Şimdi Ara

S7 mi Note5 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öncelikle foto ve video çekimi iyi olan (selfi çekimi de tabiki iyi olacak) telefon düşünüyorum. Oyuun oynamam .
    Watts up, face , internet falan bakarım. Orta yoğunlukta kullanırım teli. Şarj bir günü çıkarsın yeter. S7 düz iyi bir seçim gibi sanki (edge düşünmüyorum bu arada). Ama yok hot pikseldi yok sony sensördü biraz kafam karıştı. Note 5 de düşünebilirim ama sanırım donanımı daha düşük . Note 5 / s7 kamera farkını da bilmiyorum. Note 7 pahalı alamam. Ne tavsiye edersiniz . S7 düz , Note 5 yada başka bir telmi. Bütçe 2000-2400 arası. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de ikisi arasında kalmıştım ama ekranı biraz büyük olsun ve daha uzun süre kullanabileyim diye tercihimi Note 5'ten yana kullandım. Fotoğraf ve video konusunda oldukça başarılı bir cihaz. Eğer not tutmayı ya da telefonu kalemle kullanmayı seviyorsanız da zaten seçiminiz belli. Fiyat farkı çok yok zaten. Yine ikisi arasında kalsaydım, yine Note 5'i seçerdim. Şarj bir günü benim kullanımımda çok rahat çıkarıyor. Ayrıca bana 2 gün bile gidiyor rahat bir şekilde. Ayrıca hızlı şarj ile 1 saat 30 dakika gibi bir sürede de rahatlıkla bataryayı doldurabiliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.