Şimdi Ara

S7 edge den 6s plus a geçen varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar android den sıkıldığım için s7 edgemi 16 gb 6s plus ile takasa girmeyi düşünüyorum sadece resim yeri geldiğinde video ve sık sık sosyal medya amaçlı kullanıyorum tatmim edermi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen olmamış yada mesaj ortada kaynadı sanırım yarın telefonu alıyorum pişman etmez umarım

• Hocam aynı cihazlar olmasada note 4 den 6s e geçiş yaptım. 5 senedir samsung akıllı cihazları kullandıktan sonra iPhone da bi kere pişman olmadım. Android i daha doğrusu akıllı telefonu öyle bilgisayar gibi kullanmadıgım için benim ihtiyaçlarımı karşılıyor. Note 4 den daha düşük bataryası olmasına rağmen note 4 de göremediğim süreleri görüyorum. Bence pişman olmazsınız. Ama ihtiyaçlarınızı telefondan beklentinizi göz önüne alıp karar vermenizi tavsiye ederim.

• S7 edge den 6s plus'a daha sonra 6s'e geçtim. Arkadaşım romla, rootla, kaçak yazılımlarla (apk indirme vs.) uğraşmıyorsan pişman olmazsın. Samsung'a çok şans verdim fakat güvenim kalmadı açıkçası. (Note 3, S3, Note 4, S4, S7edge) kameranın bile durdurulduğu bir platform isterse 60 mpx resim çeksin benim için anlamsız. iOS da rahat edersin merak etme. Yalnız 16 GB yeter mi bilemem. Kullanımına bağlı. Hayırlı olsun.

• 16 Gb çok az en az 32'ye geçiş yap
  • Note serisinden 6s plus a gecis yaptim iphone baska birseymiş gercekten insan telefonuna asik olurmu oluyormus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takas et dostum büyük ekran ve batarya seni memnun edicektir emin ol

• Çok teşekkürler yorumlarınız için benimde tek düşündüğüm şey hafızası sistemden kalan 11.9 gb bana yetermi görücem kullandıkça

• quote:

Orijinalden alıntı: nerocu

Çok teşekkürler yorumlarınız için benimde tek düşündüğüm şey hafızası sistemden kalan 11.9 gb bana yetermi görücem kullandıkça

kardeşim apple artık en düşük 32 gb çıkartıyor 16 gb gerçekten gereksiz bi hafıza 14 ekimde iphone 6s plus 32 gb satışta
  • geç dostum ben daha 3 gün önce geçtim s7 edge den 6s plusa öğrenci olduğumdan kendi çapımca takasa giriyorum şimdi 16 aldım tekrar biriktirip 64 ile takasa giricem s7 edge kesinlikle rezalet hemen düşen fiyatı olsun android ve google ın aptal yaptırımları olsun (istemesende takip ediyor seni) arkada kapanmayıp pili tüketen uygulamalar olsun hepsi rezalet iphone varsa kafan rahat şarj fulle yeter yok kamera pembe nokta sorunu yok android os pili yedi yuttu yok virüs girdi derdi yok bidaha da tövbe samsung diş fırçası bile almam :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.