Şimdi Ara

***... S K O D A kulübü (56 üye) ....*** (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.208
Cevap
4
Favori
202.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

***... S K O D A kulübü (56 üye) ....***

(En Son Oy Tarihi: 14.6.2017)
Giriş

Orjinalden alıntı: seek and destroy

almazsan alma

quote:

Orjinalden alıntı: bulmaca_6060

Alacağım son markalardan biridir SKODA

Almam zaten
  • beğenmiyosun almam diyosun neden?? hangi modeli kullandın??

yaz bunları bilsin herkes,mulaka neden vardır dimi??

öyle boş boş sırf msj atmış olmak için yazma
  • quote:

Orjinalden alıntı: CANuser

çok nefis hazırlanmış bir sayfa olmuş.
    bu arada benim eski düldülüde ilave edrmisiniz.93 formen 1280 cc

arkadaşlar aracımı ikinci el olarak yeni aldım işe giderken kullanıyorum tüplü...ama
    satan adamda uyardı beni ve yaptır dedi bir sorunu var aracın.

olay şu,

vites değiştirirken debriyaja bastığımda küt dite ses geliyor.
    ayrıca 80 ile giderken araç sallannıyor. alt takımdan ses geliyor.

bunu burda yazmamdaki sebep şudur.
    direk malzemeyi alıp servise gitmeden değiştirip işlemin ucuza gelmesini istiyorum.

yardımlarınızı bekliyorum.

lütfen başka bir topic açtırmak zorunda bırakmayın.

quote:

Orjinalden alıntı: serkes1

affınıza sığınarak böyle bir konu açsam ayıp olurmu acaba
    herkez skoda hakkında bir paylaşımda bulunsun dedimde..

belki ilerde bir focus topiği kadar yazı ve bilgi toplanır..bellimi olur?
    herkez edindiği bilgileri yazarsa neden olmasın

skoda dünyasındaki kadroyu kuruyoruz katılımlarınızı bekliyoruz....

***... S K O D A  kulübü  (56 üye) ....***
    serkes1...
    octavia collection 2003

seek and destroy...octavia elegance 2006

mygokhan...FABIA 1.2 HTP 2004

idiz...fabia ambiente 2006 75 HP

/>
    drberti...octavia 2002

konsey... FABIA 2004 elegance sedan

^^B@RB^^...

cetinsdr ...octavia 2005 1.6 fsi elegance

bosverbe...

roverci...fabia 2004 1.4 101 BG sedan special (kullandı)

gaksu...Fabia 1.4 td 2004 75hp 195nm.

/>
    blacksea533...octavia 2006 elegance 1,6 102bg

...isteyen skoda sahiplerini ve kullananları ilave edebilirim........

daha ayrıntılı bilgiyewww.clubskoda.com/foruma tıklayarak ulaşabilirsin...

• nasipse
    bu pazartesi 2006 1,4 75hp HB skoda fabia alcam :
  • iyi günlerde kullanman dileğiyle,hayırlı olsun şimdiden

donanım hangisi??

quote:

Orjinalden alıntı: MCT

nasipse
    bu pazartesi 2006 1,4 75hp HB skoda fabia alcam :
  • MYGOKHAN,
    BEN DE SKODA KULLANDIM. BENİ DE YAZ DİYECEKTİMKİ. LİSTEDE ADIMI GÖRÜNCE HOŞUMA GİTTİ..
    ASLINDA UZUN SÜRE KULLANMAYI DÜŞÜNEREK ALMIŞTIM FABİAYI. AMA DAHA ALALI 8 AY OLMUŞKEN, EV ALDIĞIM İÇİN, 13 BİN KM DE SATTIM.
    UZUN YOLDA 100 KM DE 5.4 DEĞERİNİ TUTTURMUŞTUM. (795 KM DE 43 LT)
    AYRICA 220 KM Yİ DE GÖRMÜŞTÜM...
  • quote:

