Şimdi Ara

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl (2007) [ANA KONU] (149. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.019
Cevap
5
Favori
158.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • muhteşem bir oyun, gelmiş geçmiş oyunların en iyilerinden biri kesinlikle.
    çiki briki....
  • tüm S.T.A.L.K.E.R. sevenlere selamlarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 13 Mart 2017; 18:13:18 >

• Merhaba arkadaşlar. Stalker serisine başlayım dedim. Ancak başta diğer oyunlardan farklı olarak yan görevlerin bazılarının süre sınırı olduğunu gördüm. Böyle başka dikkat etmem gereken durum var mı diğer oyunlardan farklı, oyunu etkileyen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıl önce oynamıştım stalker ı herhalde. Gerçekten enfes bir oyundu. Seri olarak satın aldım şimdi. Boş vaktimizde tekrar akarız.

• Stalker gerçek bir efsanedir geçenlerde özledim clear sky kurdum Türkçe yama ile tekrar başladım
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    35 kez kurdum bitirdi ŞİMDİ YİNE COMPLETE MOD İLE BAŞLADIM BITMEK UZERE :d
  • Noradyana Solyanka DMX mod ve RMA mod ile oynanmasını da tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Complete mod ile oyun çok iyi bir görünüme kavuşuyor üzerine birde Türkçe yama tadından yenmez
  • Lost alpha modu müthişti , oyunu 3 defa bitirmiştim , haritalarda gezilmedik yer bırakmamıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • clear sky bence kötüydü zaten stalker serisinde en az vakit harcadığım oyundur clear sky
    ama shadow of chernobly ve call of pripyat tam bir şaheser
  • Arkadaşlar oyuna başlamayı düşünüyorum fallout ve skyrim hayranı olarak. Fakat aynı tadı alabilir miyim acaba?

Sırasıyla hangisinden başlamalıyım grafik için hangi modları yüklemeliyim yardımcı olabilir misiniz?

Yapay zeka nasıl acaba oyunda?
  • Hangi oyunlarını almalıyım sizce? Paketini mi alayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Hangi oyunlarını almalıyım sizce? Paketini mi alayım?

Komple paket halinde almalısın. Tam bir şaheser.

• quote:

Orijinalden alıntı: BR9

Arkadaşlar oyuna başlamayı düşünüyorum fallout ve skyrim hayranı olarak. Fakat aynı tadı alabilir miyim acaba?

Sırasıyla hangisinden başlamalıyım grafik için hangi modları yüklemeliyim yardımcı olabilir misiniz?

Yapay zeka nasıl acaba oyunda?

Modlarını bilmem de atmosfer olarak şahaser üç oyunda,acayip bir havası var.Falloutlar dan Skyrim'den daha iyi açık ara atmosferi.

O yalnızlık hissi acayip iyiydi...Sesleri bile kulaklarımda çınlar oyunun Rusça veya Ukraynaca konuşuyordu npcler...

Şu atmosfer bile yeter ya,

https://www.youtube.com/watch?v=By1b2GLzDUA

Ama zor oyun,düşman vurmak kolay değil,bunu bilerek başlayın

• Arkadaş üzülüyorum yapımcılara. Yani bu adamlar tekrar bir araya gelip bir devam oyunu yapsalardı? Yada herhangi bir firma bunlara arka çıksaydı(EA ve arkadaşları hariç) Neyse,iş işten geçti gibi bir şey.

Edit:4A 'ya geçmiş yapımcılar. Acaba Metro serisinden sonra Stalker gibi bir evrene geçerler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 25 Aralık 2017; 23:42:0 >
  • çıktığı günden beri 2 senede bir seriyi baştan oynayıp bitiririm.adet oldu artık=)
    böyle bir yapım daha gelmedi ve bence gelmezde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 26 Aralık 2017; 1:4:35 >
  • quote:

Arkadaş üzülüyorum yapımcılara. Yani bu adamlar tekrar bir araya gelip bir devam oyunu yapsalardı? Yada herhangi bir firma bunlara arka çıksaydı(EA ve arkadaşları hariç) Neyse,iş işten geçti gibi bir şey.

Edit:4A 'ya geçmiş yapımcılar. Acaba Metro serisinden sonra Stalker gibi bir evrene geçerler mi?

Metro serisi bayrağı kısmen devraldı ama stalker zor tekrar. İsim hakları kimse onu hatırlamıyorum, uzun sürede geleceğini sanmıyorum.

Yazık oldu seriye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 26 Aralık 2017; 8:5:14 >
  • Metro seriside güzeldir çok severim 2 oyunuda defalarca oynayıp bitirdim hatta yeni oyunu gelicekmiş sabızsızlıkla bekliyorum ama Stalker gibi açık alan özgürlüğü olmayınca bir noktada klasik fps moduna dönüyor.

Ama stalker serisinde yaşanan o yalnızlık, yıkım, tek başına olma hissi, eski paslı çürümüş binaların içinde tek başına gezmek, radyoaktif otların arasında dolaşmak, gece karanlığında yağmur yağarken avcıyken av olmak ayrı bir tat ya. Grafik modları ve yamalarla iyice efsane oluyor...

Silemiyorum hala bilgisayarımda kurulu kenarda sabit duruyor, arada bi kaç tur atıyorum
  • Hocam uydum lafınıza aldım hepsini hadi bakalım. En kötü yazın bitireceğim seriyi.
  • quote:

Hocam uydum lafınıza aldım hepsini hadi bakalım. En kötü yazın bitireceğim seriyi.

Pişman olmazsınız, efsane seri.

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.