Şimdi Ara

| S60v5 Uygulama ve Oyun Deposu | SSS | Genel Bilgiler & CFW^ler | 10.01.2013 | (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
549
Cevap
3
Favori
70.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EknCn

Ben bunu orjinal nasıl güncelleyebilirim?

İlk mesajda SSS ve Genel Bilgiler kısmına bakın. Ayrıntılarıyla anlattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 5 Eylül 2011; 9:34:45 >
  • brawo helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan1979

brawo helal olsun

Allah razı olsun.
  • Merhaba. x6 kullanıyorum > şablon şeklinde mesajlaşma programı yüklenmiyor.
    Ayrıca sormak istediğim güncel Skype'ı uploadlar misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinnieMouse

Merhaba. x6 kullanıyorum > şablon şeklinde mesajlaşma programı yüklenmiyor.
    Ayrıca sormak istediğim güncel Skype'ı uploadlar misin?

Allah Allah. Yuklenmesi lazim ama. iSMS Turkce s60v5 diye aratin Google'a. Olmazsa ben yuklerim buraya. Istersen cfw kur. Hemen hemen hepsinde yuklu geliyor iSMS. Skype'i da yuklerim aksam.
  • hazır yükleme yapıyorken winrar ve pdf açmak için program da yüklermisin
  • hocam bu oyunlar N8 uyumlumudur ?
  • Biraz rötarlı oldu ama.

iSMS Türkçe s60v5

| S60v5 Uygulama ve Oyun Deposu | SSS | Genel Bilgiler & CFW^ler | 10.01.2013 |

Iphone tarzı mesajlaşma uygulaması.

==Download==

Skype v.2.06 S60v5

==Download==

Quickoffice Premimer v.6.03 + Adobe Reader v.2.5

Quickoffice programının kırılmış hali...
    Önce basepackage.sis i kurun.
    Sonra .rar dosyasının içinden çıkan dosyaları hafıza kartınıza kopyalayın.
    Çıkan sorulara evet diyin. Sonra diğer sis dosyasını kurun.

==Download==

quote:

Orijinalden alıntı: mtolgacengiz

hazır yükleme yapıyorken winrar ve pdf açmak için program da yüklermisin

PDF okuyucu ekledim. Winrar da ilk mesajda mevcut.

quote:

Orijinalden alıntı: GitarxtanbuL

hocam bu oyunlar N8 uyumlumudur ?

Evet, uyumludur. Ama N8 için çok daha kaliteli oyunlar var. Symbian^3 Uygulamaları adlı konuda bulabilirsin.

• Yeni paylaştıklarımı ilk mesaja ekledim. Biraz da düzenleme yaptım filan...

Aslında sağlam bi' düzenleme yapmak lazım ama okulum çok yoğun arkadaşlar. Değil foruma girmek, pc açmaya bile vaktim yok sayılır. Sadece buradaki sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İyi forumlar herkese.
  • Elinize sağlık arkadaşlar cok güzel konu olmuş biraz inceledim beğendim.fakat bir sorum olacak bende 5228 var şimdi diceksiniz neden 5230 almadın die ama elimde 5700 vardı artk tuş takımı alttan bozulmuştu ledleri felan bende tanıdık telciden hemen takas ettim elimden cıkardım onda da 5228 vardı sıfır olarak aldım.şimdi soruma gelelim bende burada paylaşılan cfw den yüklemek istiyorum acaba bir problem olur mu *#0000# yaptığımda cıkan bilgiler

Yazılım Sürümü
    v40.1.003

Özel Sürüm
    40.1.003.511.01

RM-625

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajan_sx1

Elinize sağlık arkadaşlar cok güzel konu olmuş biraz inceledim beğendim.fakat bir sorum olacak bende 5228 var şimdi diceksiniz neden 5230 almadın die ama elimde 5700 vardı artk tuş takımı alttan bozulmuştu ledleri felan bende tanıdık telciden hemen takas ettim elimden cıkardım onda da 5228 vardı sıfır olarak aldım.şimdi soruma gelelim bende burada paylaşılan cfw den yüklemek istiyorum acaba bir problem olur mu *#0000# yaptığımda cıkan bilgiler

Yazılım Sürümü
    v40.1.003

Özel Sürüm
    40.1.003.511.01

RM-625

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler yorumlarınızı bekliyorum

Teşekkürler.

5700 ile 5228 takas etmekle çok iyi yapmışsınız. Kimse sizi sorgulayamaz.

5228'in RM kodu farklı olduğundan yüklenemez. 5230'un RM-588 mesela.

