Şimdi Ara

***... S K O D A kulübü (56 üye) ....*** (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.207
Cevap
4
Favori
202.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

***... S K O D A kulübü (56 üye) ....***

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2017)
Giriş
  • wihouthead17 arkdaşımız dün anlaşmız bakalım skoda bayisiyle. Kendisi 2006 Octavia Classic sahibi olacak bu hafta içinde. Kendisi uğrarsa foruma söyler
  • artık hayırlı olsuna gelir uğrar buraya herhalde
    izlenimlerinide aktarırsa seviniriz..
    quote:

Orjinalden alıntı: discrepancy

wihouthead17 arkdaşımız dün anlaşmız bakalım skoda bayisiyle. Kendisi 2006 Octavia Classic sahibi olacak bu hafta içinde. Kendisi uğrarsa foruma söyler
  • benim araçta cruise kontrol yok ama arkadaşımın 2006 octavia elegancesini kullandım kesinlikle mükemmel bir icat.şehir içinde olmasada uzun yolda ayağınız yorulmuyor.taktırılıyormuş ancak kayseride 300 dedi.vw 200 diyor bora ile aynı kol değilmi?başka ilden soracam ve en kısa zamanda taktıracağım.araba gerçekten sorunsuz her tarafından kalite akıyor düşünen varsa araç 4 4lük
  • sınıfına göre sedan fabia nın iç hacmi nasıl?özellikle arkada oturanlar için diz mesafesi yeterli mi?
  • skoda nın servislerinin son derece ilgisiz ve berbat oldugunu duydum. bu dogru mu ? vw bünyesindeki aracların kotu servisleri olduklarını biliyorum . ama bu forumda okudugun bir yazıda copten bujileri alıp araca geri taktıklarını okumustum .
  • quote:

Orjinalden alıntı: caparso2002

sınıfına göre sedan fabia nın iç hacmi nasıl?özellikle arkada oturanlar için diz mesafesi yeterli mi?

arka diz mesafesi öyle çok geniş değil ama yinede iyi sayılır.boyum 183cm ama arkada rahat edebiliyorum..kıyasla artık...
  • malesef öyle servisler ve servis yönetimi anlayışıda mevcut ama bu skodaya has bir özellik değil
    bunu şikayet var sitesindende takip edebilirsin.
    bence, bir kişinin bile şikayeti çok önemli olmasına rağmen, burada önemli olan bir davranış değil sürekli yapılşan servis duyarsızlıklarıdır.
    bu konuda daha uzman olan servisler tanyorum
    ama cidden iyi servis olarak ankarada şu ana kadar toyanı tanıdım
    her şeye bir şekilde çözüm bulan uzman bir kadrosu var
    en azından bu güne kadar menunum

quote:

Orjinalden alıntı: steal_heard

skoda nın servislerinin son derece ilgisiz ve berbat oldugunu duydum. bu dogru mu ? vw bünyesindeki aracların kotu servisleri olduklarını biliyorum . ama bu forumda okudugun bir yazıda copten bujileri alıp araca geri taktıklarını okumustum .

• quote:

Orjinalden alıntı: mygokhan

quote:

sınıfına göre sedan fabia nın iç hacmi nasıl?özellikle arkada oturanlar için diz mesafesi yeterli mi?

arka diz mesafesi öyle çok geniş değil ama yinede iyi sayılır.boyum 183cm ama arkada rahat edebiliyorum..kıyasla artık...

bu rahatlığı uzun mesafeler için de söylayabilirmiyiz(10-12 saatlik yolculuklar)
  •  ***... S K O D A  kulübü  (56 üye) ....***

arkadaşlar bu skodanın modeli ne ?
  • iç hacim konsunda hb ve sedanın bir farkı yok diye biliyorum,sadece sedan yapmışlar işte

yani öyle çok rahat edilcek kadar geniş değil ama sıkış pıkışta oturmazsınız,valla 10-12 saat hiç gtmediğim için bilmiyorum yorar mı yormaz mı
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mygokhan

quote:

bu rahatlığı uzun mesafeler için de söylayabilirmiyiz(10-12 saatlik yolculuklar)

• dostum bu araç ciddi bir modifikasyon geçirmiş
    farları ledli, silecekleri ortada direk gibi
    değişmeyen yeri yok...bu aracı tanımlamak çok zor
    quote:

Orjinalden alıntı: alysentr

[simage]http://img164.imageshack.us/img164/6042/0112ui.jpg[/image

arkadaşlar bu skodanın modeli ne ?
  • Ben ford focus 2 ghia tdci siparişi verdim ve de hala bekliyorum benim sorum illaki benzinli alacam diyen bir arkadaş için skoda octavia 1.6 si elegance tiptronic niyeti var yalnız liste fiyatı 43 milyar civarı skodada ford taki gibi indirimler ve pazarlık şansı varmı? tahminen ne kadara düşer bu fiyat? birde xenon fardan bahsediliyor ben skodanın sitesine baktım skoda octavia 1.6 si elegance tiptronic te yok (opsiyon bile)
  • alysentr

1975 Skoda 110 R Coupe

***... S K O D A  kulübü  (56 üye) ....***

amma modifiye olmuş beee tanınmayacak hale gelmiş
  • ne demek bu..
    quote:

FABİA?
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkes1

ne demek bu..
    quote:

FABİA?

