Şimdi Ara

S40 icin gündüz farı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar s40 icin gündüz farini hiç uygulayan yada canlı gözle gören var mı?
    Sanırım sis farı iptal olup oraya led'li bir sis farı takiyorlar onun bağlantısını far anahtarından yaptıktan sonra diagnosa bağlayıp programliyorlar.uygulama başarılımı merak ettim dogrusu.

http://www.volvocars.com/tr/all-cars/volvo-s40/details/Pages/accessories.aspx?category=2e80e34f-10e4-4ff4-97a5-04063d9111b7

Uygulamanın maliyeti sizce nedir acaba?

• maliyetini bilmem de Türkiye için manasız bir uygulama,

hem sis farından oluyorsunuz, hem de polislere derdini anlatabilirsen anlat.
  • Ben hiç görmedim.Amazon'da 72$.Şu blog fikir verebilir:http://ledfoglights.blogspot.com/2011/05/check-out-2008-volvo-s40-led-fog-lights.html

Aslında orjinalindeki city light fena değil.Beyaz led olarak değiştirilirse hoş durur.
     S40 icin gündüz farı?

S40 icin gündüz farı?

• quote:

Orijinalden alıntı: CrazyRomeo156

Ben hiç görmedim.Amazon'da 72$.Şu blog fikir verebilir:http://ledfoglights.blogspot.com/2011/05/check-out-2008-volvo-s40-led-fog-lights.html

Aslında orjinalindeki city light fena değil.Beyaz led olarak değiştirilirse hoş durur.
     S40 icin gündüz farı?

S40 icin gündüz farı?

Ben aracı alır almaz serviste merceklerin yanında sarı ampuller sırttığı için onları led ampullerle değiştirdim.
    Ama gündüz çok etkili değil.
    Resim yakınlaştırdığım için biraz bulanık kusura bakmayın.

S40 icin gündüz farı?
    değiştirdim.

• City Light'ı bende led yaptırmayı düşünüyorum.Led olanlar aktif bi-xenon paketinde standartmış.
    Küçük bir karşılaştırma videosu:

Volvo sahipleri ledlere pek ilgili değil sanırım.Led konusu başka markada olacaktı yıkılırdı buralar

• Kesinlikle ;)
    Benim aynı alttaki video ile aynı duruyor ledlerim.ilk fırsatta daha ne bir iki foto koyarım.
    Bende şiddetle tavsiye ederim Sn.crazyromeo :)
    farlariniz bı bixenon'sa sarı ampuller ziyadesiyle sırıtıyor zaten.
  • farlar bi-xenon olmasına öylede bu ledler kadar beyaz değil yanlız benimkiler.acaba benim aracım farklı mı 2012 s40 premıum paket??
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil422

farlar bi-xenon olmasına öylede bu ledler kadar beyaz değil yanlız benimkiler.acaba benim aracım farklı mı 2012 s40 premıum paket??

Eğer değişmediyse bi-xenonda yok.Sadece aktif bi-xenonda standart.
  • peki değiştirebilirmiyim ve değiştirirsem maliyeti ne olur bana??
  • quote:

peki değiştirebilirmiyim ve değiştirirsem maliyeti ne olur bana??

Dipsiz ampul yerine kaliteli led ampul takarsanız olur neden olmasın.
  • ama merceklerde xenon olacak dimi maliyeti ne olur peki kusura bakmayın ben hiç anlamadığım için soruyorum
  • quote:

ama merceklerde xenon olacak dimi maliyeti ne olur peki kusura bakmayın ben hiç anlamadığım için soruyorum

Bunun mercekle bir alakası yok.
    Sadece işten anlayan biri farı sökecek farkapağını açtıktan sonra dipsizpark ampulunu çıkarıp yerine led ampul takacak ben kaliteli dipsiz ampulu sanırım 20 tl gibi bir rakama almıştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.