Şimdi Ara

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl (2007) [ANA KONU] (150. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.018
Cevap
5
Favori
158.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Hocam uydum lafınıza aldım hepsini hadi bakalım. En kötü yazın bitireceğim seriyi.

Pişman olmazsınız, efsane seri.

Öyle deme bir çok oyuncu oyunu yükler yarım saat geçmeden siler atar=)
    Stalker ruhu çok farklı bir şey
    yukarıda yazmıştım kimi seriyi tekrar tekrar oynar hiçmi hiç sıkılmadan kimi bune yaee diyip siler;)
  • zamanında bilgisayarıma yüklediğim ilk oyunlardandı
  • 2018 oynayan yokmu arkadaşlar? yeniden kurdum, çıktığı sene 2006 da oynamıştım oldies but goldies bir oyun sıkılmadan oynuyorum, stalker'a selam oyuna devam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___ukyo___

2018 oynayan yokmu arkadaşlar? yeniden kurdum, çıktığı sene 2006 da oynamıştım oldies but goldies bir oyun sıkılmadan oynuyorum, stalker'a selam oyuna devam :)
    Stalker bir efsanedir Hala bilgisayarımda clear sky yüklü ara ara o sessiz, terk edilmiş bölgelerde bir başıma geziyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___ukyo___

2018 oynayan yokmu arkadaşlar? yeniden kurdum, çıktığı sene 2006 da oynamıştım oldies but goldies bir oyun sıkılmadan oynuyorum, stalker'a selam oyuna devam :)
    Lost alpha veya stalkersoup modlarini araştırın. O modlarla daha da şahlanıyor oyun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.t.a.l.k.e.r.2 duyruldu bu arada.
    bekle ki gelsin 2021
    stalker2
  • Merl kullanıcısına yanıt
    yalan olur o yaw. hiç umudum yok benim açıkcası...
  • Yeni oyun çıkana kadar bu oyunu 2-3 defa daha oynarım heralde.

O Cordon bölgesinde oyuna başlamak,sığınaktan çıkınca ki köy ve atmosfer,çevredeki adamlar ile muhabbet etmek,hemen basit bir kaç görev alıp göreve çöp tabanca ile gitmek,ilk öldürdüğümüz düşmanları yağmalamak,üzerlerindeki iyi eşyaları ve dandik tabanca yerine shotgun bulunca,dandik kıyafetimiz yerine bir tık daha iyi olan kıyafet bulunca yaşanan mutluluk ve o his hiç bi oyunda yok..Hele o sesler yok mu...O sesler bambaşka bir duygu,kulağımda çınlayınca bile bir tuhaf oluyorum....
    Acayip bir oyun Stalker,Ruslar'in elinde imkanlar olsa demek ki ne daha ne oyunlar yapacak adamlar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Yeni oyun çıkana kadar bu oyunu 2-3 defa daha oynarım heralde.

O Cordon bölgesinde oyuna başlamak,sığınaktan çıkınca ki köy ve atmosfer,çevredeki adamlar ile muhabbet etmek,hemen basit bir kaç görev alıp göreve çöp tabanca ile gitmek,ilk öldürdüğümüz düşmanları yağmalamak,üzerlerindeki iyi eşyaları ve dandik tabanca yerine shotgun bulunca,dandik kıyafetimiz yerine bir tık daha iyi olan kıyafet bulunca yaşanan mutluluk ve o his hiç bi oyunda yok..Hele o sesler yok mu...O sesler bambaşka bir duygu,kulağımda çınlayınca bile bir tuhaf oluyorum....
    Acayip bir oyun Stalker,Ruslar'in elinde imkanlar olsa demek ki ne daha ne oyunlar yapacak adamlar,
    story olmasa da escape from tarkov var benzer olarak. rusların yaptıgı benzer havaya sahip olan oyunlardan birisi.

• Bu oyunu sevenler mutlaka Stalkersoup denesinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

Bu oyunu sevenler mutlaka Stalkersoup denesinler.
    Oyunun kendisine ihtiyaç var mı?Yoksa ayrı bir oyun mu?
  • bu tek başına bir oyun ama orjinalden çok daha büyük ve kapsamlı.
    ayrıca sürkli güncelleniyor ve geliştiriliyor.

https://www.moddb.com/mods/stalkersoup
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

bu tek başına bir oyun ama orjinalden çok daha büyük ve kapsamlı.
    ayrıca sürkli güncelleniyor ve geliştiriliyor.

https://www.moddb.com/mods/stalkersoup
    haber verdiğin için teşekkürler, ne zamandır stalker oynayasım vardı.
  • Oyunu hiç bilmememe rağmen Oblivion Lost 2.2 kurdum bakalım neler olacak. Ayrıca kayıt sistemi rezalet oyunda 2. 3. oyunlarda kaydet yükle olayları daha iyidir umarım.
  • Dubbio D kullanıcısına yanıt
    Kayıt sisteminde bir şey yok. Oyun içinde kayıt etmek istiyorsan CONSOL tuşuna basıp "save (kayıt adı)" yazarsan kayıt edebilirsin.
  • Lost alphayı ilk çıktığında oynayıp bitirmiştim buglu haliyle sonra baya bi patch geldi bazı değişikler yapmışlar galiba bide öyle bitireyim dedim ama hep bi aksilik oldu pc çöktü hdd yandı derken bitiremedim son haliyle, stalkersoup u da hiç duymamıştım bi de onu denemek istiyorum. Emektar laptop kaldırırsa tabi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StalkerReborn

Kayıt sisteminde bir şey yok. Oyun içinde kayıt etmek istiyorsan CONSOL tuşuna basıp "save (kayıt adı)" yazarsan kayıt edebilirsin.
    O mesajı attığımda daha oyuna bir kere girmiştim şimdi kurdu oldum bu nasıl bir oyun böyle ayda bir kurup ilk kez oynuyormuşum gibi heyecanla oynuyorum hala

Kayıt sistemine laf etmemde yine benim cahilliğimmiş aksine hızlı kayıtı istediğiniz yerde istediğiniz gibi kullanıyorsunuz müthiş bir özgürlük var
  • Dubbio D kullanıcısına yanıt
    (: iyi oyunlar.
  • Arkadaşlar seriyi ilk defa oynayacağım. Bunun için mod kurmamı tavsiye eder misiniz yoksa full vanilla mı gideyim?
  • Meurglys kullanıcısına yanıt
    İlk vanilla git.
    Sonra mod işine girersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.