• teşekkür ederim bende bu teli aldığıma memnunum ama fw yükleyemezsem kafayı yicem o kadar nimet varken faydalanamamak cok kötü.simdi böyle açıkta mi kaldık bir olur yolu yok mu yükleyemicem mi bu rm kodu dediği ne oluyor acaba.yani 5230dan 5800 a v5lere bu yükleniyor da benimkine mi yüklenmiyo:( cok üzücü ya peki ne yapıcam ben bi yardım eli bu tele nasıl yüklerim bu güzellikleri?
  • quote:

teşekkür ederim bende bu teli aldığıma memnunum ama fw yükleyemezsem kafayı yicem o kadar nimet varken faydalanamamak cok kötü.simdi böyle açıkta mi kaldık bir olur yolu yok mu yükleyemicem mi bu rm kodu dediği ne oluyor acaba.yani 5230dan 5800 a v5lere bu yükleniyor da benimkine mi yüklenmiyo:( cok üzücü ya peki ne yapıcam ben bi yardım eli bu tele nasıl yüklerim bu güzellikleri?

C6 yazılımı portları RM kodlarına göre yapılıyor. Önce 5800, 5530, 5230, X6 diye gitti. Daha doğrusu yazılım senin telefonunun 5230-5228 olduğuna değil RM koduna bakıyor. Yüklemek istersen de bu işi öğrenip kendi yazılımı yapman lazım. Ki onu ben bile tam anlamıyla yapamıyorum.
  • bi arkadaş diyodu kendi son yazılımıni indir üstüne dosyaları yükle ayrı ayrı programları varmı falan filan desene kaldık ortada daha bir ay olmadı şeytan diyo güzelim teli ver 5800 al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bi arkadaş diyodu kendi son yazılımıni indir üstüne dosyaları yükle ayrı ayrı programları varmı falan filan desene kaldık ortada daha bir ay olmadı şeytan diyo güzelim teli ver 5800 al

RM kodu farklı olduğundan olmaz. Yazılım sürümüyle alakası yok.
  • neden böyle bsy yapmışlar anlamıyorum ki 5228i resmen dışlamislar zaten boşa üretilen bi tel
  • 5800 içn nfs shift oyunu var mı.
    http://www.youtube.com/watch?v=LKjEz9kpzDw&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=IUP5uO63TFo

şu videolardaki oyun yani birde videodakiler gibi güzel olur mu oynayışı yani görüntü açısından videodakiler gibi net olur mu

Edit: Arkdaşlar aslında daha 5800 telefonum yok ama almayı düşünüyorum istediğim özellikleirn en önemlisi uygulama yükleyebilmemdir.Zaten bu başlıkta da gördüğümüz gibi bir sürü uygulama mevcut ancak bi kaç kişi 5800 alma hata edersin androidli optimus lara bak diyo. siz ne dersiniz özellikle 5800 kullanan arkadaşlara soruyorum acaba atvasiye eder misiniz alayım mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dovis -- 29 Eylül 2011; 1:05:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dovis

5800 içn nfs shift oyunu var mı.

şu videolardaki oyun yani birde videodakiler gibi güzel olur mu oynayışı yani görüntü açısından videodakiler gibi net olur mu

Edit: Arkdaşlar aslında daha 5800 telefonum yok ama almayı düşünüyorum istediğim özellikleirn en önemlisi uygulama yükleyebilmemdir.Zaten bu başlıkta da gördüğümüz gibi bir sürü uygulama mevcut ancak bi kaç kişi 5800 alma hata edersin androidli optimus lara bak diyo. siz ne dersiniz özellikle 5800 kullanan arkadaşlara soruyorum acaba atvasiye eder misiniz alayım mı?

Ideos x5 al. 550 liralık telefondan bin liralık telefon performası alırsın. 5800'a verilicek max. 250 lira. Asla bu saatten sonra alınıcak bi cihaz değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

quote:

Orijinalden alıntı: Dovis

5800 içn nfs shift oyunu var mı.

Ideos x5 al. 550 liralık telefondan bin liralık telefon performası alırsın. 5800'a verilicek max. 250 lira. Asla bu saatten sonra alınıcak bi cihaz değil.

yalnız şöyle bir sorunum var hocam maximum 350 tl verebilirim.Yani ideos x5 e baktım ama onun fiyatı beni aşıyor.Ben 2. el 300-350 tl civarı bi telefon bakıyorum. :S

Peki bu lg optimus me p350 nasıl.Bimde kampanya varken çok satılmış ama ekran çözünürlüğü biraz düşük geldi. 240 x 320 düşük değil mi sizcede.Pek tatmin edici gelmedi açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dovis -- 29 Eylül 2011; 18:39:51 >

• Lg Optimus seni memnun eder bundan hic suphen olmasin eger istersen bak senin icin cok iyi ve uygun bir ilan dusunebilirsin

http://forum.donanimhaber.com.tr/m_52030554/mpage_1//tm.htm#53181330
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.