Şimdi Ara

SAATLER (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.531
Cevap
104
Favori
3.879.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar birde tag carrerada en begendiginiz renk hangisi?
     SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER
  • en baştaki carrera giysilerle birlikte çok asortik durur valla bence10 numara.

bendede tag huer var replica çok beğeniyom :D
  • Ben de ilk Carrera diyorum.
  • 3. carrera ışık açısının kurbanı olmuş bu nedenle 1 le 3 arasında kararsız kaldım,3. de aynı açı ile çekilmiş olsaydı,durum netleşirdi.
  • arkadaslar daha net resimlerini koyayım hem 1-2 seçenek daha olsun.

• Yiğit Hocam merhaba;

Bu kadar hoş saatler(replica) arasında sana daha önce bahsettiğim Franck Muller Crazy Hours u da görmek isterim eğer elinde varsa paylaşabileceğin resimler ya da bilgiler şimdiden teşekkürler
  • bu fotolar aynı ışık açısı ile çekilmiş,bu durumda 1. sıradaki , (önceki çekimlere göre 3. sü) çok hoş, kırmızı siyahla çok uyumlu, ayrıca kırmızı renk -bana göre-sportifliği ve carrera markasını daha iyi destekliyor.
  • bende hep gümüş renkli olanı begenmişimdir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrdurden

Yiğit Hocam merhaba;

Bu kadar hoş saatler(replica) arasında sana daha önce bahsettiğim Franck Muller Crazy Hours u da görmek isterim eğer elinde varsa paylaşabileceğin resimler ya da bilgiler şimdiden teşekkürler

crazy hours un hiç isviçresine denk gelmedim onun mekanizması jumping hours oldugundan japon mekanizma kullanılıyor.casablancalar var lemania kullanılan onlarda rus ve asya yapımı.yani frank mullerin isviçre replicaları cok nadir bulunabilmekte.ama ben modeli ne olursa olsun karsıma cıkan her isviçre frank mulleri sizinle paylaşıcam.
  • benimde beğenim ile tercihim farklıdır,örneğin boyasız bezelli modelleri tercih ederim buda diğerlerinin boyasının -sürtme vs.gibi nedenlerle- zamanla çıkma kaygısından kaynaklanmaktadır.
    quote:

Orjinalden alıntı: yigit tuna

bende hep gümüş renkli olanı begenmişimdir.
  • breguet ile ilgili hiç resim koymadık sanırım.saat tarihinde cok önemli ve köklü bir yere sahip olan firma tourbillonun da mucididir.1.sınıf isviçreleri mevcuttur cok nadir bulunur ve cok başarılı replicalardır.2 modelinin resimlerini paylaşıyorum.ilk modelde göstermelik degil gerçek tourbillon kullanılmaktadır.
     SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ytuna -- 25 Şubat 2008; 15:55:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: uskan

benimde beğenim ile tercihim farklıdır,örneğin boyasız bezelli modelleri tercih ederim buda diğerlerinin boyasının -sürtme vs.gibi nedenlerle- zamanla çıkma kaygısından kaynaklanmaktadır.
    quote:

bende hep gümüş renkli olanı begenmişimdir.

evet cok haklısınız bezel çelik üzerine gravürlü olmalı orjinal olanlarda bile boya bir süre içinde deforme olmakta.birde tarih kısımına cok dikkat ederim.tarihin fonu neyse kadranında öyle olmasını isterim.
  • işte bu duygu ve düşüncelerle yacht master i ve benzeri tarzları beğeniyorum ya, o açıktaki boyalı bölümler o kadar pahalı saatlerde ne kadar çıkmaz denilsede bana pek inandırıcı gelmiyor, bu yüzden içim rahat etmez,ayrıca doğallıkdan uzaklaşması,boyanın o çeliğin güzelliğini gizlemesine de dayanamam.(bu arada sizden öğrenene kadar ben yacht master modelini bilmediğimden benzerliğinden ötürü submarinerin bir modeli sanıyordum)
  • quote:

Orjinalden alıntı: uskan

işte bu duygu ve düşüncelerle yacht master i ve benzeri tarzları beğeniyorum ya, o açıktaki boyalı bölümler o kadar pahalı saatlerde ne kadar çıkmaz denilsede bana pek inandırıcı gelmiyor, bu yüzden içim rahat etmez,ayrıca doğallıkdan uzaklaşması,boyanın o çeliğin güzelliğini gizlemesine de dayanamam.(bu arada sizden öğrenene kadar ben yacht master modelini bilmediğimden benzerliğinden ötürü submarinerin bir modeli sanıyordum)

yact masterda birde bezel platinium cok güzel bir parlaklıga sahip.arada sitelere baksanıza belki 1.sınıf isviçreye rastlarsınız.bu arada audemars piguet te piyasada şaka gibi replicaları satıyorlar birde cok kaliteliymiş gibi laflarla allayıp pulluyorlar ama 1 allahın kulu sattıgı ürünün mekanizmasını koymuyor.
    1.sınıf isviçre t3 45 mm lik boyutuyla cok ihtişamlı ve güzel bir saat.
     SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER
  • arkadaşlar 4 sayfa olmuş saatler ile ilgili ve richemont grouptan hiç bahsetmemişiz.bu grup güne africa menşeili remgro çatısı altında lüx tüketim markalarına sahiptir.ve bence dünyanın en büyügüdür.mücevherat,giyim ve saatler olarak en ünlü markalara sahiptir ben buradan sizlerle sadece saat markalarını paylaşıcagım.

VACHERON CONSTANTİNE
    IWC
    PANERAİ
    LANGE&SÖHNE
    JAEGER-LECOULTRE
    CARTİER
    MONTBLANC
    BAUME&MERCİER
    PİAGET
    VAN CLEEF&ARPELS
  • seiko group hakkındada bilgi verelim.hattorri ve epson mekanizmaları olarak 2 bölümde incelenebilir komplike mekanizmalar auto relayler spring drive lar epson tarafından üretilir.sahip oldugu markalara gelince
    credor
     SAATLER

SAATLER

galante
     SAATLER

SAATLER

SAATLER

wired
     SAATLER

SAATLER

alba
     SAATLER

SAATLER

pulsar
     SAATLER

SAATLER

SAATLER

lorus

SAATLER

SAATLER

markalarına sahiptir.
  • arkadaşlar timberland in bir modelini beğendim ama içindeki makina nasıldır???
     SAATLER
  • merhabalar bu tarz saatlerde genel olarak miyota kullanılır eta quartz bile nadirdir.daha cok görsellik baz alınarak yapılan saatlerdir.
  • arkadaslar inanılmaz bir replica sitesi buldumwww.perfectswiss.com
    sitede acıklamalar ve detaylar mevcut ürünler daha önce belirttigim gibi set halında kutulu sertificalı ve kesinlikle 1.sınıf isviçre
    su anda rolex bölümü mevcut diger markalar yakında yayınlanacakmıs.siteyi şiddetle tavsiye ediyorum eger en iyisini arayanlarınız varsa.
    bu arada sevgili uskan site 2006 yactmaster da indirim uyguluyor 764 usd.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DH-ALEMDAR

Omega dan iyi saat var mı?

prestij markalarında şu marka şundan iyidir demek tam dogru olmaz.sizin tüketici olarak öncelik verdiginiz özelliklere uygunluk açısından modeller arası üstünlük olabilir.

Saol arkadaşım bunu öğrendiğim ii oldu.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.