Şimdi Ara

En kalici taklit parfüm satan yer neresi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En kalici taklit parfüm satan yer neresi ? Şimdiye kadar d&p ve mad denedim kalıcı değiller.Kokum dolce gabana the one edp erkek

• Bargello diye düşünüyorum
  • F/P olarak Tutaste muadil parfümlerde uzun süredir 1 numara. Tabii bu yaptığı her parfümün en iyisi olacağı anlamına gelmez. Brikaç yıl önce yaptığı D&G The One için efsane diyorlar, şu andakilerde biraz bozduğunu iddia ediyorlar; ama her markada söylenen bir şey bu. Genel olarak Tutaste alanı üzmez, yeter ki parfümü kullanmadan önce birkaç ay dinlendirmesini bilin. Emregeldi'yi de deneyebilirsiniz; son zamanların hızlı yükselen muadil parfümcülerinden.

• eyldzz E kullanıcısına yanıt

Siz kullanıyor musunuz ? kalıcılığı ne kadar ? Sadece siz mi kokuyu aliyorsunuz yoksa etrafınızdakiler de alıyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

F/P olarak Tutaste muadil parfümlerde uzun süredir 1 numara. Tabii bu yaptığı her parfümün en iyisi olacağı anlamına gelmez. Brikaç yıl önce yaptığı D&G The One için efsane diyorlar, şu andakilerde biraz bozduğunu iddia ediyorlar; ama her markada söylenen bir şey bu. Genel olarak Tutaste alanı üzmez, yeter ki parfümü kullanmadan önce birkaç ay dinlendirmesini bilin. Emregeldi'yi de deneyebilirsiniz; son zamanların hızlı yükselen muadil parfümcülerinden.

Teşekkürler.

• hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt

Kral bu bekletme olayını açabilir misin biraz? Bendede çok fazla açık parfüm var farklı farklı firmalardan, loris bargello emreboslu mad parfüm hepsini denedim hepsini tattım :)

Emre Bosludan eros aldım, dediğin gibi ilk zaman sıkıtğımla 1 ay sonra sıktığım parfüm farklı kokuyordu. Niye olabilir taze ürün diyemi?

Bu arada MAD parfümden uzak durun, kokuları kötü ve kalıcılığı düşük niche almama rağmen. Mad Mare diye bişi var o harikaydı ama parasıda orjinal parfümlerden daha pahalı   Hangi enayi, orjinal varken onu alır anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rotryzer -- 9 Ocak 2024; 21:19:22 >
  • rotryzer kullanıcısına yanıt

Geçen hafta toplu siparişim geldi, bir parfüm 2 hafta önce doldurulmuş, bir başkası 3 yıl önce. Gerçekten çok fark ediyor. Yeni doldurulan parfüm de üretim tankında en az 2 hafta beklemiştir; ama yeterli değil. Yeni aldığınız parfümü yatay konumda karanlık bir yerde bekleterek haftada 1-2 kere birkaç fıs sıkarak hava ile reaksiyona girmesini ve "demlenmesini" sağlamalısınız. Yani esansla alkol iyice karışacak. Yayılım ve kalıcılık oldukça fark ediyor, hatta koku kalitesi bile değişiyor. En az bir ay öyle kalsın.

MAD'in birkaç parfümünü bir şubesinde denedim, bir olayı yok gerçekten; yalnızca pazarlaması ve sunumu iyi. Çok saçma yüksek fiyatlara satılan çeşitleri var, onların yerine orjinal designer parfüm alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 9 Ocak 2024; 21:34:2 >
  • hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt

Güzel bilgi deneyeceğim teşekkürler

• Up...
  • Sansiro parfüm den alıyorum. Orijinallerine çok yakın. Bargellodan kat kat iyi. Tester üzerine sık derim. 2li alımlarda 100tl indirimli alıyorsun hem şubelerinden hemde Trendyol resmi mağazasından. Forum sıcak fırsatlar kategorisinde ki tutaste parfüm kalite ayarında.
  • xhacker09x X kullanıcısına yanıt

Sansirodan, erkek premium serisinden alttaki parfümlerden birisini deneme şansınız oludumu? veya herhangi niche parfümünü? birde kalıcılığı nasıl?

Tango

Jazz 

Rap 

King 

Brave 

Master 

Sansiro brave çok kalıcı bir parfüm yaz parfümü

Aynı koku E-69 = BRAVE

https://www.fragrantica.com/perfume/Alfred-Dunhill/Desire-Blue-1937.html

Sansiro King şekersiz sucul ferah sabunsu 4 mevsim parfümü bu da kalıcı.

