Şimdi Ara

Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.878
Cevap
59
Favori
279.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pilamimarsu

Uğramışken şu laptopu da atmadan geçmeyim. Çok yeni geldi ve görmedi kimse büyük ihtimalle.

https://www.trendyol.com/lenovo/ideapad-5-amd-ryzen-3-5300u-8gb-512gb-ssd-freedos-14-82lm0093tx-p-120215997?boutiqueId=573235&merchantId=120019&gads=true

Çok güzel laptop,8gb lehimli ram olmasa direkt alacağım bir model.

250nit 62srgb ıps klasik thinkpad E14-15 paneli bulunduruyor.

Ryzen 5000 serisi bilgisayarları şu konuda tartışıyoruz :) Ryzen 3 5300U dahi inanılmaz güzel performansa sahip, 3700U gibi iki nesil öncesinin Ryzen 7'sinden bile daha güçlü çalışıyor. Artık giriş seviyesinde yani Ryzen 3'de dahi oyun konusunda memnun edecek performansta dahili ekran kartları bulunuyor. Dediğiniz gibi ram'in lehimli ve arttırılamıyor olması tek dezavantajı. Fakat o da çift kanal olduğundan oyun performansı dezavantajı bulunmuyor.

https://forum.donanimhaber.com/ryzen-mobil-5000-serisi-ana-konu-laptop-tavsiye-tartisma--148294861

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 4 Temmuz 2021; 19:41:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamamdır hocam oraya atarım artık :)

• Acer swift 3 4199 tl ye düşmüş önerir misiniz arkadaşlar

• konuyu takip ederek 11.11de

4750u pro modelini almıştım thinkpadın

fakat bir türlü kullanma nasip olmadı.. ürün hala nasıl geldiyse öyle duruyor sistem kurup bırakmıştım.

şimdi kullanmaya karar verdim arkadaşlar cihazın bu klavye ışıgını sürekli aktif olması için ne yapabiliriz.

Mesela yeniden başlatınca kapanıyor

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Ben de bu sorunun cevabını arıyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

konuyu takip ederek 11.11de

4750u pro modelini almıştım thinkpadın

fakat bir türlü kullanma nasip olmadı.. ürün hala nasıl geldiyse öyle duruyor sistem kurup bırakmıştım.

şimdi kullanmaya karar verdim arkadaşlar cihazın bu klavye ışıgını sürekli aktif olması için ne yapabiliriz.

Mesela yeniden başlatınca kapanıyor

Tam bilmemekle beraber eğer sürücüleri düzgün yükleditseniz Microsoft Mağazası üzerinde bulacağınız Lenovo Vantage programında böyle bir ayar olabileceğini düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

Tam bilmemekle beraber eğer sürücüleri düzgün yükleditseniz Microsoft Mağazası üzerinde bulacağınız Lenovo Vantage programında böyle bir ayar olabileceğini düşünüyorum

Alıntıları Göster

Evet hocam ordan açıp aktif ediyorsun fakat tekrar kapanıyor pc kapatma açma durumunda ;)

• Yaşadığınız sorunları üreticiye geri bildirim olarak gönderin belli mi olur belki eklerler o ayarıda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt

Bios'ta vardır belki ayarı, baktınız mı acaba :)

• e14 4500u için fiyat performans ssd tavsiyesi verebilecek biri var mı? 512 gb

• Sata mí nvme mi

• donanımcı.x kullanıcısına yanıt

çok anlamıyorum ama dahili olarak. kendimiz takınca garanti iptal oluyor mu?

sata dediğin 2.5 inç olanlar galiba. onlar için yer var mı laptop içinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinDjarin -- 23 Temmuz 2021; 20:24:52 >
  • O laptopunuza göre değişir bazılarında 2.5 inç e göre var bazılarında ise ince uzun nvme olanlara göre garantiden çıkmaz

açıp bakmak mı lazım yoksa model noya göre öğrenilebilinen bişey mi?

• Model no dan öğrenilebilir yazın bakalım

20T6-S0E400

• Think serisi iş bilgisayarı olarak kabul ediliyor lenovoda ve içini zarar vermemek şartıyla açıp donanım güncelleme yapabiliyorsunuz. Bu garantiyi bozmuyor. Thinkbooklarda da böyle. Thinkbook konusunda bir arkadaş telefon ile sorup öğrenmişti.

• Pek kaliteli değil ama çalışır çabuk bozulabilir veya ısınabilir diğerlerinde olmazmı olur ama bunda 10 üründe 3 tane ise diğerinde 10 üründe bir tane çıkar

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.