Şimdi Ara

S8 VE S9 OLANLAR BAKABİLİR Mİ?? İLGİNÇ BİR SORUN VAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler geçen sene eylül de s8 aldım sıkıntı yok idi. Şimdi acayip can sıkıcı durum var. Olay şu belki rastlantı sonucu ortaya çıkan bir sonuç ama takıldı kafama. Aynısı s9'da var. Telefonu sallayınca kamerada ki ois titreşim sesi çıkartıyor ancak hiç bir sorun yok odaklama titreşim engellemenin pasif olduğu gibi herşey olurunda yani anlamayanlar için video koyuyorum. Aynı sesi duyan var mı?? Sizce bu normal mi?

Edit telefonu sayısız düşürdüm. Kırık çatlak çizik dahi yok.
    https://www.youtube.com/watch?v=KNmkrE4svcA

• Dostum her telefonda var bu Samsung OİS konusunda en iyi kameraya sahip Telefonları üretiyor.OİS için ayırılıan kısım çok olduğundan telefonu salladığında kamera hareket ediyor.OİS in mevzusuda bu sen hareket ederken o kameranında senin hareketine ters bir şekilde hareket etmesi ve görüntünün daha stabil çıkması.S8im var 10 aydır kullanıyorum ve bu durum neden can sıkıcı olsun sallama o kadar telefonu sende durduk yere o ses çıkmıyor ki 😁 yani bu durum son derece normal sallama o kadar telefonu 😁 sıkma güzel canını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NARSİL_BERKAY -- 22 Mayıs 2018; 0:11:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NARSİL_BERKAY kullanıcısına yanıt
    Herkesin s8inde s9unda var bu mevzu OİS olmasaydı tırışka videolar çekerdi bu telefonlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sandım ki üretimde veyahut düştükten sonra içinden bir şeyler kıpırdadı dengesi bozuldu o kadar para verdik hepimiz, anlık olarak bir "gitti telefon " hissi uyandırdı o yüzden sordum. Neyse ki sorun değilmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.