Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
87
Favori
447.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçmiş olsun.tabi ki değe..açıklık kısmınızda azmış,çok daha doğal durur.birkaç sorum var size

alkol , ağır spor,denzi güneş ne kadar süre yasak ? hepsine ayrı ayrı süre mi verdiler ?

alınan yerlerde iz kalıyor mu ? benim açıklık fazla olduğu için vücuttan alınacaktır ve o yüzden önemli.sizin saçınız zaten kapatır

size ve herkese sormak istiyorum..bana bbu işlerde çalışan bi akrabam bütün yerler seans başına fiyat isterler dedi..ben greft başına hesap yapıyorlar sanıyordum.siz de hesap nasıl yapıldı ? eğer paylaşmak isterseniz ücreti de öğrenmek isterim..greft başına ise kendim içinde bi hesap yapmamı sağlar..teşekkürler.
  • neden bilmiyorum ama hiç inanmıyorum saç ektirme olayına. herkes kısa bir süre sonra tekrar döküldüğünü söylüyor.
  • saç ektirip gür saçları olan var mı cidden kimi görsem adamın 2 tutam saçı var o kadar çileye değmez gibi geliyo
  • JaCKiE_BrOwN kullanıcısına yanıt
    çok başarılı..geçmiş olsun..

bu kadar fazla greft hepsi 2 kulak arkasından mı çıktı ? eğer vücuttan alındıysa alınan yerlerde iz kalıyor mu merak ediyorum.
    Seni tanımıyorum, belki gerçekten tavsiye amaçlı yazdın ama bu fotoğraflar pek iyi niyetli gelmedi bana.

Bir defa iki fotoğrafın çekimi anında saça verilen özen çok farklı, ve açıları da farklı. Birisi daha tepeden çekim, taranmamış, özenilmemiş ve fazla ışıkta. Diğeri tam tersi.

İkincisi benim 4-5 arkadaşım saç ektirdi. 1 yıl sonra hepsi de fena olmadı ama hiçbirisinin saçı da beşinci ayında bunun yarısı kadar bile değildi.

Bazen reklam amaçlı mesaj da olabiliyor diye yazdım. Düşünen arkadaşlar bunu da hesaba katarak 2-3 gün araştırsın en az.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    yüzde iz kalıyor mu ? sakaldan alınan kıl naısl o kadar çabuk uzadı iyiymiş
  • Saç ekimi üzerinden 1 sene geçti kabuklanma oldu sebebi ne olabilir?
  • furky41 kullanıcısına yanıt
    seboroik dermatit
  • saç ekimi diye bir şey yok hepsi para tuzağı. siz hiç gördünüz mü veya duydunuz mu saçı seyrek olanı sırma saçlı yaptıklarını ? şu ana kadar duyduğum şeyde ekilen saçlarada inanılmaz bakım gerekiyor ona bebek gibi bakmalısınız en ufak bir boşvermişlikte anında dökülüyor genelde ekildikten 2 ay sonra tekrar dökülmeye başlıyor. ben hep bu şekilde duydum yanlışta olabilir ama hiç sanmıyorum.
  • Entel Maganda kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.
    Gerçekten bu piyasada kaliteli işler yapan firmalar olduğu kadar, bu piyasadan kısa vadede çok para kazanma amacıyla kalitesiz işlerle genel olarak saç ekiminin adını lekeleyen firmalar da vardır.
    Bilgi kirliliğinin her yerde olduğu bu dönemde size buradan "doğrusu bu" diyemiyorum ama bilgi almak isteyen forum kullanıcıları whatsapp hattımızdan bize başvurarak ücretsiz olarak danışmanlarımızdan bilgi ve hizmet alabilirler.
    Whatsapp: 05498275821
    Süreç fotoğraflarını merak edenler için instagram adresimiz: @emphairhairtransplant
    Sağlıklı günler dileriz.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.