Orjinalden alıntı: roverci

MYGOKHAN,
    BEN DE SKODA KULLANDIM. BENİ DE YAZ DİYECEKTİMKİ. LİSTEDE ADIMI GÖRÜNCE HOŞUMA GİTTİ..
    ASLINDA UZUN SÜRE KULLANMAYI DÜŞÜNEREK ALMIŞTIM FABİAYI. AMA DAHA ALALI 8 AY OLMUŞKEN, EV ALDIĞIM İÇİN, 13 BİN KM DE SATTIM.
    UZUN YOLDA 100 KM DE 5.4 DEĞERİNİ TUTTURMUŞTUM. (795 KM DE 43 LT)
    AYRICA 220 KM Yİ DE GÖRMÜŞTÜM...

seninki 1.4 müydü?ve 220 km hız ha..çok iyi bir hız ya..ben 1.2 ile 4 yetişkin insan la otobanda 160 gördüm.ama 150 e kadar hızlanma iyi ..150 den sonra çok zorlandı.belki tek başıma olsam 170 bulurdum belki.ama 160 ile giderken gayet güvenli gidiyor.inan 160 la gittiğini anlamıyorsun.220 ile giderken nasıldı?anlatsana...
  • hocam bu hafta sonu istanbula gidecem ankaradaysan beraber gidelim aracı sen kullanırsın ve konforu görürsün.
    fakat dönüşte mümkünse ben kullaniyim.

quote:

Orjinalden alıntı: bulmaca_6060

Alacağım son markalardan biridir SKODA
  • BENİMKİ 1.4 101 BG SEDANDI.
    TRABZONDAN İSTANBULA GELİYORDUM. ARABADA EŞİM VE KIZIM VARDI. KARADENİZ YOLLARI VİRAJLIDIR. HEP SAKİN 90-100 GİBİ KULLANIYORDUM. BÖYLE HEM EKONOMİK HEM DE STRES OLMUYOR.
    OTOBANDA DA SAKİN SAKİN (120 GİBİ) GİDİYORDUM. ÖNDEKİ ARAÇLARI GEÇMEK İÇİN SOL ŞERİTTEN GİDERKEN, BİR OPEL VECTRA DİBİME DAYANDI. SELEKTÖR FİLAN YAPTI. BEN DE ÖNDEKİLERİ GEÇİP YOL VERDİM. GEÇERKEN GÖZGÖZE GELDİK. YAVAŞ GİDİYORSAN SAĞDAN GİT TARZINDA HAREKETLER YAPTI. SONRASINDA ONU GEÇTİĞİMDE KM SAATİM 220 Yİ GÖSTERİYORDU. OLAY ASLINDA BUNDAN İBARET...
    FABİADAN DAHA GÜÇLÜ ARAÇLARDA KULLANDIM AMA HİÇ BİRİYLE 220 YE KADAR BASMADIM. VE KESİNLİKLE BU HIZA ÇIKABİLECEĞİNİ TAHMİN ETMİYORDUM. VECTRA ÖNDE BEN ARKADA, O BASTIKÇA BEN DE BASTIM. VECTRAYI GEÇEBİLECEĞİMİ DÜŞÜNMEDİĞİM İÇİN NE KADAR GİDEBİLİRSEM DİYE ARKASINDAN KOVALAMAYA BAŞLADIM.. BENİM GELDİĞİMİ GÖRÜNCE O DA GAZLAMAYA BAŞLADI. 140-150-160-170-180-190-200. O ÖNDE BEN ARKADA. ONUN GÖZÜ AYNADA. YAVAŞ YAVAŞ KESİLDİĞİNİ FARKETTİM. 205 GİBİ KALDI O. DAHA HIZLAMADI. BEN SOLA GEÇİP DEVAM ETTİM. YOL DA BİRAZ EĞİMLİ HALE GELDİ. DEVAM EDİNCE KM 220 YE KADAR ÇIKTI. DEVİR SAATİ 7000 GÖSTERİYORDU.
    O HIZDA MOTOR SESİNDEN BAŞKA BİR ŞEY DUYULMUYOR. DİREKSİYONU SIMSIKI TUTMAK DIŞINDA YAPABİLECEĞİM BAŞKA BİR ŞEY DE YOKTU... BU 15-20 SN KADAR DEVAM ETTİ SONRA YAVAŞLAMAYA BAŞLADIM. SONRASINDA VECTRA GEÇTİ, GİTTİ....
    FABİNIN BU HIZA ÇIKMASI VECTRA SÜRÜCÜSÜ KADAR BENİ DE ŞAŞIRTMIŞTI. VERDİĞİM PARA HELAL OLSUN DEDİM İÇİMDEN...

