Yüzbaşı
21 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar sezon başı 3 lose aldım. Ondan sonra dereceli bıraktım. Şimdi sezon sonuna doğru herkes ödül için hard oynayacağını umarak tekrar girmeyi düşünüyorum. 5/5 yapsam nereye atar?
Not:Geçen sezon altın 3.
Normal game de drop yedim. Alıyorduk oyunu. Baron alacağız Gnar "Al al baronu al" dedi oyun gitti. Bol küfürlüsünden ticket attım.
Daha öncede Aram'da yemiştim.
Birinin banlanıp banlanmadığını nasıl öğreniyoruz?
Arkadaşlar bu oyun sonunda çıkan notlar ne oluyor S A B C D diye. Fazladan ip falan mı geliyor?
Arkadaşlar 2 sene boyunca s3 kullandım. Çok uçuk bir telefon istemiyorum. Sosyal ağları ve kamerayı çok kullanırım. Önerebileceğiniz telefon var mı? 1500 TL kadar çıkabilirim. Aklımdakiler:

A7, Z3 Compact, Z2, Xperia C4, hani belki iPhone.

General Mobile, HTC dahaönce kullanmadım, o yüzden pek bilgim yok o telefonlarla alakalı.
Arkadaşlar mainim support rolü. Genellikle kalıyor fakat arada sırada bot preler geliyor ve bana bazen mid lane bile kalıyor -ki midde çok kötüyüm-. Her ne ise, top lane için bayağı şampiyon spamladım (Gnar, Shyvana, Irelia, birkaç tane daha), kaldıkça Irelia alıyorum mağlum şu an ki hali. Sorunum ikinci maini seçememek ayrıca jungle için şampiyon önerisi istiyorum. Kolay orman dönebileceğim ve kesin kill aldıran, olmadı sıçra attıran bir şampiyon istiyorum. Aklımda Vi, Sejuani ve Reksai var. Belki Lee de olabilir bilmiyorum. Jungleda daha başlangıç seviyesindeyim ona göre söyleyin lütfen.

Jungle için elimde sadece Evelynn var, Janna alsam sanki daha hızlı orman dönebilirmişim gibi geliyor.
Nightbluenun yayınını izliyordum Leona ve Janna'da tutuştur var. Nedeni nedir?
Ben genelde şifa ya da bitkinlik alıyorum da...
Sezon 5 için öneride bulunursanız iyi olur. Aklımda şuan Gnar , Fiora veya Irelia var.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Eski Kullanıcı Adı: Fnatic Janna
Sistem ve Tercihleri
LOL
Janna
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 539
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.695 (Bu ay: 23)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 218 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.