SERKES sonradan soruyu açtım,yukarıda var.fabia hakkında bilgi almak istiyorum da...............görenden,duyandan,bilenden,binenden,en çok da kullanandan................
  • bir katkı da ben yapayım. çek bir hatunla skype de sohbet ederken farkettimki skoda'yı şkoda diye okuyorlar. s'nin üzerinde bir işaret var bizim ş benzeri. merhamet falan demekmiş. kurucusnun soyadıymış.
  • skoda bayileride her bayiler gibi belli ölçülerde indirim yapıyolar,birazda pazarlık yeteneğiyle alakalı,peşin ödeme imkanınız varsa iyi bir indirim yapabilirler

xenon skoda octavia da opsiyon olarak sunuluyor

skoda nın resmi sitesi biraz yetersiz,donanım kısmından değil,octavia linkine bastığınız zaman açılan sayfada alt tarafta opsiyonlar yazılı,ben size linki de vereyim

http://www.skoda-auto.com/tur/model/newoctavia/

quote:

Orjinalden alıntı: khaos

Ben ford focus 2 ghia tdci siparişi verdim ve de hala bekliyorum benim sorum illaki benzinli alacam diyen bir arkadaş için skoda octavia 1.6 si elegance tiptronic niyeti var yalnız liste fiyatı 43 milyar civarı skodada ford taki gibi indirimler ve pazarlık şansı varmı? tahminen ne kadara düşer bu fiyat? birde xenon fardan bahsediliyor ben skodanın sitesine baktım skoda octavia 1.6 si elegance tiptronic te yok (opsiyon bile)

• foruma çok yazdım bunları ama kısaca özetlersek

içi sade ama gerçekten kaliteli

1.2 motoru şehir içi için ideal ama uzun yolda yetersiz en az 75 bg olanını tavsiye ederim,bu kasa için ideal bir motor,101hp tek kelimeyle mükemmel ivmelenme muhteşem

fabia ların en kötü tarafı içeri yol sesi alması,bunda aracın kalitesiz lastiklerininde etkisi var

yol tutuş sınıf standartlarında çok zorlamazsanız kayma yapmıyo

frenlerin özellikle 1.2 motorlularda kötü olduğunu duydum...mygokhan arkadaş yanlışım varsa düzeltir,benim uzun süre kullandığım 101 hp nin frenleri başarılıydı,yanlız abs devreye girince biraz sertleşiyo frenler

sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım

quote:

quote:

ne demek bu..
    quote:

FABİA?

SERKES sonradan soruyu açtım,yukarıda var.fabia hakkında bilgi almak istiyorum da...............görenden,duyandan,bilenden,binenden,en çok da kullanandan................

• quote:

Orjinalden alıntı: seek and destroy

foruma çok yazdım bunları ama kısaca özetlersek

içi sade ama gerçekten kaliteli

1.2 motoru şehir içi için ideal ama uzun yolda yetersiz en az 75 bg olanını tavsiye ederim,bu kasa için ideal bir motor,101hp tek kelimeyle mükemmel ivmelenme muhteşem

fabia ların en kötü tarafı içeri yol sesi alması,bunda aracın kalitesiz lastiklerininde etkisi var

yol tutuş sınıf standartlarında çok zorlamazsanız kayma yapmıyo

frenlerin özellikle 1.2 motorlularda kötü olduğunu duydum...mygokhan arkadaş yanlışım varsa düzeltir,benim uzun süre kullandığım 101 hp nin frenleri başarılıydı,yanlız abs devreye girince biraz sertleşiyo frenler

sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım

quote:

quote:

ne demek bu..
    quote:

FABİA?

bende sana katılıyorum...

• skoda ile ilgili bulduğunuz, kullanışlı ve kayda değer siteleri yazarmısınız.(dil önemli değil)
    bu araç hakkında daha çok bilgi almak istiyorumda.

ayrıca skodaların satılan aksesuarları nelerdir bilgi varmı????
    çünkü bana iki parçada bagaj filesi hediye ettiler. çok kullanışlı bir aksesuar....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.