Şimdi Ara

SABANCI UNI SORULARIM VAR YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Öne Çıkar
0 oy
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
  • Yemekhane fiyatlari
    ring fiyatlari ve okul cok zor mu bilenlerden lutfen cevap bekliyorum

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >



    _____________________________
    eski hesabı tornavida123
  • Upp

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    _____________________________
    eski hesabı tornavida123
  • Zorluğunu bilmiyorum ama burslu bile okusan yan masraflar (yurt,yemek,ulaşım,kitap vs) fazla diye duymuştum.

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    _____________________________
  • quote:

    Orijinalden alıntı: Berkecannnn

    Zorluğunu bilmiyorum ama burslu bile okusan yan masraflar (yurt,yemek,ulaşım,kitap vs) fazla diye duymuştum.

    Yurtta kalmayacagim kitap falanda ne zman alinacagi belli seyler ben ortalama 1 ayda ne kadar gider onu hesaplamaya calisiyorum

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    _____________________________
    eski hesabı tornavida123
  • Hazirlik atlama sinavi denklikleri bogaziciyle ayni (ielts 6.5 , toefl 79) bu hazirligin zor oldugunu gosterir ki iyi bir ingilizcen yoksa dersler de baya sikinti yasarsin onun disinda malumun ozel okul oldugu icin tabiki devlet unilerinde kat kat daha pahali.(hatta bir ara eylem oldu okulda yemek fiyatlari yuzunden) ulaşım en buyuk sikinti istanbul disinda oldugun icin araban yoksa shuttlea mahkumsun,shuttle da 8 tl idi en son.
    Arkadasim okuyor ordan biliyorum baska sorun varsa pm atabilirsin

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    _____________________________
  • Okul sitesinde ortalama aylık yemek masrafı 550Tl gözüküyor. Okuyanlar bir ogün yemek en ucuz 6, ort. 9Tl diyor. 3 ogün ve sabah 5tl desek, 23*30=690Tl eder. Kitap vs derken 800-900 ayırmak lazım sanırım

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    _____________________________
    Hay Huy
  • quote:

    Orijinalden alıntı: Hasan7

    Okul sitesinde ortalama aylık yemek masrafı 550Tl gözüküyor. Okuyanlar bir ogün yemek en ucuz 6, ort. 9Tl diyor. 3 ogün ve sabah 5tl desek, 23*30=690Tl eder. Kitap vs derken 800-900 ayırmak lazım sanırım

    O 550 yatililarin 3 ogunu galiba

    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    _____________________________
    eski hesabı tornavida123
  • Yapay Zeka’dan İlgili Konular
    Daha Fazla Göster
    
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.