Şimdi Ara

S SPORT + 99 TL Yıllık (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
5
Favori
15.871
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen ben de kararsız kaldım.

• WaBoSe kullanıcısına yanıt

ps5 almışsın, 100 liranın hesabını yapma. al gitsin

• hmtdrsn84 H kullanıcısına yanıt

Benimki xaomi mi stick yalnız.

O da daha gelmedi henüz, yarın geçecek elime.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece gece eskort okudum yıllık kullanım avantajı 99 lira ben vurup kafayı yatıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacaardıç

Gece gece eskort okudum yıllık kullanım avantajı 99 lira ben vurup kafayı yatıyım.

Hocam gece gece kahkaha attım, kahkahama alt komşu uyandı geldi beraber gülmeye başladık S SPORT + 99 TL Yıllık 

• Vatov kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Hocam gece gece kahkaha attım, kahkahama alt komşu uyandı geldi beraber gülmeye başladık  

Alıntıları Göster

Altıma zıçdım 😂

• S SPORT + 99 TL Yıllık

Bedava fiyat. gece yapıştırdım NBA var F1 var premier lig var. Daha ne istiyorsun ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: oz7oz

3 aydır kullanıyorum ve çok memnunum aktif aboneliği olanlar alıp uzatma yapılıyor mu kampanya detaylarında bişey göremedim

devam eden aboneliğiniz varsa aboneliklerim kısmından mevcut aboneliğinizi değiştir diyerek kodu girerek yıllık aboneliği alıyorsunuz. sonra ister arayıp ister benim gibi twitter'dan yazıp mevcut üyelik günlerinizi aldığınız yıllık üyeliğiniz üstüne eklemelerini rica ediyorsunuz. bu kadar.

Ekşi de böyle yazmışlar

• sissil S kullanıcısına yanıt

Ev baya güzelmiş 😁 Ben de bu sene diş hekimliğini bitirebilirsem rahat rahat düşünmeden alabilirim umarım bu tarz 1 yıllık paketleri. 😁 Şimdi 1 aylık ücretsiz kovalıyoruz işimizi görüyoruz. Hayırlı olsun bu arada sağlıcakla kalın

• mu5tafa kullanıcısına yanıt

çok teşekkürler hocam müşteri hizmetlerinin canlı yardımıyla hallettim gelecek yıl hazirana kadar ssport plus sahibi olduk en kötü iptv nin yıllık 250-300 istediği yerde 150liraya 1.5 yıllık ssport almış oldum S SPORT + 99 TL Yıllık 

• Konu sahibine teşekkür ederim ben de biraz önce 99 liraya aldım sanal kredi kartımla ama gördüğüm kadarıyla 1 sene sonra yenilemek için kredi kartı bilgilerimi otomatik kaydetmiş ve silemiyorum sitesinden ana kart olarak görülüyor açıkçası kart bilgilerimi kaydetmesi hoşuma gitmedi sanal kart olduğu için limit tutmuyorum kartta ama adamların sitesi hacklense koruyabilecekler mi bilgileri ?

• lido kullanıcısına yanıt
    Bende bulamadım kartı kaldırmayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lido

Konu sahibine teşekkür ederim ben de biraz önce 99 liraya aldım sanal kredi kartımla ama gördüğüm kadarıyla 1 sene sonra yenilemek için kredi kartı bilgilerimi otomatik kaydetmiş ve silemiyorum sitesinden ana kart olarak görülüyor açıkçası kart bilgilerimi kaydetmesi hoşuma gitmedi sanal kart olduğu için limit tutmuyorum kartta ama adamların sitesi hacklense koruyabilecekler mi bilgileri ?

Sitelerinden Canlı destek den yazdım anında sildiler. Çok yardımcı oluyorlar.

• LG smart var ama webos sürümü yetmiyor halbuki Netflix blu TV bein connect vb uygulamaların hepsi var bu yok halledilmesi gereken birşey tv tarayicidan açılmıyor konsolun tarayıcısında aynı şekilde tel secenek mobil veya TVye yansitma
  • Çok kararsızım almak için.
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Ben de bir kaç gündür öyleydim, az önce aldım. 99 liraya da lisansı desteklemiş oldum. Sürekli bakamasam da arada keyifle bakarız, paranın da hakkını veririz.
  • yararlandım paylaşana teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.