Şimdi Ara

SAAB 1.9 TTİD AERO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben saab 1.9 ttid aero almayı düsünüyorum 2008 2009 model 55000 65000 arası arac 1.9 motor 180 bg. 400 tork aracı hiç kullanmadım kullanan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla..

• yorum yokmu ark
  • Saab alıcaksın. Satmaya karar verdiğinde ne yapmayı düşünüyorsun. Çoğu insan Saab ne onu bile bilmiyor. ikinci eli kuvvetli bir arabaya bakmanı öneririm.
  • son sahibi olursun
  • Zevk için binicekseniz alın 2.eldeki değer kaybını umursamıyorsanız alın. 2.eli önemli derseniz size göre bir araba değil alıpta pişman olmayın sonra.

Bu aracı çok beğeniyorum verilen parayı hak eden bir kalitesi var. O kadar param olsa bu araca verebilecek 2.elini düşünmeden zevk için alırdım. Ben zaten araç alırken zevk için alınmasından yanayım satmak için araç alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: over and under

son sahibi olursun

elinde patlar.
  • aracı alınca en az 4 5 sene binmeyi düsünüyorum ben arabaya verdigim paraya degermi sıkıntı yasarmıyım diye terettüdde kalıyorum daha önce kullandıgım araclar seat leon 2.0 tdi citroen c4 1.6 hdi audi a4 2.0 tdi
    aldıktan sonra bu aracların konforunu ve sürüşünü aramayım diye düşüncelerim var bilgiler için çok tşk
  • quote:

son sahibi olursun
  • En az 4-5 sene binmeyi düşünüyorsanız ideal bir araç. Konfor olarak C4 ve leondan üstündür A4 ile eş değerdir aralarında aman aman bir fark olacağını sanmıyorum.
  • A4'e göre daha sert süspansiyonlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

quote:

son sahibi olursun

elinde patlar.

nikah kıyarsın
  • Egerki makyajsiz kasa ise alternatif olarak BMW 320D alıp bir iki ufak degisiklik ile 200+beygir gücünde bir araçta alabilirsiniz.

Eğer saab 9-3 makyajli kasa ise bence sırf farlari için bile alınabilir. Makyajli kasada ayrı bir albeni var.

Bir diğer alternatif ise, ayni motorun tek turbolusunu kullanan alfa romeo 159 dizel olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_boyz

quote:

quote:

son sahibi olursun

elinde patlar.

nikah kıyarsın

parçası pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

aracı alınca en az 4 5 sene binmeyi düsünüyorum ben arabaya verdigim paraya degermi sıkıntı yasarmıyım diye terettüdde kalıyorum daha önce kullandıgım araclar seat leon 2.0 tdi citroen c4 1.6 hdi audi a4 2.0 tdi
    aldıktan sonra bu aracların konforunu ve sürüşünü aramayım diye düşüncelerim var bilgiler için çok tşk

Eğer hemen elden çıkarmayı düşünmüyorsanız (ne diyim şans olur satışa çıktıktan 2gün sonra satılabilir,belki 1 yıl elinizden çıkamaz.) ve kaskosunu da eksik etmeyecekseniz bence harika bir seçenek.
    Konfor,donanım,kalite,motor-performans,tasarım..Ki şehirde sayılı olan araçlardan(sahibini ayrıcalıklı hissettiren).Kullanıcı yorumlarına baktığınızda memnun olmayan neredeyse yok.
    Araç tek kelimeyle harika fakat eksilerine baktığımızda aracın kendisiyle ilgili pek bir kusur yok,ne bileyim yol tutuşu kötü,şusu kalitesiz v.s gibi
    Eksileri mi desek ileride sorun olabilecek yönleri mi desek;
    -pek yoğun bir müşteri kitlesi yok.Çoğunlukla bilen,tutkunu olan ilgilenir ve bu da satılma sürecini geciktirir.
    -okuduğum kadarıyla,parça sıkıntısı v.s var.Kaza olduktan sonra diğer araçlar gibi çabuk parça temini yapılamıyor.
    -Sınırlı servisi var ama Gm çatısı altında olduğundan opel,chevrolet gibi servisler de bakar diye düşünüyorum.

Bence 2.el ve servis durumları benim gibi sizi de sıkmıyorsa D sınıfında ayrıcalıklı bir araca sahip olursunuz.

• İstanbulda meraklısı çok var, satabilirsiniz.
    Ama Anadolu'da yaşıyorsanız zaten Toros ve Şahin'den başka 2. eli olan araba yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnat_HiFi

quote:

Orijinalden alıntı: asi_boyz

quote:

quote:

son sahibi olursun

elinde patlar.

nikah kıyarsın

parçası pahalı

• quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

İstanbulda meraklısı çok var, satabilirsiniz.
    Ama Anadolu'da yaşıyorsanız zaten Toros ve Şahin'den başka 2. eli olan araba yok.

Amma da abarttınız ha.. O zaman Anadolu'da Toros ve Şahinden başka araba da yok...Ya da Anadolu'da herkes 0 km araç alıyor ne de olsa Şahin ve Toros malum üretilmiyor artık...Ya da herkse aldığı aracın son sahibi oluyor ve kullanılmış araçlarını İstanbullulara satıyor............
  • http://www.sahibinden.com/44000_kmde_yer_ucagi_dizel_vector_saab-62WQQaXQQ23540233WQQpXQQdisplayitem

Şu baya güzelmiş.Fakat sıkıştığında 5 bin lirada aşağısına versen zor satarsın.Bir Mercedes-Benz öylemi değerinin bin lira altında ver hemen satarsın.

http://www.sahibinden.com/orjinal_ilk_elden_sigara_icilmemistir-11WQQaXQQ23210817WQQpXQQdisplayitem

• quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

İstanbulda meraklısı çok var, satabilirsiniz.

Amma da abarttınız ha.. O zaman Anadolu'da Toros ve Şahinden başka araba da yok...Ya da Anadolu'da herkes 0 km araç alıyor ne de olsa Şahin ve Toros malum üretilmiyor artık...Ya da herkse aldığı aracın son sahibi oluyor ve kullanılmış araçlarını İstanbullulara satıyor............

amaç anında paraya döndürebilmekse 3. bir alternatif yok
  • yorumlar için tsk arkadaslar kısmet olursa yarın saab aracı alabilirim herkese teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.