O FABİA İŞTE BUYDU...

quote:

Orjinalden alıntı: mygokhan

seninki 1.4 müydü?ve 220 km hız ha..çok iyi bir hız ya..ben 1.2 ile 4 yetişkin insan la otobanda 160 gördüm.ama 150 e kadar hızlanma iyi ..150 den sonra çok zorlandı.belki tek başıma olsam 170 bulurdum belki.ama 160 ile giderken gayet güvenli gidiyor.inan 160 la gittiğini anlamıyorsun.220 ile giderken nasıldı?anlatsana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roverci -- 1 Mayıs 2006; 1:16:55 >

• .bir ankara trabzon testide ben yapacam yakında bizim arabanın durumu hakkında bilgi verecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyclad -- 21 Nisan 2006; 15:15:54 >
  • 1.4 101 hp olanların ününü ben de duymuştum...kısaca gti yavrusu..
  • 220 yüksek bir sürat dostum.

herhalde fabia 1.4 ün yapabileceği son hız.
    bu süratteki ve bir alt segmentteki bir aracın bu denli güven vermesi beni şaşırttı.
    quote:

Orjinalden alıntı: roverci

BENİMKİ 1.4 101 BG SEDANDI.
    TRABZONDAN İSTANBULA GELİYORDUM. ARABADA EŞİM VE KIZIM VARDI. KARADENİZ YOLLARI VİRAJLIDIR. HEP SAKİN 90-100 GİBİ KULLANIYORDUM. BÖYLE HEM EKONOMİK HEM DE STRES OLMUYOR.
    OTOBANDA DA SAKİN SAKİN (120 GİBİ) GİDİYORDUM. ÖNDEKİ ARAÇLARI GEÇMEK İÇİN SOL ŞERİTTEN GİDERKEN, BİR OPEL VECTRA DİBİME DAYANDI. SELEKTÖR FİLAN YAPTI. BEN DE ÖNDEKİLERİ GEÇİP YOL VERDİM. GEÇERKEN GÖZGÖZE GELDİK. YAVAŞ GİDİYORSAN SAĞDAN GİT TARZINDA HAREKETLER YAPTI. SONRASINDA ONU GEÇTİĞİMDE KM SAATİM 220 Yİ GÖSTERİYORDU. OLAY ASLINDA BUNDAN İBARET...
    FABİADAN DAHA GÜÇLÜ ARAÇLARDA KULLANDIM AMA HİÇ BİRİYLE 220 YE KADAR BASMADIM. VE KESİNLİKLE BU HIZA ÇIKABİLECEĞİNİ TAHMİN ETMİYORDUM. VECTRA ÖNDE BEN ARKADA, O BASTIKÇA BEN DE BASTIM. VECTRAYI GEÇEBİLECEĞİMİ DÜŞÜNMEDİĞİM İÇİN NE KADAR GİDEBİLİRSEM DİYE ARKASINDAN KOVALAMAYA BAŞLADIM.. BENİM GELDİĞİMİ GÖRÜNCE O DA GAZLAMAYA BAŞLADI. 140-150-160-170-180-190-200. O ÖNDE BEN ARKADA. ONUN GÖZÜ AYNADA. YAVAŞ YAVAŞ KESİLDİĞİNİ FARKETTİM. 205 GİBİ KALDI O. DAHA HIZLAMADI. BEN SOLA GEÇİP DEVAM ETTİM. YOL DA BİRAZ EĞİMLİ HALE GELDİ. DEVAM EDİNCE KM 220 YE KADAR ÇIKTI. DEVİR SAATİ 7000 GÖSTERİYORDU.
    O HIZDA MOTOR SESİNDEN BAŞKA BİR ŞEY DUYULMUYOR. DİREKSİYONU SIMSIKI TUTMAK DIŞINDA YAPABİLECEĞİM BAŞKA BİR ŞEY DE YOKTU... BU 15-20 SN KADAR DEVAM ETTİ SONRA YAVAŞLAMAYA BAŞLADIM. SONRASINDA VECTRA GEÇTİ, GİTTİ....
    FABİNIN BU HIZA ÇIKMASI VECTRA SÜRÜCÜSÜ KADAR BENİ DE ŞAŞIRTMIŞTI. VERDİĞİM PARA HELAL OLSUN DEDİM İÇİMDEN...

