Şimdi Ara

Saadet zinciri Kairos battı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saadet zinciri Kairos'ta binlerce üye battı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın da inceleme başlattığı yeni saadet zinciri Kairos’ta ödeme krizi çıktı. Aylardır para alamayan çok sayıda üyenin battığı belirtildi

Kişisel bilgisayarın hard diskindeki belli bir alanın kiralanması ve bu bölüme şirketlerin verilerinin depolanması mantığıyla çalıştığı ileri sürülen ve hakkında yeni bir saadet zinciri olduğu yönünde iddialar olan Kairos’ta üyeler, ödeme kriziyle karşılaştı. Türkiye’de üye sayısı 100 bini geçen ve vaat ettiği aylık kazanca göre 125 ila 2 bin 777 dolar ödenerek girilen sistemde üyeler, üye zincirine ekledikleri her bir halkadan da gelir kazanıyor. Türkiye’de 2015 yılından beri üye toplayan ve adını mitolojideki fırsat tanrısı “Kairos”tan alan Londra merkezli sisteme son 6 ayda 50 bine yakın kişi üye oldu.

Kaynak :http://www.haberturk.com/gundem/haber/1339522-saadet-zinciri-kairosta-binlerce-uye-batti

• bu neymiş ya ilk defa duydum.
  • birçok şey yalandı zaten
  • Ailemden birisi almış daha doğrusu ne oldugunun farkında değilmiş alırken,paranın bir kısmını geri aldık,gitti paralar...
    neyse ki en düşük paketini almış,binlerce lira yatıran çılgınlar var şuna...

yazık gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geranimo486 -- 22 Aralık 2016; 15:42:30 >
  • koruma kairos kairos diye havlayanlara bunlar dolandırıcı deyince özelden ana avrat sövmüşlerdi..şimdi size girsin verdiğiniz o paralar
  • milyon tanesi geldi gitti sahtekar oldukları ortaya çıktı.hala daha nasıl inanıyorlar bunlara??
  • Bizim akrabada ailecek kairosa girmişlerdi. Doğru düzgün ödeme bile alamadan sistem patlamış ve yaklaşık zararları 25-30 bin TL arasında. Tüm tanıdıklara söyledik atlamayın paranızı çöpe atmayın dedik ama millet kendini çok uyanık sanıyor.
  • dolandırıcı değince aklıma JET FADIL geldi
    neydi o günler beee
    adam periyodik olarak 3 senede bir aynı taktikle az dolandırmadı milleti
    en son otel inşaa ediyordu 7 yıldızlı otogar manzaralı :)
  • Kairos Planet oldu Kairos FAILED 😂😂😂
  • İlk defa duydum.. Bunlara inananlar varmış demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

İlk defa duydum.. Bunlara inananlar varmış demek ki.

Bunlar en başta inanılacak şeyler zaten bu ülkede. Ne paralar dönüyor bilsen. Evini arabasını satıp basanlar var. Ülkedeki hukukçularda ne iş yapıyorlar bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahobea

quote:

Bunlar en başta inanılacak şeyler zaten bu ülkede. Ne paralar dönüyor bilsen. Evini arabasını satıp basanlar var. Ülkedeki hukukçularda ne iş yapıyorlar bilmiyorum.

Titan vardı zamanında, onun internet versiyonu

• mega holding gibi birşey herhalde bu da keriz tokatçısı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yahobea

quote:

Titan vardı zamanında, onun internet versiyonu

Daha iyileri var şimdi, titan mı kaldı. Ponzi siteleri çoğaldı. Mega holdings var birde kaç bin tane üyesi var etrafta dolaşıp üye topluyorlar.

• Bu ülkenin kerizi deniz hala akıllanmıyorlar.
    Qunesnet , megaholdings ve en sonundada bu ,hala akıllanmıyorlar. Yarın yenisi çıkacak yine saldıracaklar , çünkü kısa yoldan para kazanacaklar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

inanan değil saadet zinciri kurup keyfini sürenler var benimde bildiğim var kullanan ve para alan hiç bir zaman aklıma yatmadığı için etrafımdakileri uyarmama rağmen ahmak gibi gidip o zincire halka oldular. yok 4 ayda ev parası kazanıyorlarmış ta 1 yılda hem evi hem arabası olmuşta yalan dolan bu işten gerçekten kazanan var ise bir zahmet buraya kendine ait hesap bilgisini kapatıp sadece gönderen gözükecek şekilde 1 yıllık kairostan gelen hesap döküm ekstresini koysun cevap niteliğinde savunanı çok var çünkü halen.
  • Aga adamın biri bana sahibindenden yapıştı arıyor ikide bir beni buna kaydetmek için ne yaptıysa inanmadım en son battı :) bizim ülkede çok keriz var allah şifa versin inşallah
  • kekleme zinciri. herkes zenginlik hayaliyle girer ama başta ki adamı zengin eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kherehabath

mega holding gibi birşey herhalde bu da keriz tokatçısı

Mega duruyor mu ya hala bi ara arkadaşın biri çok ısrar etmişti
  • Harbi ne kadar salak insan var aklım almıyor. Bu saadet zincirlerinin mantığını kavrayan bir insan hayatta girmez böyle bir işe. Ama kolay yoldan para kazanmak deyince insanımızın beyni duruyor.

Resmen eşini dostunu kazıklayarak kendine giren kazığı çıkartmaya çalışmak.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.