Şimdi Ara

S4de plati zorlar miyim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kyojin Art

quote:

Orijinalden alıntı: Hurby

0-13 lux la maç kazanmışsan her şey olur.

Tekrar diyorum ben o oyunda lucian oynadim 3 arkadas geziyoduk ki yanimda lol oynayan arkadas gelin kafeye gidelim dedi 3. Arkadas oyunu bilmediginden master yi oynadi feedledi her neyse baska arkadasimdan hesap alip lucian denedim bottan 11/0 ciktim ve lux oynayan arkadasim 11 kill verdi fizze supla ben oyunu carryledik hatta penta attim ilk defa oynamistim lucianla trollemeye gerek yok kank :d

Edit : ilk oyun master ikinci oyun soraka ucuncu oyun lux oynadi iste

ben kazanmaya olan yakınlığa değindim zaten. çelingır bile olunur bu şansla.

• Başlık şöyle olacaktı:Win streak yaptım beyler [ss'lee]
  • Şansin olursa sezonun yarisinda cikarsin. Olmazsa gecikebilir. Ama 1 sene çooook uzun bi zaman. Cikilir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inş cnm yaa XD
  • Bu sezon lig atlamak çok kolaydı deniliyor.Bende s1 95 puana kadar çıktım ama gold olmak nasip olmadı artık öyle kha zed fizz alıp 1 kill alıp oyunu alamıyosun biraz zorlaştı oyunlar ama riot puan lar ile ilgili bi düzenleme yapıcakmış sanırım öyle gold5 0 puan olup oyun trolleyenlerde olmuyacakmış galiba lig düşmede olucakmış herşeyi zaman gösterir.
  • Karşıda fizz varken sen lucian ile penta atmışsın.Buradan hayatın şanslı insanlarından biri olduğun sonucu çıkıyor.Yolun açık olsun.
  • Tr de bronze 3 üm . Westten gecince bronze attı ilk 10 macı attıktan sonra gecmiştim yani mmr silver 4 . Neyse yeni sezon hedefim plat . Gold olurum platı zorlarım s4 sonu konu mu acacagım .

• quote:

Orijinalden alıntı: Kyojin Art

http://www.lolking.net/summoner/tr/2441440

Soru baslikta

Not: lux oyununda ben luciandim yeni bi arkadas oynuyodu benim hesabimdan girdi bende baska bi arkadasimdan girdim trollemeyin diye yaziyorum

plat=elohell

• Bende 1530 civarinda eloyla altin 5im wl oranim bi ara -11 di sonra adam gibi oynadim duo buldum vs. +4 sanirim suan ama yinede normal game aticam artik yazin tamamen baslayip dia5 i dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Cast Away

Karşıda fizz varken sen lucian ile penta atmışsın.Buradan hayatın şanslı insanlarından biri olduğun sonucu çıkıyor.Yolun açık olsun.

Pozisyon

• İnsallah olursun dostum.
  • S1unranked. S2 bronz s3 plat s4 unranked olacaz gibi trde oynuyosan harita kontrolü ve flame yapmayarak bile bir yere gelirsin

• Olursun be yahu isteyen herkes d1 olabilir beyin özürlü değilse. Oyun bu sonuçta kimse okulda bunun eğitimini almıyor oynaya oynaya öğrenirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.