Şimdi Ara

Ryzen 5 1600 & Asus Prime B350 Pro Sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam ekran kartına 6pin pci kablosunu tak
  • ya vay arkadaş ya ilk defa amd sistem toplayacaktım ryzen 5 1400 alacaktım 1 haftadır araştırdım tam bugün bitirdim sistemi ama yeni seri olduğu için sorunları olacak gibi ya yine intel almak zorunda kaldık vay arkadaş
  • svenreyiz S kullanıcısına yanıt
    Alacağınız anakartın bios güncellemesini yaptırısanız işlemci sorun çıkarmaz bizim hatamız bios güncellemesi yaptırmadan almak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Asus almazsan no problem bide uygun ram aldinmi tamamdir

• amazondan alacaktım sistemi ama bu şekilde olduğu için i5 7500 e dönmüş durumdayım şuan
  • anakartı gigabyte alırsam sıkıntı yok mu?????
  • bu sistemde ben aynı sıkıntıyı yaşar mıyım

Ryzen 5 1600 & Asus Prime B350 Pro Sorunu
  • AfrikalıGençYetenek kullanıcısına yanıt
    sök tak deneme yaparken cikarmisim normalde takili.

Bios güncelse neden sıkıntı yaşayasınız değilse bile düşük mhz ram bulup bios güncellenir yola devam edilir sıkıntı yok

• Hocam siz sorunu çözebildiniz mi ram dan mı kaynaklı?
    edit: şimdi gördüm çözmüşsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midnightmrt -- 14 Haziran 2017; 23:45:54 >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    evet dostum corsair imdadımıza yetişti :) güncellemeden sonra da kingston fury de sorunsuz çalışıyor. ancak sorun şu ki anakartın destekli ram listesinde bulunmasına rağmen corsair 3000mhz ramlar 2133 çalışıyor. o hızlara ve gecikme hızlarına geldiğimde hata alıyorum. Bios bekliyoruz düzelmesi için
  • gkhnkndy kullanıcısına yanıt
    kingston x fury 2133mhz ram de sorun çıkarır mı acaba bende onu bekliyorum yine x fury 2666mhz ram de sistem tepki vermiyor yoksa iptal edip corsair siparişi vereyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midnightmrt -- 15 Haziran 2017; 22:53:21 >
    Hocam çıkarma olasılığı yüksek, aynı bellek sınıfıysa eğer. Yine de denemek lazım dostum..

Sağolun hocam Bugün geliyor umarım sorun çıkarmaz yoksa iade edip haftaya kadar corsair i beklemek zorunda kalırım

2666mhz olan cl15 2133mhz ise cl14

Sitede uyumlu olduğunu da belirtiyorlar neden böyle hata veriyor anakartı da servise yollamayı hiç istemiyorum

İnşallah sorun çıkmaz dostum :)

çok şükür bir sorun çıkmadı bios güncelleyince 2666mhz olanı da görmeye başladı yardımların için sağol dostum bu problemi yaşayanlar bu konuyu okuyup sorunu çözerler artık
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.