O FABİA İŞTE BUYDU...

http://img97.imageshack.us/my.php?image=114lq.jpg

quote:

Orjinalden alıntı: mygokhan

• BENCE SEN DE "EKONOMİ TESTİ" YAP. SONUCUNU DA BİZE BİLDİR.
    BEN FABİAYLA, İST TRABZONA GİDERKEN FAB VERİSİNİ YAKALAMIŞTIM. 90-100 KM SABİT HIZLA 795 KM DE 43 LT BENZİN ALMIŞTIM. (FULLEME YÖNTEMİYLE).
    AYRICA 795' İNCİ KM DE BENZİN ALDIĞIMDA YOL BİLGİSAYARI 100 KM DAHA GİDİLEBİLECEĞİNİ GÖSTERİYORDU...

quote:

Orjinalden alıntı: skyclad

.bir ankara trabzon testide ben yapacam yakında bizim arabanın durumu hakkında bilgi verecektir.
  • vallahi ben adana (kozan) - samsun arası yaklaşık 850 km gibi bir yolu bu sömestr.de yaklaşık 120 YTL' ye gitmiştim. Rakamları tam hatırlamıyorum ama yaklaşık olarak böyleydi, 14 ykr yakmıştı km.de. yalnız 2 mola ( toplam 1 saat ) dahil 9,5 saat sürmüştü, 130-140 km/saat' le gitmiştim ( Kurban Bayramının ilk günü ve yollar bomboştu) ...
  • evet cevap bekliyorum

arkadaşlar aracımı ikinci el olarak yeni aldım işe giderken kullanıyorum tüplü...ama
    satan adamda uyardı beni ve yaptır dedi bir sorunu var aracın.

olay şu,

bunu burda yazmamdaki sebep şudur.
    direk malzemeyi alıp servise gitmeden değiştirip işlemin ucuza gelmesini istiyorum.

yardımlarınızı bekliyorum.

lütfen başka bir topic açtırmak zorunda bırakmayın.
  • Skoda eski kasa octavia 'yı ne zaman bitirecek. Yeni octavia'yı beğeniyorum. Ancak eskisi halen satıştayken fiyatı düşmüyor.
  • ARACIN MODELİ VE MARKASINI YAZARMISIN.
    BU 80 LE GİDERKEN SALLAMA NASIL OLUYOR?
    DAHA DÜŞÜK VE DAHA YÜKSEK SÜRATLERDE DURUM NEDİR?
    ALTTAN GELEN SES NASIL?
    DETAYLI ANLATIR MISIN.

quote:

Orjinalden alıntı: CANuser
  • bunu bende merak ettim ve sordum... bu sene sonu tamam dediler.
    quote:

Orjinalden alıntı: yeknet

Skoda eski kasa octavia 'yı ne zaman bitirecek. Yeni octavia'yı beğeniyorum. Ancak eskisi halen satıştayken fiyatı düşmüyor.
  • fabia classiclerde 950 ytl karşılığında abs,yolcu havayastığı ve cd çalar pack1 opsiyonu olarak verilmeye başlanmış

1.2 HTP 64bg fabianın pack1 opsiyonlu fiyatı 21,440 ytl (2havayastığı,abs,klima,cd çalar vs)
  • peki diğer modeller hakkında bilgi var mı?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.