Şimdi Ara

S60 Powershift Dizel Liste Fiyatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
5.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

S60 DRIVe Advance Dizel 1560 cc 115 hp Powershift 100.340 96.360

Biraz önce bu araç ile ilgili bayideydim. Koltuk ısıtma , sunroof , 17' jant gibi donanımları ekleyince 109.000 civarına fiyat çıkıyor. İndirimlerle falan filan 104.000 tl fiyat aldım bu opsiyonları ile.
  • Ben fiyatları yüksek buluyorum. 77, 81 ve 85 bence ideal rakamlar. zaten metalik boya, jant, sunroof ekstraya giriyor.

Bu konuda sıkıntı halktan kaynaklanıyor eğer araç alımları kesilse bakın fiyatlar nerelere geriler. Talep oldukça 1.6 litre motorlara otomatik olunca vergisi ve kullanım maliyetleri de düşük diye bi dünya para verip sahip oluyoruz. Değien bi şey yok aslında baştan çok para verip araç almış oluyoruz. 1.6 litre benzinli alırım daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: goofyitu

aynı donanım icin premium
    1.6 dizel otomatik vergisiz fiyati 92/1,37/1,18 = 57 lira
    2.0 dizel otomatik vergisiz fiyati 107/1,8/1,18 = 50 lira

firsatcilar artiyor

bu arac 2.0 gibi 50 lira bile olsa vergilerle 80 lira yapıyor,12 lira gecirmisler
    daha otesi baz fiyati 2.0 dan ucuz olmali 47 lira bazi olsa 75-76 lira olmaliydi,

volvo eline geçirdiği fırsatı aç gözlülük yaparak heba ediyor. Yazık
  • Bu araç için bu fiyatlar çok yüksek. Bu kadar parayla "Yeni Volkswagen CC" alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

Siteye girdim baktım.
    V60'a da koymuşlar powershift'i.
    Bence iyi olmuş,güzel olmuş

Esas alınacak araba o ama
  • Bu fiyatlar çok fazla 2.0 dizeli varken 1.6 dizele bu kadar para bayılmak bence müsriflikten başka birşey değil. 100 bin tl araca para verebilen bir insan yıllık 1000 tl fazla vergi ödeyeceğim kar edeceğim diye düşünmemeli yazık 1.6 araca bu paralar.
  • ortalama 4.3 ve 0 100 hızlanması 12.3 olarak gözüküyor fena değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: aanil

quote:

Biraz önce bu araç ile ilgili bayideydim. Koltuk ısıtma , sunroof , 17' jant gibi donanımları ekleyince 109.000 civarına fiyat çıkıyor. İndirimlerle falan filan 104.000 tl fiyat aldım bu opsiyonları ile.

Bakmaya üşendim, 96,000 değerinde bir araç 16 inch ile mi geliyor ?
  • quote:

quote:

2.0 D3 Premium alınır (107.000 TL), paşa paşa binilir, hem performans yönünden de tatminkar olur. Üstelik 5 silindirli Volvo'nun kendi motoru ve performans konusunda daha başarılı olan Geartronic şanzıman da cabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Styric

quote:

quote:

Bakmaya üşendim, 96,000 değerinde bir araç 16 inch ile mi geliyor ?

18' olabilir. Ya da yanlista hatirliyo olabilirim. Metalik renk falan hep opsiyon yani bu fiyatin uzerine onu soylemek istedim.

• Insignia NB 2.0 160 HP ‐ Dizel Active Select Cosmo 94.962
    Insignia NB 2.0 195 HP ‐ Dizel Active Select Cosmo 104.497

S60 DRIVe Advance Dizel 1560 cc 115 hp Powershift 96.360
    S60 D3 Advance Dizel 1984 cc 163 hp Geartronic 112.680

satmaz
  • pejo 508 1.6 dızel full donanımlısı 90 bın cıvarına gelıyor.bır pejo bayısıne bundan 2 ay önce gıtmıstım fıyatı bu ıdı.
    passat dızeller full donanımlarına 80-90 bın ıstenıyorsa
    premium marka denılen passat a bu paralar verılırken volvo ya bence değer.iyi fiyat vermişler.aslında cokta rakıplerıne göre ıyı.316d de gelsın görecez o zaman fıyatını...
  • fiyat yüksek 2.0 motor audiler pazarlıkla 110 civarına iniyor. insignialarda 2.0 motoru bu fiyata veriyorlar, üstelik donanım seviyesi çok iyi değil sanki, r design da bile hala seçilebilen bir sürü donanım var hepsini ekleyince 130'u geçiyor ki o fiyata 3.20d alınır.. volvonun fiyatı indirmesi lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: the best or nothing

quote:

Orijinalden alıntı: Bhd1R

@the best or nothing

Şirket için yeni aldılar daha. f20 116i bakıyordum gel volvo al dediler en son 75 e kadar düşürdüler. Tanıdık varsa volvo da çok rahat fiyat kırıyorlar. Gerçi 45 tane sipariş edildi oda var.

