Şimdi Ara

S6 Konusunda Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, arkadaşım yurtdışından s6 demo telefon getirmiş. Telefonda Türkçe dil seçeneği yoktu. Bunu Türkçe'ye çevirip evde tablet niyetiyle kullanmak istiyorduk. Türkçe'ye çevirmek için odin ile Türkçe dil seçeneği olan bir rom bulup atmaya çalıştık tam yüklendi süper oldu derken telefon s6 açılış ekraninda kalıyor. Daha sonra Almanya romunu denedik bundada hata verdi. Bunun çözümü nedir yeniden rom yuklemek mi gerekiyor ? Ya da demo olduğu icin mi böyle bir şey oldu. Telefonun download modunda 920x yazıyor. Bu konuda yardimlarinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Guncel

• Selamın aleyküm. Demo olduğu için firmwareleri özel oluyor. Ben bulamadım internetten romu bulup indirmeniz lazım bunların ki farklı yazılım :) Kolay gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackUnkown B kullanıcısına yanıt
    Valla 10dan fazla rom denedim olmadi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sosyalkafa

Valla 10dan fazla rom denedim olmadi :)

Hayirli gunler. Romlari ozel dedigim gibi bulmasi zor. O sammobile den indirdigin stock romlara benzemez :)

• Hocam şu konuya bir göz atın

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s6/help/s6-demo-unit-rom-installed-t3162313

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 29 Mart 2016; 15:42:45 >
  • ultrAslan-BH U kullanıcısına yanıt
    Mealen ne anlatiyorlar burada :) yabanci dil olmadığı için çözemedim. Vaktiniz varsa anlatabilirmisiniz

• sosyalkafa kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaza wipe yapıp şu linkteki rom u kurmayi bi denesenize

http://www.sammobile.com/firmwares/download/45364/G920IDVU1AOC6_G920INZC1AOC6_NZC/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.