Şimdi Ara

s7 ekran kırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler telefonu Turkcell'den taahütle aldım 2 hafta oldu daha taksitini ödemeden ön cam çatladı tek bi çizik üstten aşağı kadar,Kvk garantili fakat karşılamıcak garanti piksel sorunu yok kullanabiliyorum bu şekil de tamiri için 950 1000 den aşağı bulamadım, var mı tanıdığı vs olan İstanbul'da biraz daha ucuza halledebilicek.

• forumda bu işin ehli kişiler var sana yardımcı olurlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallica17

Beyler telefonu Turkcell'den taahütle aldım 2 hafta oldu daha taksitini ödemeden ön cam çatladı tek bi çizik üstten aşağı kadar,Kvk garantili fakat karşılamıcak garanti piksel sorunu yok kullanabiliyorum bu şekil de tamiri için 950 1000 den aşağı bulamadım, var mı tanıdığı vs olan İstanbul'da biraz daha ucuza halledebilicek.

Bilgin olsun diye yazıyorum. Telefonu garantiyi veren yere yaptırırsan telefonun ekranı garanti olmadan onarılacaktır fakat bu tamamen garanti dışı bırakmayacak ve ileride garanti kapsamında bir sorun olduğundan garanti dahilinde o sorun düzeltilecektir fakat 2 yıllık garantisi devam eden bir telefonu resmi garanti firması dışında bir yere yaptırdığın anda mevcut tüm garantisi gidecektir.

Yani başka yere tamir ettirdiğin an hepten garanti gidecek bunu dikkate alarak hareket etmen gerekiyor.

• Ne zaman aldin ne zaman kirildi yahu daha telefon piyasaya yeni cikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sifir her ne alirsan al kasko yaptir disarda yaptirip garantili diye satip gunaha girme sakin orjinal ekranla yan sanayi bir olmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: adroid

Ne zaman aldin ne zaman kirildi yahu daha telefon piyasaya yeni cikti

2-3 hafta oldu hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: metallica17

Beyler telefonu Turkcell'den taahütle aldım 2 hafta oldu daha taksitini ödemeden ön cam çatladı tek bi çizik üstten aşağı kadar,Kvk garantili fakat karşılamıcak garanti piksel sorunu yok kullanabiliyorum bu şekil de tamiri için 950 1000 den aşağı bulamadım, var mı tanıdığı vs olan İstanbul'da biraz daha ucuza halledebilicek.

Bilgin olsun diye yazıyorum. Telefonu garantiyi veren yere yaptırırsan telefonun ekranı garanti olmadan onarılacaktır fakat bu tamamen garanti dışı bırakmayacak ve ileride garanti kapsamında bir sorun olduğundan garanti dahilinde o sorun düzeltilecektir fakat 2 yıllık garantisi devam eden bir telefonu resmi garanti firması dışında bir yere yaptırdığın anda mevcut tüm garantisi gidecektir.

Yani başka yere tamir ettirdiğin an hepten garanti gidecek bunu dikkate alarak hareket etmen gerekiyor.

hocam anlamadım ben şimdi bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim benim cihazım genpa garantili ben bunu illa genpaya mı vermeliyim sorun olduğunda yoksa diğer samsung servislerine mi ?

• metallica17 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yaptın telefonu? Ekran ve dokunmatik düzgün çalışıyorsa, uygun fiyata sadece camı değiştiriyorlar. İnternette 250TLye yapan bir yer var. Güvenilir midir, nerede tamir ettirelim?

http://www.ceptelefonuhastanesi.com/samsung-servis/351-samsung-s7-%C3%B6ncam-ekran-de%C4%9Fi%C5%9Fimi.html
  • Muhtemelen sahte ekran takıyorlar

Şimdiye kadar bir sürü kırılan s7 gördüm sağlam değil pek galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen kendini değiştirmek için, kendi online ilgili parçalar satın alabilirsiniz. Sen bir göz atın bu siteye gidebilirsiniz!http://ydtparts.com/product/samsung/galaxy-s/samsung-galaxy-s7-edge/for-samsung-s7-edge-lcd-digitizer-assembly-relacement-blue
  • dokunmatik falan sağlam öyle kullanıyorum tek kırık var baştan sona ama her şeyi çalışıyor.
  • Merhabalar,Telefonun kendisi arıza verdiyse servis karşılaması lazım 2yıllık garantisi var sonuçta.

• lostkid L kullanıcısına yanıt
    samsung egde s6 s7 s8 kırık ekranların camını değiştirebiliriz
  • samsung edge s6 s7 s8 telefonlarınızın kırık olan camlarını değiştirebiliriz. samsungedgeuzmanı.com
  • Daha öncede tavsiye ettiğim hala da tavsiye ettiğim tek yer var hizliteknikservis.com adamlar işini iyi yapıyor 1-2 güne verdiğim cihazı aldım.
    Halada gayet güzel şekilde kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.