Şimdi Ara

S6 EDGE VS İPHONE 6 VS İPHONE 6S VS 6S 64GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    S6 edge 1600 küsür
    İp6 1700.
    ip6s 2000-2100 aralığı
    ip6s 64gb 2500-2550.
    Hangisini alayım s6 edge mantıklı gözüküyor sonuçta iphone 16gb başlı başına sıkıntı 64 alayım desen 2500 lere çıkıyorsun s6 edge'den 1000 lira fazla verilecek bir fazlalıkta yok.
    s4 kullanıcısıyım memnunum telefonu havuza düşürdüm 15-20 saniye havuzda kaldı hemde derinde çıkardım kuruttum sadece wifi bozuldu kalan herşey tam takır çalışıyor ısınma ve donma sorunu falan yok ekranda su iz vs yok. çoğu insan sevmiyor ama ben memnunum s4 den.
    İphone 6s

• Hocam bütcenızı bilmem ama ıphone dan şaşmayın derim androıdlerin hepsi bi süre sonra sıkıntı çıkarıyo Bende 16 gb ıphone 6 var 16 gb haylı haylı yetiyo tabi kişiye göre değişir 6yla 6s arasında fazla fiyat farkı yokmuş 6s alın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leventtr

Hocam bütcenızı bilmem ama ıphone dan şaşmayın derim androıdlerin hepsi bi süre sonra sıkıntı çıkarıyo Bende 16 gb ıphone 6 var 16 gb haylı haylı yetiyo tabi kişiye göre değişir 6yla 6s arasında fazla fiyat farkı yokmuş 6s alın derim

6s 16gb alınabilir de korkum 16gb yetmeyebilir
    1-çok fotoğraf çekiyorum
    2-ortalama 60-120 müzik yüklerim
    3-instagram face + küçük oyunlar[50-100gblik] 1-2 tane büyük oyun.[1.5-2gblik]
    yani 16 dan 12 kalsa sıkıntı yaşatır bana en az 3 sene kullanırım çünkü.
  • Hocam benım telefonumda 1000e yakın foto 44uygulama 40 civarıda müzik var 5gb boş alanım var oyun olarak asphalt ve onun boyutunda oyun yok ama 10tane oyun var yyuksek boyutlarda değil yanlız 6s 4k video çektiği için 16gb kesinlikle yetmez

• hocam senelerdir iphone kullanıcısyım ama bence s6 edge. samsung her geçen gün daha iyiye giderken iphone her geçen gün kötüye gidiyor. s6 edgenin ekranına bir bak gerçekten harika. birde 6sinkine bak? 6 ile aynı. ios 9 desen zaten malum. 6da bile takılıyor.. eskiden iphone 5 ios 6,7 zamanında s3ler felan yanına yanaşamazdı hız konusunda.. şimdi s6 edge ile 6 yı kıyaslıyorum her uygulamayı s6 edge hızlı açıyor. malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xassemer

quote:

Orijinalden alıntı: Leventtr

Hocam bütcenızı bilmem ama ıphone dan şaşmayın derim androıdlerin hepsi bi süre sonra sıkıntı çıkarıyo Bende 16 gb ıphone 6 var 16 gb haylı haylı yetiyo tabi kişiye göre değişir 6yla 6s arasında fazla fiyat farkı yokmuş 6s alın derim

6s 16gb alınabilir de korkum 16gb yetmeyebilir
    1-çok fotoğraf çekiyorum
    2-ortalama 60-120 müzik yüklerim
    3-instagram face + küçük oyunlar[50-100gblik] 1-2 tane büyük oyun.[1.5-2gblik]
    yani 16 dan 12 kalsa sıkıntı yaşatır bana en az 3 sene kullanırım çünkü.

6 16 yetmez hocam. Fotoğraf, video ve uygulama boyutlarının kendi kendine büyümesi hafızayı resmen sömürüyor. 64 gerçekten en ideali.

• quote:

Orijinalden alıntı: OttomanEmpire86

hocam senelerdir iphone kullanıcısyım ama bence s6 edge. samsung her geçen gün daha iyiye giderken iphone her geçen gün kötüye gidiyor. s6 edgenin ekranına bir bak gerçekten harika. birde 6sinkine bak? 6 ile aynı. ios 9 desen zaten malum. 6da bile takılıyor.. eskiden iphone 5 ios 6,7 zamanında s3ler felan yanına yanaşamazdı hız konusunda.. şimdi s6 edge ile 6 yı kıyaslıyorum her uygulamayı s6 edge hızlı açıyor. malesef.

boşa 1000 lira fazla verip 6s 64gb almaya gerek yok o zaman.
    benim için 1000 lira az para değil birisi 2550 diğeri 1600 lira
  • bana sorarsan öyle. iphonenin sadece algısı var insanalr tarafından iphonesi olan ''zengin, elit'' sınıflarına girmiş oluyor. ama bana göre öyle değil. gerçekten sıradanlaştı artık herkeste var. galaxy s3 gibi.. herkeste 6 görüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.