Liste fiyatı normal diyenlere iyi bir bilgi oldu bu

Kar marjı ne seviyede görüyoruz buradan en az 30 bin lira kar ediyor bayi 1 araçtan

1.6 litre diye 57 bin lira vergisiz liste fiyatı çıkarıyorlar 2.0 litresi 50 bin lira vergisiz fiyata sahipken 1.6 115 beygir motor ne kadar pahalı gizli beygirler mi var gizli itelemeler mi var siz düşünün :)

herkes doğuşa yüklenirdi (haklı olarak) fırsatçı diye ama konu volvo olunca birçok kişi toz kondurmuyor bu soygunculuğa. ya da premium marka veya dizel+otomatikte normalmiş diye görüp geçiştiriyor. volvo aynı olayı s60a t4 geldiğinde yapmıştı ve 2.0T'den daha yüksek bir vergisiz fiyata sattı bu araçları. sonuçta volvo tr'nin yaptığı tam bir ahlaksızlık ama ticarette herşey mubah maalesef.
    yanlış anlaşılmasın, volvoyu ben de çok severim ve ileride bir araç sahip olmak isterim ama bu koşullarda zor görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cengiz112

quote:

Orijinalden alıntı: goofyitu

aynı donanım icin premium
    1.6 dizel otomatik vergisiz fiyati 92/1,37/1,18 = 57 lira
    2.0 dizel otomatik vergisiz fiyati 107/1,8/1,18 = 50 lira

firsatcilar artiyor

bu arac 2.0 gibi 50 lira bile olsa vergilerle 80 lira yapıyor,12 lira gecirmisler
    daha otesi baz fiyati 2.0 dan ucuz olmali 47 lira bazi olsa 75-76 lira olmaliydi,

volvo eline geçirdiği fırsatı aç gözlülük yaparak heba ediyor. Yazık

Çok doğru yazmışsın.İsteseler daha uyguna satabilirler.
  • Abuk subuk asimetrik ön konsolu bile almamak için bir neden.Kaldı ki fiyatlar da abuk subuk.Ederi 65-90 arası.Yoksa 104.000 tlye 2.0 TDI 177 +Multitronic Audi A4 alır binerim.Olmadı mı 1.4 160PS TSI CC 7DSG alır yine binerim.
  • Millet hangi markaya ufak bir ilgi gosterse sonuc ayni. Volvo hyundai ornek oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

Millet hangi markaya ufak bir ilgi gosterse sonuc ayni. Volvo hyundai ornek oldu.

Hyundai neyse de Volvo'nun şımaracak bir pozisyonu yok. Gerçi eskiye göre az daha fazla satmayla havalanacaklarsa ohooo işimiz var demektir. Volvo hiç havalara girmesin, ben premium'um diyor ama volvo premiumlar içinde sonuncu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Abuk subuk asimetrik ön konsolu bile almamak için bir neden.Kaldı ki fiyatlar da abuk subuk.Ederi 65-90 arası.Yoksa 104.000 tlye 2.0 TDI 177 +Multitronic Audi A4 alır binerim.Olmadı mı 1.4 160PS TSI CC 7DSG alır yine binerim.

bencede,
    sırf ekonomi diye 1.6 dizele 2.0 parası verilmez. 100.000 km de kaç para yakıt fark edecek. Araç için o kadar bütçe ayıran kişi zaten 100.000 olmadan satar...
  • Asimetrik olayınada hastayım. Herkes vw gibi sıkıcı ve düz tasarım yapmak zorunda değil. Herkesin zevkide sizin gibi değil. Asimetrik tasarımından dolayı alınmazmış. Vag grubunun hiçbi arabasıda bana göre alınmaz ozaman hepsi sıkıcı aynı tasarım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.