Şimdi Ara

Saç dökülmesi için Hint yağı+aloe Vera mı yoksa sarımsak+E vitamini mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler saçımda ki egzama dökülmeye yol açtı, dökülme saçımı kazımama yol açtı ve buraya geldik.
    Saçım 4 ay öncesine göre çok seyreldi ve ön taraf sağ soldan açılmaya başladı. Her neyse konumuza dönelim.

Sarımsak ve e vitaminini karıştırıp saçıma uygularsak dökülen ve küçük saç kıran olan yerlerden saç çıkar(Internetten olsun etrafimdan olsun çoğu kişi de etkili).

Bir de Hint yağı ve Aloe Vera jeli karıştırıp yapmak var. Saçın çıkmayan yerlerini tetiklediği söyleniyor (özellikle Hint yağı) ve hızlı uzayacağı.
    Ama deneyenler ile ilgili fazla bilgi yok (var ama Sarımsak da ki kadar değil). Ama hızlı uzama bana çok yaracak.

2. Seçenek hakkında bilgisi olan var mı?

Ve sizce hangi seçeneği uygulamalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TekDamla1 -- 29 Temmuz 2018; 3:57:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok iyi cokta güzel olur tamammı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manic-Depressive

Çok iyi cokta güzel olur tamammı
    Bu kadar kısa süre de gelen mesajın trol olduğuna emindim. Keşke nesliniz kısa süre de tükense!

• hocam benimde saçım dökülüyordu aşırı derece de çalışma masamın halini bir görseydiniz. neyse saçlarımı kazıttırdım sonra saçlarıma elma sirkesi uyguladım başımda 3-4 dakika bekledikten sonra huncanın sarımsaklı şampuanı ile yıkadım şuan saçlarım geldi ve dökülme yok diyecek kadar azaldı olsa 1-2 tane oda günde 50-100 tel saç dökülmesi normalmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DGrayMan

hocam benimde saçım dökülüyordu aşırı derece de çalışma masamın halini bir görseydiniz. neyse saçlarımı kazıttırdım sonra saçlarıma elma sirkesi uyguladım başımda 3-4 dakika bekledikten sonra huncanın sarımsaklı şampuanı ile yıkadım şuan saçlarım geldi ve dökülme yok diyecek kadar azaldı olsa 1-2 tane oda günde 50-100 tel saç dökülmesi normalmiş.
    Hocam odamda yere bakınca sinir olmamaya çalışıyordum ve süpürüyordum. Işin kötü tarafı sürekli annem gelip bu saçlar ne diyip laf yapıyordu.

Elimde olmadığını anlatmaya çalışsam da her gün aynı şeyler. Çok kötü bir durum hocam geçmiş olsun size.

• takıp
  • Yağlar falan hikaye. Onların en fazla yapacağı beslemek. Eğer genetik bir dökülmeyse şuan dünyada tedavisi yok. Sadece süreci uzatmak adına spreyler kullanabilirsin. Doktora başvur.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheGreenArrow

Yağlar falan hikaye. Onların en fazla yapacağı beslemek. Eğer genetik bir dökülmeyse şuan dünyada tedavisi yok. Sadece süreci uzatmak adına spreyler kullanabilirsin. Doktora başvur.
    Yok hocam genetik değil. Aile de tek bende egzama var ve saç dökülmesi de egzama in artmasından sonra oldu.

Genetik değilse hint yağı işe yarar mı?

• Bu Konuyu uplasak da mı saklasak, uplamasak da mı saklasak?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.