Şimdi Ara

Saat Marka Önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
1
Favori
37.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu bütçe ile ben olsam Casio bakardım sanırım.

Deri kalitesi için çok şey beklemeyin, kullanıma ve kullanıcıya göre değişir ancak deri kordonun ömrü ortalama 1.5 yıl oluyor genelde.
  • Konuyu hortlatıyorum bilgi verirmisiniz

guess guw0335l3 bayan kol saati bu saati eşime alacağım kalitesi nasıldır edermi bu fiyata

Gold da 545 tl oradan almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Realism

Konuyu hortlatıyorum bilgi verirmisiniz

guess guw0335l3 bayan kol saati bu saati eşime alacağım kalitesi nasıldır edermi bu fiyata

Gold da 545 tl oradan almayı düşünüyorum

hocam ben de kız arkadaşıma saat alacaktım. şikayetvar sitesinde ,bu saat firmalarının şikayetleri okudum şikayetlerin %90+ ı guess, armani, fossil, dkny, nacar saatleri hakkında. kimisi kayışı allerji yaptı diyor , kimisi 6 ay bile olmadan çürüdü koptu, nacarlar için kasasında dökülmeler oluyor diyen var. bir yılda 2 kez pil değiştirdim diyen mi ararsın... bence fazla bütçeyi aşmamak kaydıyla seiko, tissot gibi markaların bayan saatlerinden al. ben beklemeye karar verdim tissot alacağım. bir de ne kadar doğru bilmiyorum ama bu marka saatlerin mekanizmaları 50tl bile etmiyormuş , çin den tabiri caizse kilo ile alınıp, moda markası adı altında fahiş fiyata satıyorlar. bence seiko, tissot gibi markalara yönel.

• http://urun.gittigidiyor.com/taki-saat/guess-guw0040g6-erkek-kol-saati-171243800#product-information arkadaşlar bu saat nasıldır yani benim için kordonunda sıkıntı olmasın işimi görsün yeter genç spor bir saat önerirseniz alıcam
  • Polemik kullanıcısına yanıt
    Welder'de de çok hoş saatler var. Ama onun da bütçesi yüksek Casio gibi.
  • Konu hortlatılmış yine de cevap vereyim belki birilerinin işine yarar.

Moda markası saatler asla tercih edilmemelidir. O fiyatlara giriş seviyesi saat markaları tercih edilebilir

Seiko, Tissot, Orient vs. Gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buyurun arkadaşlar gc nin güzel bir saatihttps://youtu.be/6TgR5jjTD00
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.