Şimdi Ara

Saç düzleştirici mediamarkt. 9 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
2.948
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sa%C3%A7-d%C3%BCzle%C5%9Ftirici-tarak-miss-hair-1167075.html

Kargoyu mağazaya gönderin ücretsiz olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutcell -- 10 Haziran 2018; 1:59:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 6 lira kargoyu görünce başımdan aşağı kaynar sular döküldü.
  • Kargoyla 14 tl. Teşekkürler.

Herkes 1 adet alabilir mi acaba . biraz insan olalim lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldık 2 tane sağolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • endersgame0120 kullanıcısına yanıt
    Mağazaya gönderim yapın ücretsiz olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün fıyatına göre performansı iyi gibi gözüksede uygulamada saçları elektrıklendiriyor.Elektriği üzerimde tuttu cıplak ayakla toprağa basınca durum düzeldi.Hiç yoktan iyidir düşünenler için alınabilir.Kişinin seçiminle orantılı bir ürün.

bu nasıl yorum ya
  • 9 lirayı yeyin daha iyi. Bunlar ilk çıktığında 80tl'ye alıp 60'a zor satmıştık.

• Hanim kac zamandir istiyordu. Super denk geldi. Magaza teslim 9 tl. Belesten biraz pahali... teşekkürler dh komunu...

• 2 tane de ben aldım . 3 numara saçları bununla düzleştiririz artık. Teşekkürler.

• İnsancıl davranıp 1 tane aldım. Umarım işe yarar.
  • Bir ürünü satın almadan önce yorumları okumak gerekir. Özellikle de bu ürün elektronik bir ürün ise. Fiyatı uygun olabilir ancak o üründen beklenen yarar sağlanmıyorsa ürünün fiyatı 1 TL bile olsa o 1 TL'ye yazık olur. Sipariş verenler inşallah sorun yaşamazsınız.

Ürün yorumlarından bazılarını bu adresteki sayfanın en alt kısmında bulabilirsiniz:https://www.eyorumlar.com/miss-hair-sac-duzlestirici-tarak/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genç Hukukçu -- 10 Haziran 2018; 2:19:52 >
  • Teşekkürler mağaza teslim aldım 2 tane

• Aldık bir adet teşekkürler

• aldık bakalım.haber veren arkadaşa teşekkürler
  • teşekkürler, lazımdı.
  • ücretsiz kargo için UKCIKIS bu kodu deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genç Hukukçu

Bir ürünü satın almadan önce yorumları okumak gerekir. Özellikle de bu ürün elektronik bir ürün ise. Fiyatı uygun olabilir ancak o üründen beklenen yarar sağlanmıyorsa ürünün fiyatı 1 TL bile olsa o 1 TL'ye yazık olur. Sipariş verenler inşallah sorun yaşamazsınız.

Ürün yorumlarından bazılarını bu adresteki sayfanın en alt kısmında bulabilirsiniz:https://www.eyorumlar.com/miss-hair-sac-duzlestirici-tarak/
    İhtiyaç yoksa anlarım ama ihtiyaç varsa Kablosunu kopar normal tarak olarak kullan. Bugün migrosta taraklara baktım. Elidorun hediye olanı bile bundan pahalıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qtenplus -- 10 Haziran 2018; 2:29:46 >

• 1 tane kaptim, haber verene tesekkurler. Hediye ederiz

• Bitmiş bile

• Tükendi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.