Şimdi Ara

S2000 mi? Gallardo mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.6 Honda 98 hp 4 ay sonra gallardoya yetişirse şaşırmayın hayat onda :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • icantthisallday kullanıcısına yanıt
    Yüksek ihtimal diğer s2000 sahiplerinden biri attı bunu, arayana da adamlar 785 yazıyor biz 350 yazmışız çok mu dicektir bence

• DoğanGörünümlüToros kullanıcısına yanıt
    Vututu da o kadar da vututu değil 😂

• tonodias kullanıcısına yanıt
    Kimin elinde patlıyacak bakalım 2000 model 60 bin ₺ lik hondalar

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Bayadir forumda yoktum hicbisi degismemis 🤣

• Dün 500bin konusu görüp gülüp geçmiştim şimdi de 785 yazmış ciddi ciddi. Allah akıl fikir versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sikibin alınır.

• Ayseybi A kullanıcısına yanıt
    Piyasa yükseltme çabaları + Bu 700 yazdıysa bizimki 500 o zaman = Yıllarca satılmayıp elde patlayan S2000 ler

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Yemin ediyorum bu millet aklını peynir ekmekle yemiş.
    700 bine Megane artı bir de yanına 3+1 daire alırım keyifle otururum . Ama 700 bini şu dandik araca veren çıkacaktır!
    Megane ne ya onu okula giden çocuklar kullaniyor 500 bine ev yanina lambo çekerim 700 binim olsa 700 bine 600 tane megane alinir

• Moueson kullanıcısına yanıt
    İlk defa katılıyorum. Ama buna da kısmen katılıyorum. Megane değil de başka bir araç alır üstüne dair alıp kiraya bağlardım. Şükür oturacak ev var.

• Megane kötü araba değil kalitesi tartışılır ama motor yakıt ve tasarım güzel bence

• F30 gibi

• Cihad0699 C kullanıcısına yanıt
    Kötü Araba degil tabiki fakat çok dar gelirli yada üniversite ögrencisi arabasi. Tabiki hayat şartlari heryerde ayni olmadigi için megan bile lüks olabilir. Tanri gönlünüze göre versin iyisini kullanmak nasip etsin.

• Cihad0699 C kullanıcısına yanıt
    Yani, olabilir.

• Amin inşallah hayırlısıysa olsun hakeden herkesin

• S 2000'de vtec açıp vututu yapabilirsiniz ama Lambo'da öyle bir şansınız yok.

Bu arada hesabımla ilgilenen olursa fiyatta yardımcı olurum. Çok mesaj atılmadı sıfır ayarında. Kullanıcı adı yeter yani boru değil.
  • instagram'da sahibindencim diye bir sayfa bu s2000 tayfasının pek çoğunu ifşa etti. millete pert arabaları 700 k'dan çakmaya çalışıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Yemin ediyorum bu millet aklını peynir ekmekle yemiş.
    700 bine Megane artı bir de yanına 3+1 daire alırım keyifle otururum . Ama 700 bini şu dandik araca veren çıkacaktır!
    700 bın tl para varken 3+1 evin yanına megane alıp s2k ya dandik biyen bir IQ gerçekten ilk defa görüyorum tanışabilirmiyiz
  • HondatugraL kullanıcısına yanıt
    Tartışcak bi durum yok, kimsenin malını da kötülememek lazım megane ın üretim amacı başka s2000 in başka ama Türkiye’de hiçbiri ederinde değil magane 70 binlik s2000 150 binlik araba gözümde

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihad0699

Tartışcak bi durum yok, kimsenin malını da kötülememek lazım megane ın üretim amacı başka s2000 in başka ama Türkiye’de hiçbiri ederinde değil magane 70 binlik s2000 150 binlik araba gözümde
    s2000 nin toz deymemişine 100 bin verilir oda Türkiyedeyiz diye onun dışında 60-80 binden fazlası etmez.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.