Şimdi Ara

____ ::: DH SAAB TAKIMI ::: _____

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.472
Cevap
58
Favori
317.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saab, 1937'de İsveç'te kurulan otomobil ve uçak şirketidir. 2. Dünya Savaşının ardından 15 uçak mühendisinin tasarımı olan 92001 adlı modelle otomobil üretmeye başladı. Aerodinamik yapıyı olumlu yönde etkileyen kanat profili şeklindeki gövde yapısı aracın tasarımındaki en büyük farklılık oldu. Saab firmasının dünyanın en sağlam ve güvenli otomobillerini ürettiği savunulur. Bunda İsveç çeliğininde önemi büyüktür. Saab aynı zamanda süper sonik savaş uçakları da üretmektedir. SAAB'ın ticari araç markası ise Scania'dır. General Motors'un bir markasıdır. Saab 2000 yilinda tamamen General Motors tarafindan satin alindi.

DH SAAB TAKIMI

1- 1453 [eski: addrian]
    2- Dj_Hutnu!
    3- hesheit (güncel üye )
    4- Şahbaba
    5- dire depeche
    6- mustafa ak
    7- BMW 528
    8- swedeniz
    9- scart
    10- diablo 1907
    11- Wartox
    12- 407hdi
    13- PeTeR PaN
    14- alysentr
    15- geniusdr
    16- kaf_kaftr
    17- delijapon
    18- coolfire (9-3 vector ss)
    19- elmabelki
    20- aero84
    21- PRND
    22- Onurcukka (9-3 tid)
    22- max-ime (9-3 aero)

İsimlerini ekletmek isteyenler coolfire veya 1453'e pm atabilirler

imza görünümü:

imza kodu:

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_7970816/tm.htm][image]http://img7.imageshack.us/img7/6119/saablogog.jpg[/image][/link][/center] 
    [b][center][size=2][link=http://forum.donanimhaber.com/m_7970816/tm.htm]SAAB: Born From Jets[/link][/size][/center][/b]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Dostum hasatyım ben su saab'lara ama bu forumda biraz zor takımlık yaparsınız çünkü saab kullananlar yok denecek kadar az
  • 9-3 en beğendiğim modeli.. Ama eskidi revizyona ihtiyacı var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Janjan

9-3 en beğendiğim modeli.. Ama eskidi revizyona ihtiyacı var

Saab'ın 9-5 modeli çok hoşuma gidiyor benim yaa tank gibi
  • Saab İş Anlayışı

Büyük ya da küçük, her çapta şirket müşterisinin güvendiği bir otomobil tedarikçisi olan Saab, yeni hazırladığı teklif paketiyle şimdiye dek hiç olmadığı kadar güçlü...

Saab, kendine özgü bir sınıfta yer alan bir şirket araçları filosuna sorunsuz bir şekilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. Saab yüksek performanslı ve birinci sınıf güvenliğe sahip özel şirket otomobilleri sunuyor. Özenle seçilmiş motor ve donanım seçeneklerine sahip model yelpazemiz, sizlere seçme ve beğenme esnekliği veriyor. Bu, münferit sürücü tercihlerini karşılamamızı kolaylaştıran bir esnekliktir. Ve şunu unutmayın: mükemmel tasarım ve bir Saab kullanmanın verdiği keyif, hala vergilendirilmeyen faydalar arasındadır.
  • Ödüller ve Başarılar Saab 9-3 Sport Sedan
    2002
    "EuroNCAP çarpışma testinden 5 yıldız", EuroNCAP

"En iyi aile sedan otomobili", PBS’s MotorWeek Televizyonu, ABD

"Yılın en prestijli otomobili", Brisbane Courier Mail, Avustralya

"Best Buy", Expressen, İsveç

"En iyi yeni otomobil" Saab 9-3 Arc Sport Sedan ($30,000 - $40,000), Kiplinger's Personal Finance Dergisi, ABD
  • kuzenimde var 9-3 aero sport..
    gerçekten süper bir alet..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alysentr -- 6 Temmuz 2006; 15:00:49 >
  • Şu konsol beni de hasta ediyor.. Alcaksın 2.0 Turbo 210hp Aero uf uf uf.. Ama vergisinden benzinine ondan tut bakım masraflarına gücüm yetmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: addrian

İŞTE KARŞINIZDA 2006 MODEL 9-5 AERO KARİZMASI...

