Şimdi Ara

Ryzen 9 5900X, GeekBench’te Core i9-10900K’nın %17 önünde (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Testte orda ekran kartı girince değerler pek değişmiyor ayrıca oyun testi olduğu için bütün çekirdeklere yük binmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kurla biz anca uzaktan bakarız. Alim gucumuz tamamen bitti.

• An itibarıyla İNTEL fanboyları....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EE7900E1 -- 23 Ekim 2020; 1:32:16 >
  • FX-8300 kullanıyorum 3-4 senedir sıfır 400 liraya almıştım elimde de bir adet sıfır aldığım zalman cnps10x optima soğutucum vardı artict mx4 ile macun işlemi yaptım oyunda bile maksimum 35-40 derece görüyorum. Buna bir ekran kartı takar en kötü 4-5 sene daha kullanırım. Teşekkürler AMD.

• Ama ben hep 50 liralık ryzen alıyorum asdkjashdkasjdh  

Bundan 1.5 ay önce 10600K aldım, son biriktirdiğim paramı da oraya harcadım. Bundan sonra Ryzen 4687684651X çıksa zaten alamayacağım için, alacak arkadaşlara da şimdiden hayırlı olsun.    

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 23 Ekim 2020; 3:59:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VETERINARY

Her zaman fiyat performansa bakmak lazım, i7 2600k'yı aldığımda piyasada olan FX8350'leri kim kullanıyor şuan? hepsi anahtarlık oldu. Ben hala 10 yıllık 4/8 işlemcimle güncel oyunlarda problem yaşamıyorum.

Hocam benim home office'de çalıştığım PC'de halen i7 2600K işlemci var. Bir ara ciddi ciddi bozulmasını bekledim. 9 yıl oldu benim işlemci de. Hani işlemci de Delid falan filan da yok. Katır gibi çalışıyor halen. İş makinesi olduğu için GÜNCEL oyunlar konusunda yorum yapamayacağım fakat sizi anlayabiliyorum. Kendisi ile yaklaşık 3.5 sene oyun oynamışlığım var bir dönem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 23 Ekim 2020; 4:4:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7A1E308D7

Hocam benim home office'de çalıştığım PC'de halen i7 2600K işlemci var. Bir ara ciddi ciddi bozulmasını bekledim. 9 yıl oldu benim işlemci de. Hani işlemci de Delid falan filan da yok. Katır gibi çalışıyor halen. İş makinesi olduğu için GÜNCEL oyunlar konusunda yorum yapamayacağım fakat sizi anlayabiliyorum. Kendisi ile yaklaşık 3.5 sene oyun oynamışlığım var bir dönem.

Alıntıları Göster

öyle olmuyo işte masaüstünde sorun yok. warzone oynarken min fps yi etkileyor 4770k vardı bende güncel işlemcilerle 100 fps sabitken 4770k ile 60 lara düşebiliyor kasabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AleynaFox -- 23 Ekim 2020; 9:42:21 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt

tlnin diğer her şey konusundaki değeri de aynı kardeş. Sorun dolarda değil tlde.

• AREryilmaz kullanıcısına yanıt

bende onu diyorum tl yi bitirdiler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.