Şimdi Ara

S3'ten sonra hangi cihaza geçilebilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 sene boyunca s3 kullandım. Çok uçuk bir telefon istemiyorum. Sosyal ağları ve kamerayı çok kullanırım. Önerebileceğiniz telefon var mı? 1500 TL kadar çıkabilirim. Aklımdakiler:

A7, Z3 Compact, Z2, Xperia C4, hani belki iPhone.

General Mobile, HTC dahaönce kullanmadım, o yüzden pek bilgim yok o telefonlarla alakalı.

• lg g2 g3
    samsung s5
  • Şimdi a5 daha iyi discivery air iyi ama kamerasını bilmem a5 in kamerası cok iyi boyutu ideal bence alabilirsin z3c almanı öneririm herşeyi yapabikirsin hemen hemen ama samsung daki kadar yetenği yok iphone alıcaksam bir daha bana soru sorma lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z3c
    Z2
    E8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mlhkozmoz kullanıcısına yanıt
    Ön kamerası iyi olsun istiyorum. A5 iyi mi alayım mı?

Edit: Z3c Sony yüzünden almak istemiyorum. Telefonun başına bir şey gelse 1 ay serviste oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Himouto -- 2 Temmuz 2015; 17:24:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fnatic Janna

Ön kamerası iyi olsun istiyorum. A5 iyi mi alayım mı?

Edit: Z3c Sony yüzünden almak istemiyorum. Telefonun başına bir şey gelse 1 ay serviste oluyor.

Galaxy A5 fiyatına göre bir telefon değil. Cidden pahalı bir cihaz o donanıma göre.

Bende Z3C önerecektim, o fiyatda başka adam akıllı alternatif yok ama siz istemiyorsunuz sanırım.
  • Telefonun başina gelme olasılığı en düşük olan tekefon o buyüzden al ha ama sen a5 alacaksan almayı düsün hatta gold dan al daha ucz oluyo z3c alacağına samsung alırsın ha ben alpha kullanıyorum kuzenim z3 kullaıyi ve telefon z3 e tecavüz ediyo aynı anda 3 iş yapabiliyirum bazen 4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • z3c s5
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fnatic Janna

Arkadaşlar 2 sene boyunca s3 kullandım. Çok uçuk bir telefon istemiyorum. Sosyal ağları ve kamerayı çok kullanırım. Önerebileceğiniz telefon var mı? 1500 TL kadar çıkabilirim. Aklımdakiler:

A7, Z3 Compact, Z2, Xperia C4, hani belki iPhone.

General Mobile, HTC dahaönce kullanmadım, o yüzden pek bilgim yok o telefonlarla alakalı.

Sony c4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIFA13

Z3c
    Z2
    E8

+1

katılıyorum sıralamaya,ekstradan dıyecegım eger selfıe duskunu ısenız c4 onemlı bır aday olacaktır dunyanın en ıyı selfıe telefonu secıldı C4
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.