Şimdi Ara

Saç ekimi yaptıranların görüşleri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
1
Favori
15.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum çoğu erkek gibi benimde saçlarım dökülüyor. Ne yazık ki hiç bi ilaç tedavisi vs. işe yaramıyor. Tek çare saç ekimi gözüküyor. Saç ekiminde de acaba saçlar belli bi senede sonrada örn. 4/5 sene sonra tekrardan dökülme yaşanır mı ?

• Up
  • Saç ekiminde ekilen saçlar dökülmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: substar

Saç ekiminde ekilen saçlar dökülmüyor.
    kellik de karizma, neden saç ektirmeyi düşünüyorsun ki?
  • Kafamda 2 tane yarık izi var, bu bölgelere saç ekilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

Kafamda 2 tane yarık izi var, bu bölgelere saç ekilir mi?
    Protez saç kullan istediğin gibi tararsın şekil verirsin hem kafandan çıkmaz denize gir banyo yap çekiştir.
    sadece bakımına özen göster.
  • Hormonel bir sıkıntın varsa saçlar yine dökülür o yüzden ekim yapmıyorlar uygun değilsen
  • Çirkin oluyorum
  • FİT GYM kullanıcısına yanıt
    Kendini kandırmaktan başka bişe deil
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4rkw0r1d

Kendini kandırmaktan başka bişe deil

Yaptırdın gördün deneyimledin biliyorsun yani, sen kel kafana ektir kardeş 1 sene sonra armut gibi kalırsın ayrıca yaşın daha 20 olmamış ,sana 27 yaşında abin olarak öğüt veriyorum inek gibi cevap veriyorsun bilgin yok fikrin var.
    ektirdiğin saç hiçbir zaman istediğin gibi olmayacak enseden alıp tepene herneyse oraya ektiğinde onun acısını cekeceksin ektirdiğin greft hepsi kafanda kalmayacak yine seyrek saçlı olacaksın yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FİT GYM -- 24 Mart 2016; 10:33:02 >

Şuan saten baya bi seyreldi 3/4 sene sonra pek bişe kalacağını sanmıyorum.
    Protezin bakımlarıyla uğraşamam
  • quote:

Şuan saten baya bi seyreldi 3/4 sene sonra pek bişe kalacağını sanmıyorum.
    Protezin bakımlarıyla uğraşamam

Bunu kimse bilmez ilk kez burda sana yazıyorum ben protez saç kullanalı 1 sene oluyor ve kimse bilmiyor anlamadı bile.
    bakımımı kendim yapıyorum istersen facemi veririm bakabilirsin.

birde satıcı filan değilim firma ismi filanda vermicem kafanda soru işareti varsa ben örnek teşkil edeyim diye yazıyorum.
  • Şakaklarım açılmaya başlamıştı özellikle sol taraf çok dökülmüştü asimetrik bir dökülme vardı. Saç ekimi yaptırdım 1.5-2 hafta kadar sıkıntısını çektim daha sonra normal hayatıma döndüm. 1 aya doğru ekilen saçların hepsi döküldü. Meğer 6-7 ay sonra çıkmaya başlıyormuş ekilen saçlar. Bu arada saç dökülmesi devam ediyor tabi bu nedenle hairforte isminde bir sprey kullanmaya başladım bu sprey saç köklerinde kan dolaşımını artırıyor ve saç döken DHT hormonuna karşı bir bariyer oluşturuyor. Yani kısacası spreyi kullandığınız sürece saçlarınızın dökülmesini engelliyor. Neyse aradan 6-8 ay zaman geçti ve gerçekten ekilen saçlar çıkmaya başladı. Şuan eskisi gibi şakaklarım yoğun ve asimetrik görüntü yok. Yalnız hairforte spreyini halen kullanıyorum ve devam edeceğim yani bu spreyi kullanacaksanız dökülme dursa bile kullanmaya devam etmelisiniz.

• Bende tam anlattığınız durumdayım saç ektirmeyi düşünüyorum ama mesela açılan yerlere ektirdik diyelim sonra geri kalanı dökülüp bi ektirdiklerim kalır diye korkuyorum,bu spreyin yan etkisi falan var mı acaba gözlemlediğiniz yada bildiginiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Draqonn

Bende tam anlattığınız durumdayım saç ektirmeyi düşünüyorum ama mesela açılan yerlere ektirdik diyelim sonra geri kalanı dökülüp bi ektirdiklerim kalır diye korkuyorum,bu spreyin yan etkisi falan var mı acaba gözlemlediğiniz yada bildiginiz.

O kadar sene proscar,bioxcin,minoxidil,medohbiotin, binbir ilaç kullandım saç dökülmesine çare yok o saç çok yoğun ve hergün dökülüyorsa yapacak hiçbirşeyin yok.
    saç ektirmek zahmetli ve riskli sacı ektirirsin dediğin gibi diğer yerlerde dökülüp seyrelince komik bir görüntü olacak. çevremde yaptıran insanlar var saçları eskiden hiç yoktu şuan var ama seyrek ve jole filan süremez şekil veremez sadece kafada saç var demek için var.

teknoloji ilerlerdi belki ilerde kafada komple saç çıkartan ilaçlar ameliyatlar yapılacak ama şuan kökten çözüm protez saç,kafana delik acmadan kendi saçından farksız istediğin şekle sokabileceğin bir saç. kimse kendi saçıncan ayırt edemez o kadar gerçek.

Siz şimdi saç merkezine gidip protez saçı aldıktan sonra, bi daha hangi zaman aralıklarıyla gittiniz ?
    Birde günlük olarak protezin bakımına kaç dakika ayırıyorsunuz ?
  • Saçın çaresi bulundu, kimsenin haberi yok, gazeteler bangır bangır yazdı, kellik tarihe karışacak diye!
  • selamivural kullanıcısına yanıt
    Hep yazıyorlar saten ama icraat yok
  • Benimde babamın alnı açık annemin dökülüyor muhteşem zeka genlerinin yanında bu ikiside gelmiş daha 20 yaşındayım kellige uygun bi kafa yapımda yok koca kafalı gibi bi şeyim yukardan aşağı küçülüyor çizgi filmlerdeki zeki insan tasvirleri gibi
  • quote:

Hep yazıyorlar saten ama icraat yok

Kelliğe çare sünnet derisi
    Yeditepe Üniversitesi’nin kelliğe ve saç beyazlamasına karşı geliştirdiği Kelopesia adlı merhem kamuoyuna tanıtıldı. Sünnet derilerinin kullanıldığı ürün 1 ay içinde satışa sunulacak..

http://www.milliyet.com.tr/kellige-care-sunnet-derisi-gundem-2208307/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.