Şimdi Ara

Sabah uyanıyorsun Chp iktidar (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
4
Favori
12.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: J.McNulty

quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

quote:

Arkadaş -genelde- güzel bir dünya çizmiş Türkiye içinde, bunları chp nin yapabileceği düşüncesi nerden gelmiş onu çok merak ediyorum. Chp bunların 1/10'unu yapabilecek kapatisede olsa zaten iktidar olurdu.

Yapamayacagını nerden cıkardın peki?

CHP'nin geçmişinden, şimdiki siyasi tutumlarından, içlerinde bulunan beş para etmez vekil veya parti mensuplarından. Sürekli varmış gibi davranıp hiç ortaya çıkmayan projelerinden vs.vs. Chp neyi başardıda şimdiye kadar bu arkadaşın dediklerini yapabilecek ? Chp'nin başındaki kişi SGK'da yapsaydı ya adam akıllı birşey. Ütopik birşey demiyorum ancak o dönemki ilaç kuyruğunu bitirecek bir hamlesi dahi varmıydı acaba.

Projeleri CHP nasıl yapıcak allah aşkına? Adamlarda bütce mi var arkasında devlet mi var? Gecmisinde ki kıyaslamalarda cok sacma gecmisten bugune cok sey degisti ve degismeye devam ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keşke bu anlattıkların gerçek olsa...Ancak inanç özgürlüğü kısmında ben chp nin gerçekten özgürlüğü savunduğunu düşünmüyorum.Chp ne zaman inanç konusunda bir hak verilse ülkede laiklik gidiyor diye propaganda yapan bir parti.Yani milletin ezanı ile uğraşan bir partiden olmaz hocam....
  • Ütopik olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olayı anlamamış bazı arkadaşlar meselenin chp ile ilgisi yok.
    ülkenin mevcut durumunu anlamanız için yazılmış bu yazı.
  • Sonra bir bakıyorsun yorgan yere düşmüş ve popiş açıkta kalmış
  • Sabah uyandın chp iktidar.Ablan eve gelmiş,ağlıyor.Üniversitede hoca dersten kovdu diye bu gözyaşları.Sebebini soruyorsun."Türbanlıların dersime girmesi yasak" demiş.Üniversite hocasını dava ediyorsun ve sen haksız oluyorsun.Günlerden 2 mayıs 99.Mecliste olaylar olmuş.Ecevit ve yancıları bir kadına hakaret ediyor.Sebebi ise kadının başörtülü olması.Ecevitin gücü kadına yetiyor ve onu aşağılıyor.Allah bizi o günlerden korusun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tycoon.emperor

quote:

Orijinalden alıntı: uçmayıbilmeyenkuş

quote:

Orijinalden alıntı: tycoon.emperor

quote:

Orijinalden alıntı: uçmayıbilmeyenkuş

Diger sabah uyanip bakiyorsun ezan turkcelesmis allah korusun

Zoruna giden ne ? Türk degilmisin ? Türkçe zorunami gidiyor?

Yok dersem ne yapacan? Artik insanları "Türk ve Diğerleri" diye siniflandirmaktan vazgecmeyecek misiniz? Allahtan iktidar sizin gibilerin elinde degil

Bu yazdiklarinla anliyorumki sen asırlarca Türk'ün emri altinda yasamis bir irktansin ve Türk'e dusmansin.

ben Türk'ün değil Türk Cumhuriyetin emri altında yaşıyorum ve herhangi bir 'doğrudan' geldiğim ırk yok sadece Türkiye vatandaşıyım. Türk değilim çünkü atalarım 200-300 yıl önce türk müydü ermeni miydi arap mıydı bilmiyorum

• bizim allah türkçe bilmiyor hocam, anlamıyor dediğimizi
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaş -genelde- güzel bir dünya çizmiş Türkiye içinde, bunları chp nin yapabileceği düşüncesi nerden gelmiş onu çok merak ediyorum. Chp bunların 1/10'unu yapabilecek kapatisede olsa zaten iktidar olurdu.

