Şimdi Ara

SAAB nasıldır? Motorlar,servis ve dayanıklılık hakkında (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
98
Cevap
5
Favori
107.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bütün yorumları okudum saab almak isteyen arkadaşlar için söylüyorum 1. gerçekten mükemmel araba bende 2010 9-3 TTID Aero var 200 beygir çift turbolu yani yüksek seğmentli araçlara binsem bu kadar keyif almami almak isteyen arkadaş şunu bilsin türkiye de servis sıkıntısı var parçada'da var ben ön tamponu kırdım en basiti 3 ay bekledim alacak arkadaşın zaman problemi olmasın sabırlı olsun ve 10 sene gönül rahatlığıyla sıkılmadan binsin.
  • Arkadaşlar 1995 model saab 900 'un otomatik vitesli modelini almayı düşünüyorum. Tek korktuğum nokta ilerleyen zamanlarda otomatik vitesinde herhangi bir problem çıkarır mı ? Otomatik vites maliyeti ne olur ?
  • beyler saab üretime başladı ya , ilk kim alırsa yazsın izlenimleri. her zamanki gibi çok sağlam duruyor yeni modeller.
  • cenk oğuz C kullanıcısına yanıt
    O kadar yürekli bir insan var mı ki forumda ?
  • Eger bir volvo sahibi olabilirim bu araca kendimi yakin hissediyorum diyorsan, Bir saab sahibi de olabilirsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saab'ı alan çinli firma bundan sonra elektrikli otomobil üretecekmiş. yazık oldu koskoca SAAB'a. ne diyelim Allah SAABına bağışlasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blaster2005 -- 20 Mart 2014; 17:12:37 >
  • Binen memnunsa gerisi teferruattır...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar SAAb ı yakından takip eden biri olarak yazıyorum . SAAB kapanmamış sadece el değişmiştir ve alan firma çin değil yine bir İSVEÇ firmasıdır firmanın asıl faaliyet konusu elektrik tir. su anda 9-3 modelinin üretimi ne başlanmıs ve devam etmektedir.... ilerleyen zamanlarda elektrik motorlu araclarda düşünülmektedir.... isvec firmasının ünvanı "National Electric Vehicle Sweden AB" dir... firma resmi sayfası http://www.saabcars.com dir news kısımından ilgili haberleride okuyabilirsiniz..... saab halen isveç tir volvo ise çinli gelly almıştır fabrika halen isvectedir......
  • sunuda eklemek istiyorum. yeni firma ilk sevkiyatınıda 14.04.2014 tarihi yapmıstır....
  • Arkadaşlar Saab ile ilgili daha detaylı sohbetler ve bilgi paylaşımı için ilgilenenleri DH SAAB TAKIMI başlığı altına davet ediyorum. Burası çok sığ kalmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

O kadar yürekli bir insan var mı ki forumda ?

7 ay içinde bakımına 16.000 TL harcayacak kadar yürek varsa sıfırınıda alırız bizler için sıkıntı yok Hatta yanına 9-3 cabrio da çekebiliriz.
  • Saab hakkında ayrıntılı paylaşımlarhttp://forum.donanimhaber.com/m_7970816/tm.htm link altından devam etmektedir. DH SAAB TAKIMI olarak bekleriz. Paylaşımın olmadığı bir konu başlığı altında yazılanlara aylar yıllar sonra cevap vermeyelim. Lütfen DH SAAB TAKIMINA soru öneri ve görüşlerinizi yazın.
  • Para varsa sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

Para varsa sorun yok

= )
  • takip
  • Dizel turbo değişimi yapan var mı? Parça fiyatlarını merak ediyorum.
  • Saab 9-3 2.0T alınır mı arkadaşlar?
  • Baholi kullanıcısına yanıt

Bakımları usta ellerde zamanında yapılmışsa alınır ve uzun yıllar binilir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.