Şimdi Ara

S9 Plus kılıf ve ekran koruyucu tavsiyesi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
12.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: differentt

Hocam merhaba. Bu sizin önerdiğiniz koruyucudan taktırdım bende telefoncuda. Görünüm ve kullanım olarak gerçekten çok güzel. Ekran koruyucu yok gibi net ekran. Ama aynı gün içinden 3. sü takıldı ama hepsinde bir kenar attı. Birde bu altta koyulan jel ekran için sıkıntı yaratır mı acaba. Uzun süre kullanımda denediniz mi?
    Merhaba hocam ben uv likitliden siparii ettim ama henüz elimde ulaşmadı ama ulaşıncada uygulama konusunda kararsızım uygulayanlar baya memnun kullanmada sıkıntı yaratmıyor ama ekran koruyucu söktükten sonra döktüğümüz sıvıyı çıkarmak isteyenler zorlanmış ekranları çizmişler biraz hal böyle olunca uygulamakta çekiniyorum ben sorun yaşamadan çıkaranlarda varmış kolonya ile o yüzden kararsızım.Atma konusunda kılıfla kullanıyorsanız kılıf baskı yapmış olabilir ya da köşelerde kürleşmesi için uv ışığı az tutmuş olabilirler diye düşünüyorum hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ataman67 A kullanıcısına yanıt
    Kullanımı gerçekten çok güzel. Cam koruyucu yokmuş gibi net ve dokunmatiği sıkıntısız. Ama bende alttaki jel problem olur mu diye korkuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Kullanımı gerçekten çok güzel. Cam koruyucu yokmuş gibi net ve dokunmatiği sıkıntısız. Ama bende alttaki jel problem olur mu diye korkuyorum.
    İnşallah sıkıntı olmaz hocam gelince belki bende niyeti bozar uygulayabilirim koruyucuyu kullananlar baya bir memnun

Bende memnunum ama telefoncu tam 3 kere uyguladı 3 ündede kenarları biraz hava aldı. Kendim alıp uygulayasım var ama telefoncu bile hemde 3 kere uyguladığı halde kenar atıyosa, kendim yaparsam kesin atar diye düşünüyorum :)

• quote:

Bende memnunum ama telefoncu tam 3 kere uyguladı 3 ündede kenarları biraz hava aldı. Kendim alıp uygulayasım var ama telefoncu bile hemde 3 kere uyguladığı halde kenar atıyosa, kendim yaparsam kesin atar diye düşünüyorum :)
    Valla hocam atmasına şaşırdım acaba güzel mi temizlenmiyor bir de ekran koruyucu çıkardıktan sonra döktüğü jeli nasıl temizledi yoksa o jelin üstüne tekrar mı jel döküp uyguladı

Uygulattıktan 3 4 saat sonra tekrar gittim. Komple söktü ıslak mendil tarzı bişeyle sildi. Sonra yenisini uyguladı. Sökerkende temizlerkende bi sıkıntı yaşatmadı ama dediğim gibi 3 veya 4 saat durdu üzerinde. Uzun süre kullanımda yine bu şekilde kolay çıkar mı, leke bırakır mı onu bilmiyorum.

• quote:

Uygulattıktan 3 4 saat sonra tekrar gittim. Komple söktü ıslak mendil tarzı bişeyle sildi. Sonra yenisini uyguladı. Sökerkende temizlerkende bi sıkıntı yaşatmadı ama dediğim gibi 3 veya 4 saat durdu üzerinde. Uzun süre kullanımda yine bu şekilde kolay çıkar mı, leke bırakır mı onu bilmiyorum.
    Bırakmaz gibime geliyor hocam ama tam emin olamıyorum umarım sıkıntı yaşamazsınız şuan ki koruyucuda durum nedir?

Şuankindede yaptırdıktan 2 saat sonra sol üst taraf attı. Aşağı doğru indi ama çok kenarda pekte belli olmuyor

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/9d-tam-yapisan-yeni-nesil-uv-cam-s7-edge-s8-s9-plus-note-8-9-P288798192
    Bahsettiğiniz ürün bundan mı hocam? Açıkçası ben de o yapıştırıcının tel ekranına zarar vereceğini düşündüm ama sanki en beğenilen koruyucu da o gibi. Uygularsanız önerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: xengineerx

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/9d-tam-yapisan-yeni-nesil-uv-cam-s7-edge-s8-s9-plus-note-8-9-P288798192
    Bahsettiğiniz ürün bundan mı hocam? Açıkçası ben de o yapıştırıcının tel ekranına zarar vereceğini düşündüm ama sanki en beğenilen koruyucu da o gibi. Uygularsanız önerinizi bekliyorum.
    Evet hocam bundan ama gereksiz pahalı aliexpresten sipariş verme şansınız varsa ordan alın bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman67 -- 2 Aralık 2018; 11:0:16 >

• Var mı aliexpress linki? Doğru diyorsunuz da 20-30 gün koruyucusuz kullanmaktan korkuyorum 😄

• quote:

Var mı aliexpress linki? Doğru diyorsunuz da 20-30 gün koruyucusuz kullanmaktan korkuyorum 😄
    Bir önceki sayfa da ekledim hocam aldığım linki kargo takipli alırsanız 1 haftada geliyor benim ki şuan gelmiş yarın dağıtıma çıkar.Size tavsiyem türkiyeden idaretenlik ucuz bi koruyucu alın aliexpresten sipariş verdikleriniz gelene kadar onu kullanırsınız.Bi uv likitli bitde pet koruyucu olanlardan alın hangisi hoşunuza giderse onu kullanırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman67 -- 2 Aralık 2018; 11:38:7 >
    S9 Plus kılıf ve ekran koruyucu tavsiyesi ?

