra zaten saç kendiliğinden duracağı için kullanacağınız wax ve spreyin fiyat sıkalası pek bir önem arzetmiyor. 10 liralık bir wax ve yine 10 liralık bir sprey ile saçı sabitler, akşama kadar bozulmaksızın kullanabilirsiniz.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmyyyymmm -- 7 Ekim 2018; 23:56:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmyyyymmm M kullanıcısına yanıt
    Evet, fön işin en önemli kısmı. Dalgalı ve kuru bir saçlarımvar, iyi bir fön çekince cidden ben bile tanıyamıyorum ama en son da kalitesiz bir wax kullanırsam (ki özel günler dışında kullanmıyorum) saçlarım beni çok rahatsız ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmyyyymmm

Saç yapmak için reçete bellidir. Bu kadar ürün almaya gerek yok. Parayı özellikle wax ve spreye gömmek zaten tamamıyla parayı çöpe atmaktır. Zira en yüksek kalitedeki, en pahalı wax ve spreyi kullansanız dahi iyi fön çekmediğiniz sürece istediğiniz saçı yapamayacaksınız. İyi fön için ise ömürlük diyebileceğimiz min. 10 yıl kullanabileceğiniz bir profesyonel fön makinesi. Yine ömürlük kullanabileceğiniz özel fön fırçası. İyi fönü çektikten sonra zaten saç kendiliğinden duracağı için kullanacağınız wax ve spreyin fiyat sıkalası pek bir önem arzetmiyor. 10 liralık bir wax ve yine 10 liralık bir sprey ile saçı sabitler, akşama kadar bozulmaksızın kullanabilirsiniz.

Edit: İmla
    https://forum.donanimhaber.com/sac-sekillendirmek-icin-en-leriniz--127193205#127193205

burda enleri bahsettim

burda vaxları paylasım konum ama ustte verdgim linkdeki benim enlerim ordan arkadaşlar inceleyebilir

• hocam saç için pudra kullandınız mı hiç ? osis pudra, passinate pudra vs. gibi

• GÜNCEL

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.