Ayni Koku E-32 = KİNG

https://www.fragrantica.com/perfume/Givenchy/Insense-Ultramarine-858.html

E 32 ile E69 Orijinalleri ile benzerliği %99 aynı.

Bu listede olan parfümlere premium değil klasiktir..

---------------

Premium niş bunlar

sansiro parfüm
    Sansiro Exclusive Parfüm
    https://www.e-sansiro.com/parfum/exclusive

Creed - Creed Aventus (dumansı)

Black - Nosomatto black Afgano

Cocaine - ????

Erba - Sospiro Erba pura

Ver nuit - ??????

Ayrıca ucuz olsun kokuyu denemek istiyorum diyorsanız şubelerinde klasik kokuların kalemleri var.

sansiro parfüm
    Sansiro Kalem Parfüm
    https://www.e-sansiro.com/parfum/kalem-parfum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhacker09x -- 19 Ocak 2024; 18:33:24 >

• Üstteki mesajıma ek olarak parfüm listenin PDF sini paylaşıyorum

https://www.mediafire.com/file/6vt9hu0krhjy78i/sansiroyeniliste.pdf/file

Sansiro güncel liste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhacker09x -- 18 Ocak 2024; 22:51:55 >

Bugün E69 aldım çok güzel bir parfüm, kalıcılığını yarın deneyip kontrol edicem, Gerekirse Brave alınır. Creed aventus niche muadilini aldım birde invictus muadilini aldım. İnvictus muadili 1-1 bargello ile aynı tahminimce esansı aynı yerden temin ediyorlar :=) mesela Lorisin invictusu farklı.

Hatta şunuda yazayım, Loriste niche invictus ile düz invictus arasında bile koku farkı var.

Bargelloda invictus uçuyodu 1 saatte bakalım sansiro nunki nasılmış.

E32 güzel değildi bu arada, pudra+sabun gibi bir koku.

Erba niche olanda güzel değildi bi zamanlar çiğnedimiz sakız tadı ile 1-1 diyebilirim beni sarmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rotryzer -- 24 Ocak 2024; 19:54:21 >

Bundan mı aldınız ?

sansiro parfüm
    Sansiro Parfüm - Sansiro Creed Erkek Parfüm 50ml Edp
    https://www.e-sansiro.com/parfum/exclusive/erkek-parfum/creed-erkek-parfum-50ml-edp

E 69 da güzel ferah kalıcı

Evet bundan aldım, Lorisinki 3-4 saat gidiyordu bide sansiro nunkini deniyeyim dedim. Bakalım nasılmış, malum fresh parfümler kalıcı olmuyor. Ama yapanda yapıyor, Loris niche invictus gün boyu gidiyo.

Şahsen odunsu parfümleri hiç sevmiyorum, fresh veya fresh+baharatlı parfümler güzel oluyor.

https://www.fragrantica.com/perfume/Paco-Rabanne/1-Million-3747.html (mesela bu çok güzel)

Mesela böylede birşey var harika birşey muadili hiçbir yerde yok.

• Dükkanda sıkmış olduğum creed ile evdeki creed arasında kalıcılık anlamında fark var, Bence bir hile dönüyor. Raflardaki testerlerin kalıcılığı daha yüksekti. Dükkanda elime sıktığımda gün boyu kalmıştı şimdi evde sıktım 4 saat bile olmadan koku sönmeye başladı.

E69 230TL olanda 1,5 / 2 saat gidiyor, günde 3 kez sıkılsa (sabah-öğlen-ikindi ile akşam arası) (ve malesefki yayıcılığı yok denecek kadar az, ofisteki arkadaşıma söylemesem fark etmicekti bile)

Aklımda sadece DP kaldı bir kerede ordan düz ucuz muadil birde niche alıp yoluma artık tek bir markadan devam etmeyi düşünüyorum.

Açık parfüm anlamında en iyi yer şuanlık hala ''Loris niche'' 900+450= 1350 TL ye 50+50 (ml), en azından günde 1 kere sıkıyon geçiyon. Yanında taşımana gerek yok.

Ekleme yapıyorum sabah 08:00 sıkmış olduğum creed (niche) parfüm şuan (10:15) kokuyu alamıyorum bile resmen kandırıldım :) Sansirodan uzak durun abi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rotryzer -- 26 Ocak 2024; 10:17:52 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.