Şimdi Ara

S4 İmei Silinme [null/null] ' ÇÖZÜMÜ '

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
29.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rom yüklemenizin sonunda telefonu açtığınızda hattınızın çekmediği simkartınızın okumadığı *#06# işlemi sonunda null/null yazısı hatasını aldıysanız Kısaca İmeyiniz yok oldu. Çözümü aşağıdaki linkte..

Odin programını Çalıştırın. Telefonunuzu Home + Ses kısma + Power İle Download Mode alın

Usb ile telefonu bağlayın Odin Programında Addet! ve yukarıda COM ' u gördükten sonra vermiş olduğum CP_I9500ZCUJOA3_CL3900764_QB3709712_REV00_user_low_ship.tar dosyasını Odin ile PHONE ' e tıklayarak seçin ve starta basın işlem bittikten sonra telefonu açılacak ve sorun ortadan kalkacak.. İyi forumlar...

Odin3 [ v1.85] Sürümü:http://s4.dosya.tc/server/cpetJu/Odin3v1.85.rar.html

Gereklı PHONE Dosyası:http://s4.dosya.tc/server/cpetJu/00764_QB3709712_REV00_user_low_ship.tar.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul2626 -- 24 Şubat 2015; 2:22:19 >

• ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN. ALLAH RAZI OLSUN. ÇÖZÜLDÜ. :D ÇOK ÇOK SAĞOL.
  • abim her kimsen ALLLAH cc senden razı olsun ben de rom attım null/null yazıyordu s4ümde 5 tane telefoncuya gittim beni geri çevirdiler hatta ''sen bunu tabletolarak kullan dediler çok canım sıkıldı ben bu tlefona 1.300 tl bayılmıştım çok sağol abi düzeldi telefonum ellerinden öptüm..
  • i9505 lte modeli için yardımcı olabilir misiniz?

imei null yazıyor telde. şebekeyi kullanamıyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul2626

Rom yüklemenizin sonunda telefonu açtığınızda hattınızın çekmediği simkartınızın okumadığı *#06# işlemi sonunda null/null yazısı hatasını aldıysanız Kısaca İmeyiniz yok oldu. Çözümü aşağıdaki linkte..

Odin programını Çalıştırın. Telefonunuzu Home + Ses kısma + Power İle Download Mode alın

Usb ile telefonu bağlayın Odin Programında Addet! ve yukarıda COM ' u gördükten sonra vermiş olduğum CP_I9500ZCUJOA3_CL3900764_QB3709712_REV00_user_low_ship.tar dosyasını Odin ile PHONE ' e tıklayarak seçin ve starta basın işlem bittikten sonra telefonu açılacak ve sorun ortadan kalkacak.. İyi forumlar...

Odin3 [ v1.85] Sürümü:http://s4.dosya.tc/server/cpetJu/Odin3v1.85.rar.html

Gereklı PHONE Dosyası:http://s4.dosya.tc/server/cpetJu/00764_QB3709712_REV00_user_low_ship.tar.rar.html

hocam çok teşekkürler gece gece çok sevindim Allah razı olsun saygılar..

• bütün istanbul u gezdim girmediğim teknik servis kalmadı herkes çok zor işte 300tl 700tl gibi fiyat biçtiler google a s4 imei null hatası yazdım ve bu siteden 5dklık bir işlem ile sorun halloldu ALLAH razı olsun
  • Yani bu işlem işe yarıyor mu kesin olarak?
  • attım oldu şebekede verdi çok teşekkürler saol
  • Allah razı olsun kısa surede hallettim telefoncu gün boyu kalması gerek oda çözülürse şansına dedi nasıl morelim bozulmustu
  • allah razı olsun. işe yaradı tekrar çok teşekkür ederim.
  • Benim Telefonda da aynı problem var denedim ama yine sorun devam ediyor ne yapabilirim acaba....
  • Teşekkürler. Bende ki telefonda da sorun çözüldü. Yalnız hoparlörden hafif bir cızırtı geliyor
  • ALLAH senden razı olsun
  • merhaba S4 teki bu dosya S3 için de geçerli olurmu acaba aynı sıkıntıyı yaşıyorum ekranı değiştirdim null/null İMEİ boş görünüyor .
    Eğer kullanılabiliyorsa dosyayı nerden indirebilirim acaba yaparım diye emanet bi telefon aldım elimde kaldı yardımlarınızı bekliyorum . şimdiden teşekkürler
  • Allah Razı Olsun. yükledik düzeldi iki bilgisayarcı sana duacı
  • merhaba link kırılmış virüs var diyor..yenilermisiniz lütfenn..
  • Abi ALLAH senden razı olsun çok teşekkür edelim faydalı bilgilerin için sayende imei null hatasından kurtuldum
  • redbul2626 R kullanıcısına yanıt
    Allah senden razı olsun
  • Merhaba. Verdiginiz programi yukledim a acmiyor. Hic bir tamir programini acmiyor. Na yapmaliyim bilmiyor. Telefoncular da yapamadi. Tel.in ilk sahibiyim. S4 model. Formatladiktan sonra imei silindi null yaziyor. Bilginize guveniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sa benim tel null oldu bende başka bi yerden modem dosyası buldum uyguladım imei geldi fakat bu seferde cert fail oldu elimde cert dosyasının yedeği var ama z3x botan yazdığımda hata veriyo bu dosya çözüm olurmu ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.