Şimdi Ara

S60 xenon far

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S60 2014 aracıma xenon fark taktırmak istiyorum fakat bayiyi aradım farın tanesine 3 milyar istediler internette xenon ampüllere baktım 80 , 90₺ civarı fakat bi arkadaşım farın titreme yapacağını söyledi 300₺ civarındaki farları takmamı söyledi ne yapmalıyım sizce ve o 300 -400₺ civarındaki ampülü takarsam ışıkta dağılma olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu işle epey uğraşmış birisi olarak deneyimlerimi aktarayım sonu bitip bilmeyen sorunlarla uğraşmaktansa 3000 i ver daha mantıklı alacağın ampul mercek ve balast zaten 2000 i geçecek orjinali varken sorunsuz ne gerek var dertsiz başına iş almaya bana sorarsan değermi o kadar paraya değmez halojene devam derim ben ama uzunları ağırlıklı kullandığın yollar mevcutsa kesinlikle xenon. heleki o 250 ye ampul 200 e balast 100 e çıkma mercek sakın alma sorunsuz 1 saat bile kullanamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

bu işle epey uğraşmış birisi olarak deneyimlerimi aktarayım sonu bitip bilmeyen sorunlarla uğraşmaktansa 3000 i ver daha mantıklı alacağın ampul mercek ve balast zaten 2000 i geçecek orjinali varken sorunsuz ne gerek var dertsiz başına iş almaya bana sorarsan değermi o kadar paraya değmez halojene devam derim ben ama uzunları ağırlıklı kullandığın yollar mevcutsa kesinlikle xenon. heleki o 250 ye ampul 200 e balast 100 e çıkma mercek sakın alma sorunsuz 1 saat bile kullanamazsın

Zenoan olmasa da daha iyi aydinlatma icin ampul degisimi tavsiye eder misiniz bunlar saglikli olur mu ?

• Mantığa bak. En az 100 küsür bin TL. paraya kıyıp 2014 model S60 al.

Ondan sonra 3.000TL. orjinal far sistemi pahalı gelsin, gidip sanayide 300 TL.'lik ampul araştır..

Takın 300 Tl.lik ampülleri, aracın elektronik sistemini bozulunca ona da 5000 TL. derler, onu da yine sanayiden araştırırsınız...

Siz, en iyisi o S60'ı mundar etmeden satıp 2011-2012 model BiXenon farlı araba alın, artan para cebinizde kalsın, far hevesiniz geçsin.
  • hakankaran kullanıcısına yanıt
    hocam zaten aracın üzerinde olabilecek en kaliteli en iyi ampuller var daha iyisini bulamazsınız ya 3000 tl vermek veya aynen devam etmek 3. seçenekleri düşünmeyin çıkan farıda satarsınız 3000 gelir size 1500 e sahibinden sitesini bu konularda değerlendirin çıkan parçaları satma konusunda
  • yolcum kullanıcısına yanıt
    Zaten aracı ben değil babam almaya gitti advance donanımıyla aradında 3 4 küsür fark vardı ellerinde bu varmış diye kandırmışlar advance alsaydı geri görüş kamerası , bi xenon farlar , 3 temalı dijital gösterge vs vs ama ben gidemedim aracı raporla aldığımız için satmamız mümkün değil sıkıntı bu

• mevsimsiz_kar45 kullanıcısına yanıt
    Hocam yalnız farların teki 3M çifti 6M sorunda bu zaten ben sadece görünüş olarak iyi görünmesini istiyordum ama dediğiniz gibi o kadar iyi ampülleri asla bulamam

• deggeth62 D kullanıcısına yanıt
    keşke alırken donanım pkt lerini gözardı etmeyip alsaydınız çok daha ekonomik oluyorlar benimde e46 nın tek farı 1800 dolar senden aşağı kalır yanı yok ama alırken full aldım kafam rahat. satarkende ne oluyor biliyormusunuz bomboş araç ile seninkini kıyaslıyorlarya ona öyle bir sinir oluyorumki sen desen adama xenon var benimkinde 3-4 bin ondan fazla istiyorum inanınki deli derler :D alırkende sorun satarkende anlayacağınız bu tür araçları uzun vade kullanımı için full olanı alıp sona eşe dosta satmak en mantıklısı. düşünürseniz hella veya valeo bi-xenon mercekler ile phılips xenon kit ve ampulunu alabilir montaj yaptırabilirsiniz tercihiniz 4300 k olsun max 5000 k olsun üzerine ve phılıps dışına çıkmayın en kötü ihtimal osram olsun ama adaptif özelliği olmayacak yükseklik ayar kısmını aracınızda nasıl çalıştığını bilmiyorum o ayarlanabilir.
  • Osramın night breaker halojen ampülleri var onlardan kullanın normal halojenlere göre daha performanslı.

• Teşekkürler iyi akşamlar :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.