Kardeş işte bu yaa karizma abidesi bişey bu

• saab aero-x konsepti.. mükemmel birşeyy

• Fotoğrafları yayımlayan "alysentr" a çok teşekkür ediyorum.
  • quote:

Fotoğrafları yayımlayan "alysentr" a çok teşekkür ediyorum.

rica ederim..
    ülkemizde pek bilinmesede..
    saab gerçekten çok çok kaliteli bir araç..
  • quote:

Orjinalden alıntı: alysentr

quote:

Fotoğrafları yayımlayan "alysentr" a çok teşekkür ediyorum.

rica ederim..
    ülkemizde pek bilinmesede..
    saab gerçekten çok çok kaliteli bir araç..

Evet SAAB gerçekten çok kaliteli bir otomobil.

"Saab dünya çapında 50'nin üzerinde ülkede aktiftir. En önemli pazarları şunlardır: ABD, İngiltere, İsveç, Almanya, İtalya, Avustralya, Fransa, Hollanda ve Norveç. Uluslararası ve Diplomatik satışlar ile, IDS, önemli bir hacim teşkil etmektedir ve en iyi pazarlardan biri olarak görülebilir."
    Kaynak:www.saab.com.tr

•  ____ ::: DH SAAB TAKIMI ::: _____

• http://forum.donanimhaber.com/m_7932601/tm.htm

Bu araç neden bukadar ucuz. Ülkemizde bu donanım ve teknolojiye sahipbir araç neden bir 131 veya broadvay fiyatına satılıyor. Bunu anlamakta zorluk çekiyorum.
  • Haklısın. SAAB ülkemizde ender görülen araçlardan bir tanesi. Çoğu kişi nasıl bir otomobil olduğunu bile bilmiyor...!
  • resimler için Noel_BaBa'ya teşekkür ediyorum...
  • Topiğe açan addrian arkadaşa ve katkısı olan herkese teşekkürler. Dilerim Saab kalitesinin ülkemizde biraz daha tanınmasına yardımcı olur. Saab sevdalılarını da üye olarak kabul ediyorsanız, beni de yazabilirsiniz, vakit buldukça katkı yapmaya çalışırım.

Saab 9.3 Sport Wagon'un ön kokpitine ve arkadan görünüşüne, özellikle de buzlu camlarına hastayım.

• Üstteki mesajın okunmayan kısmı: Dilerim Saab kalitiesinin ülkemizde biraz daha tanınmasına yardımcı olur. Saab sevenleri de takıma üye olarak kabul ediyorsanız, beni de yazabilirsiniz.
    Bu da 9.3 Sport Kombi'nin yandan görünümü
  • Saab neden ülkemizde az rağbet görüyor? Kanımca, İskandinav araçlarının (Volvo ve Saab) dizaynları Türk tüketicisine pek hitap etmiyor. İskandinav markalarının dizaynlarında daha çok İskandinavya'nın doğasından gelen çizgiler var. Haliyle bunlar soğuk çizgiler oluyor. Örneğin, kutupta yetişen hayvanlardan, derin ve soğuk kuzey denizinde yetişen balıklardan esinlenen ön paneller, yine 9.3 Sport Kombi'deki buzlu arka camlar vs. Akdenizlilerin canlılığına pek uymuyor. Bıçkın araç kullanmayı seven Türk tüketicisine ise hiç uymuyor. Güvenlik de benim bildiğim yine ülkemizde tüketicinin ilk tercihi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesheit -- 8 Temmuz 2006; 13:50:39 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.