Şimdi Ara

Saç dökülmesi ssli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
5.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

yanlış bilgilendirip insanları stress altına sokmaya hakkın yok

• quote:

Orijinalden alıntı: çerkes89

27 yaşına kadar hiç dökülmediyse mevsimsel yada vitamin eksikliğidir diye düşünüyorum. doktora gidip bir kan değerlerine baktır.

Bunu yazacaktım tam olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SteinsGate S kullanıcısına yanıt
    Hee pardon şöyle diyecektim gittikçe gürleşecek saçların hiç merak etme, bu kadar çok dökülmesi normal. şimdi huzurla hayatına devam edebilirsi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keratin

• Abartılacak birşey yok wax max kullanma gerekmedikçe işin bitince kafayı yıka...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoda gözüken dökülmüş saçlar biraz fazla ama can sıkılcak durum değil saçlarınızın yağlanmasını bekleyip birkaç gün yıkamazsanız dökülme artabilir, vitamin eksikliği, kozmetik ürün kullanımı da saç dökülmesini arttırabilir ilgili dış etken ortadan kalktığında dökülmede azalacaktır.

saç bu kökü sizde olduktan sonra can sıkmaya değmez nisandan beri uzattığım saçları azıcık kısalttırayım deyip gözümü karartıp berbere gittim azıcık diyorum tarif ediyorum ama yok illa o saçı berbat edecekler bu ülkedeki erkek berber ve kuaförlerinde anlama yetersizliği var kendilerini saç kesim teknikleri hususunda geliştirmeleri lazım biraz ileri görüşlü ve becerikli olmaları lazım klasik türk tipi kesim mantığına bağlı kalmayıp azıcık youtube izleyip egzersiz yapmaları gerek.

• bugrasahin58 kullanıcısına yanıt

Hayatıma neden huzurla devam edeyim aptalımsı .beni ilgilendiren bir durum değil konu sahibi ben değilim. Senin müneccimvari dusuncesiz açıklamam insanları incitebilir aklında bulunsun. Bu konuyu kafasına takan pek çok dostum var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SteinsGate -- 2 Ağustos 2020; 21:16:35 >
  • Ben berbere gittiğimde adam saçında saç kıran var demişti. 50 kuruş büyüklüğünde bir saç kıran var kafada. Adama bunun ne olduğunu sorduğumda hem o bölgedeki saçlar dökülür, hemde vücudunun bazı bölgelerindeki kıllar dökülür bidaha çıkmaz demişti.

Belki saçkıran vardır kafanızda. Biri saçınıza falan baksın ama sanmıyorum döküldüğünü. Dökülse daha çok olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paarthurnaax -- 2 Ağustos 2020; 21:18:25 >
  • Karantina sebebiyle evde durmaya başlayınca bende de bu şekilde bir artış oldu. Acaba D vitamini eksikliğinden mi kaynaklanıyor? Normal zamanda okula falan gidince yolda vakit geçiyordu, şimdi evde durunca bünye şaşalıyor diye düşünüyorum.

• Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim söylediklerinizi tek tek uygulayıp sonuçları paylaşacağım eğer 1 hafta içinde gerilemezse vitamin eksikliği için doktora görüneceğim şu pandemi ortamında ne kadar dikkate alınırım bu konuda bilemiyorum :)

• Uçlarında incelme varsa genetik olabilir, şakaklar zayıflamış gibi.

• Aha aynı sorun bende de var ama yıllardır olan bişi

Sadece sağ ve sol tarafın biraz açıldığını fark ediyorum eskiden fırça gibiydi artık değil

• SteinsGate S kullanıcısına yanıt
    Benim ona demem gerekenleri yazdım zaten ilkokul terk falan mısın anlama sorunun var sanırım. İncinecekse burda konu açıp fikir sormasın.

• Benimde son 1 aydir sorunum var sendeki gibi.

Dokulen tellerin ucunda siyah veya beyaz tortu kok var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: descript

Benimde son 1 aydir sorunum var sendeki gibi.

Yok hocam öyle bişey ama baya tel dökülüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: descript

Benimde son 1 aydir sorunum var sendeki gibi.

aha benim sorun saç kökünde sarımsı tortu, ne oluyor üstad kel mi kalıyorum  

• ENDOKRINE GIT TIROID BEZLERINE BAKTIR
    AYRICA SACLARINI KAZIT YA DA 3 5 E VURDUR EN FAZLA
    SACLARINI SICAK SUDA YIKAMA

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.