CHP'nin geçmişinden, şimdiki siyasi tutumlarından, içlerinde bulunan beş para etmez vekil veya parti mensuplarından. Sürekli varmış gibi davranıp hiç ortaya çıkmayan projelerinden vs.vs. Chp neyi başardıda şimdiye kadar bu arkadaşın dediklerini yapabilecek ? Chp'nin başındaki kişi SGK'da yapsaydı ya adam akıllı birşey. Ütopik birşey demiyorum ancak o dönemki ilaç kuyruğunu bitirecek bir hamlesi dahi varmıydı acaba.

Projeleri CHP nasıl yapıcak allah aşkına? Adamlarda bütce mi var arkasında devlet mi var? Gecmisinde ki kıyaslamalarda cok sacma gecmisten bugune cok sey degisti ve degismeye devam ediyor

Hükümet olsa yapacak proje anlamında demiştim. iyi o zaman haydar başı getirelim mis gibi 5binlira veriyor. Neyse bu konu uzar gider. chp bu ülkenin başına şimdiye kadar beladan başka birşey olmamıştır görünen o ki olacağıda yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

Kılıçdaroğlu CHP'sinden bir cacık olmaz. Muhtemelen doğuyu özyönetim olarak HDP'ye verirdik. Ancak gerçek bir Atatürkçü ile CHP bu ülkeyi yönetebilir. Böyle bir adamı da uzaklarda aramaya gerek yok. O adam Ümit Kocasakal'dır. Onun başında olmadığı bir CHP bu ülkeye birşey veremez.

Valla k bakmayın ama değil chp milletvekilleri bütün oy verenleri dahi toplasan öyle bi adam çıkmaz. referandumdan evet te çıktıktan sonra chp diye bişeyde kalmicak muhtemel chp-hdp birleşir ama oda yetmez fetö eklenir yine yetmez o gelir bu gelir boş bence chp umudu kessin ülkeye faydalı bişeylerle uğraşsın öyle başörtüyle sakallı adamlarla uğraşmak bişey kazandırmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Krious

Asgari ücreti 2500 yap genç nüfus işsizlik oranı %90 olur şu yılda.

İŞsizlikde 2000 olacak zaten sıkıntı Yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

olayı anlamamış bazı arkadaşlar meselenin chp ile ilgisi yok.

İyide yazıda CHP iktidar olmuş diyor.O zaman parti ismi vermeyecekti.

• SIYASETINIZ BATSIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

olayı anlamamış bazı arkadaşlar meselenin chp ile ilgisi yok.

İyide yazıda CHP iktidar olmuş diyor.O zaman parti ismi vermeyecekti.

ekşideki yazan öyle yazmış.
    saçma olmuş bencede chp demesi. x partisi deseydi daha iyi olurdu
  • Bunu yazanın yaş max 12.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hükümet olsa yapacak proje anlamında demiştim. iyi o zaman haydar başı getirelim mis gibi 5binlira veriyor. Neyse bu konu uzar gider. chp bu ülkenin başına şimdiye kadar beladan başka birşey olmamıştır görünen o ki olacağıda yok.

Chp ne zaman bela oldu kardeşim? Kac yıldır iktidarda değil adamlar. Bide konuşmuyorlar mı 80 yıldır CHP var diye cıldırıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Chp ne zaman bela oldu kardeşim? Kac yıldır iktidarda değil adamlar. Bide konuşmuyorlar mı 80 yıldır CHP var diye cıldırıyorum

ben 80 yıldır var demedim. olduğu dönemlerde dedim. Bela olmasından kastım ülke için faydalı 1 tane şeyede destek verdiklerini görmedim. Hep -bazılarının düşündüğü gibi- yok ülkeyi seven , sözde akp hükümetinin çalmasına yalanlarına asla yer vermeyeceği bir hükümet vaadediyor. Ama sürekli aynı şeyleri kendileride yapıyor.

• Caminin yolunu bilmeyenler Türkçe ezan fetvası veriyorlar. Bunların kanı bozuk
  • Bu istediklerinin partilik bir durumu yok, aklı başında her Türk vatandaşı vatanı için bunları ister. O şu bu fark etmez, gerçek anlamda hizmet etmeyi düşünen birileri olsa yeter.
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    ya arkadaş 2 sayfa tarih oku bu ne ya?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.