Hocam hangisini seçiyoruz fiyat çok biniyor sanki :)
  • quote:

Hocam hangisini seçiyoruz fiyat çok biniyor sanki :)
    Aliexpress standard shipping hocam 4 tl zamn gelmiş 30 tl oluyor kargoyla birlikte yalnız satıcıya sipariş kısmımda kılıfla kullanacaksanız case friendly istiyorum yazın ona göre yollar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman67 -- 2 Aralık 2018; 11:51:0 >

Ince ve iyi koruyan bie kilif arayisim var nicedir. Toughtan memnunum ama bu yeni cam koruyucu ile uyumlu olmayacagi icin aliden ince kiliflara bakayim dedim. Teknosada celly marka kilif gordum, cok hosuma gitti. Ince, kenarlari boyali silikonlardan yapmamislar, kilifin arkasi seffaf ve oldukca sık duruyor.

Alide rock markasinin buna benzer bir kilifini gordum, bir de manyeyik denilen kiliflar turemis. Arkasi seffaf Telefonu arka kisma oturtup, uzerine miknatisi giydiriyorsunuz. Dusmede korur mu, miknatislar telefona zarar verir mi bilmiyorum. Zira biliyorsunuz note cihazda 100den fazla sensor vs var. Pusulayi falan etkileyebilir diye dusundum ve teknosadaki cellyi alasim var.

Samsungun mika kilifi cok kaygan, sabun gibi. Mikayi sabunla falan mi yikamak lazim o kayganligi almak icin, bilemiyorum...

Hocam söylediğinizi seçtim ama yine 20-30 gün yazıyor 1 haftada geliyor mu cidden :D

Bir de şu kılıf çok mu kaba bakar mısınız? :)

https://tr.aliexpress.com/item/Armor-Hybrid-Hard-Plastic-Rugged-Cover-For-Samsung-Galaxy-A3-A5-A7-2017-2016-J3-J5/32811868834.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.258.30453c00deCFOk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0173FC748

Ince ve iyi koruyan bie kilif arayisim var nicedir. Toughtan memnunum ama bu yeni cam koruyucu ile uyumlu olmayacagi icin aliden ince kiliflara bakayim dedim. Teknosada celly marka kilif gordum, cok hosuma gitti. Ince, kenarlari boyali silikonlardan yapmamislar, kilifin arkasi seffaf ve oldukca sık duruyor.

Alide rock markasinin buna benzer bir kilifini gordum, bir de manyeyik denilen kiliflar turemis. Arkasi seffaf Telefonu arka kisma oturtup, uzerine miknatisi giydiriyorsunuz. Dusmede korur mu, miknatislar telefona zarar verir mi bilmiyorum. Zira biliyorsunuz note cihazda 100den fazla sensor vs var. Pusulayi falan etkileyebilir diye dusundum ve teknosadaki cellyi alasim var.

Samsungun mika kilifi cok kaygan, sabun gibi. Mikayi sabunla falan mi yikamak lazim o kayganligi almak icin, bilemiyorum...
    Hocam o mıktanıslı kılıfları hiç tavsiye etmem youtubeda bi kanal incelemişti resmen çöptü bende ince kılıf arayışındayım evde kullanmak için,dışarı çıkarken spigen olmadan çıkmam düşer filan mofi znp veya nilkin markalar var hocam alide bi ara şunlarda kararsız kaldım almadım o yüzden.mika kılıfı suyla yıkayın hocam 2 3 günde bir kayganlık sorunu ortadan kalkar diye düşünüyorum

MOFi orijinal samsung kılıfı S8 arka kapak samsung galaxy note 8 için kılıf silikon kenar note8 coque için capas galaxy s8 kılıf

https://s.click.aliexpress.com/e/cKu46b8M

ZNP Lüks Slim Koruma Samsung kılıfı Galaxy S9 S8 Artı Not 8 Sert PC telefon kılıfı Kapak Için Samsung S7 Kenar S7 S8 s9 Durumda Kabuk

https://s.click.aliexpress.com/e/cs4YsBxK

FLOVEME Mavi Ray Degrade Telefon Samsung kılıfı S8 S9 Artı sert çanta Kapak Için Samsung Galaxy S6 S7 Kenar Kapak Çapa Aksesuarları

https://s.click.aliexpress.com/e/cYKKCWak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman67 -- 2 Aralık 2018; 13:10:47 >

• quote:

Hocam söylediğinizi seçtim ama yine 20-30 gün yazıyor 1 haftada geliyor mu cidden :D

Bir de şu kılıf çok mu kaba bakar mısınız? :)

https://tr.aliexpress.com/item/Armor-Hybrid-Hard-Plastic-Rugged-Cover-For-Samsung-Galaxy-A3-A5-A7-2017-2016-J3-J5/32811868834.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.258.30453c00deCFOk
    En geç 1 haftada ulaşıyor hocam bu kılıf kaba geldi hocam birazda kalitesiz sanki plastiği kesimi bana hoi gelmedi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.