Şimdi Ara

Saat Marka Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27
Cevap
1
Favori
37.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan değil fakat ileri bir tarihte olur da saat alırsam diye soruyorum. Sizce Armani, Guess veya benzeri marka saatlerin kalitesi nasıl? Veya şöyle sorayım, Seiko ile Guess veya Guess benzeri markaların aynı fiyat segmentindeki saatlerini karşılaştırabilir misiniz? Estetik bakımdan değil de, kalite bakımından olursa daha yararlı olur benim için.

Şimdiden Teşekkürler.

• ben çok bilgili sayılmam forumdaki abilerden öğrendiğim kadarı ile. moda markalarına ( guess, lacoste vb ) kesinlikle para vermeyin. Seiko ile tartışmasız en sağlam üreticidir. karşılaştırma yapayım biraz mizahi,,
    Seiko : Barcelona , Guess : tavşanlı linyitspor.... kalite farkı bu kadar açıktır. Guess saatleri ortalama 350-400 civarı.. o paraya seiko da bi dünya modelini bulursun, hemde ömürlük olur.. Bence sadece saat markalarına yönelin; seiko,orient,tissot vb.. forumu biraz okursanız daha çok aydınlanırsınız bende ilk başlarda moda markası alcaktım sonra vazgeçtim...
  • Kalite isteniyorsa moda markalarının genelinden uzak durmak oldukça yerinde olacaktır.

Guess Collection ve Calvin Klein Swiss Made saatler yapıyorlar ancak bence özellikle Guess Collection fiyatları yüksek. Siz bütçenizi ayarlayın, o zaman konu açın, daha somut konuşuruz.
  • Cevabımı aşağı yukarı aldım, sağolun. Saat almaya karar vereceğim zaman tekrar yardımlarınızı isteyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail18xxx

ben çok bilgili sayılmam forumdaki abilerden öğrendiğim kadarı ile. moda markalarına ( guess, lacoste vb ) kesinlikle para vermeyin. Seiko ile tartışmasız en sağlam üreticidir. karşılaştırma yapayım biraz mizahi,,
    Seiko : Barcelona , Guess : tavşanlı linyitspor.... kalite farkı bu kadar açıktır. Guess saatleri ortalama 350-400 civarı.. o paraya seiko da bi dünya modelini bulursun, hemde ömürlük olur.. Bence sadece saat markalarına yönelin; seiko,orient,tissot vb.. forumu biraz okursanız daha çok aydınlanırsınız bende ilk başlarda moda markası alcaktım sonra vazgeçtim...

Seiko saat Donanım Haber Forum'da oy kararı ile en iyi saatler arasında 1.sıraya yükselmiş durumda
    2. sırada Rolex saat
    3. sırada TISSOT var gerçekten güzel saatler

• Seiko'yu biraz fazla abartmışsınız gibi sanki
  • Rolex 2. sıra mı? Şaka mısınız
  • Arkadaşlar abartma felan yok Donanım Haber Forumda Oy kararı İle Onlar Açıklandı bakın alın link

http://forum.donanimhaber.com/m_6245432/tm.htm
  • DH ne dediyse doğrudur, bundan sonra herkes öncelikle Seiko, Seiko'ya parası yetmezse Rolex alsın.
  • Seiko(PULSAR) baya kişide kullanıyor çok güzel bir saat gerçekten tavsiye ederim sağlam felan değişik çeşitleride var

Saat Marka Önerisi
  • Bu arada Rolex'in şöhreti bayağı fazla ama, bildiğim kadarıyla Rolex kendi sınıfının en ucuz markası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingofthemeen

Arkadaşlar abartma felan yok Donanım Haber Forumda Oy kararı İle Onlar Açıklandı bakın alın link

nasıl bir anketse, diesel ile rolex yanyana
  • quote:

Orijinalden alıntı: juusto

Bu arada Rolex'in şöhreti bayağı fazla ama, bildiğim kadarıyla Rolex kendi sınıfının en ucuz markası.

Kendi sınıfı derken hangi markalar giriyor bu sınıfa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tergen

quote:

Bu arada Rolex'in şöhreti bayağı fazla ama, bildiğim kadarıyla Rolex kendi sınıfının en ucuz markası.

Ben de aynı soruyu soracaktım, isabet olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

quote:

Orijinalden alıntı: tergen

quote:

Ben de aynı soruyu soracaktım, isabet olmuş.

Açıkçası bilmiyorum, bana da bir saatçi söylemişti ama tahminimce bu markalar haberlerde duyduğumuz, sınırlı sayıda üretilen markalar olsa gerek.
  • Saatçi bence doğru söylemiyor.

Saatçinin kast ettiği markalar PP, AP, VC, Breguet gibi markalar olmalı ki bu markalar Rolex'le aynı sınıfta değildir.

Bence Rolex'le kıyaslanabilecek markalar ilk etapta Omega, Breitling ve Panerai'dir ve Rolex fiyatları bu üç markanın da denk modellerine göre yüksektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kingofthemeen

Arkadaşlar abartma felan yok Donanım Haber Forumda Oy kararı İle Onlar Açıklandı bakın alın link

Ankette Orient seçeneği yok muydu yoksa vardı da kimse oy vermedi mi? Sonra gördüğüm kadarıyla Casio'da yok.
  • Rolex yukardaki Polemik'in söylediği gibi Audemars Piguet gibi markalarla aynı sınıfta değildir ama saatleri en az onlar kadar kalitelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dying Fetus

Rolex yukardaki Polemik'in söylediği gibi Audemars Piguet gibi markalarla aynı sınıfta değildir ama saatleri en az onlar kadar kalitelidir.

Peki :) Mesajıma başlarken bildiğim kadarıyla kalıbını kullanmıştım zaten, emin değildim, öğrenmiş olduk en azından.
  • Benimde bir sorum olacak ayrı konu açmak istemedim, Fossil FS4647 model saat almak istiyorum, (Deri kordonlu)

Fossil markası ortalama bir marka açıkçası çok da para vermek istemiyorum saate. Fossil'in kullandığı derinin ömrü nasıl ? uzun süre kullanım için uygunmudur?

Birde Saati:http://www.hizlisaat.com/Fossil-FS4647,PR-44033.html burdan almayı düşünüyorum, en uygun fiyatı veren site burası. Güvenilir bir site mi? alış veriş yapan oldumu daha önce onu merak ettim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.