Şimdi Ara

RX570 No Signal Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Maul* (3 mesaj) Mxsr (1 mesaj) mertcnoz (1 mesaj) şoray uzun yolda (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2678 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar elimde sapphire rx 570 pulse 4gb ekran kartı var ben bu karın termal soğutucusunu yenilemek üzere söktüm,

kartı geri taktıktan sonra monitörde görüntü alabiliyorum lakin oyun açtığımda bir kaç sn sonra ekran siyah oluyor no signal yazısı çıkıyor ve bu sırada işlemciye takılı olan sıvı soğutucusu ve ekran kartının fanları deli gibi dönmeye başlıyor reset atmakadan tekrar görüntü alamıyorum

Karta zarar vermiş olabilir miyim ? verdiysem görüntü de alamazdım diye düşünüyorum

|
    |
  • Binbaşı
    1053 Mesaj
    Bana bu bazen elektrikler gidip gelince oluyor, monitörü düğmesinden kapatıp hdmi kablosunu çıkarıp tekrar taktıktan sonra monitörü açınca düzeliyor ancak bende işlemci fanının dönmesi vs. olmuyor sadece monitör gidiyor.
    |
    |
  • Binbaşı
    1148 Mesaj
    Sıcaklıkları kontrol edin. Macunu yenildiniz mi? Oyunda hata alıyorsan besleme arızası da olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2678 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Macunu yenilemek isteyip çipe ulaşamamıştım soğutucu bloğunu skemeyince tekrar vidalyıp takmıştım.

Şimdi tekrar kartı söküp çipe ulaştım macunu yeniledim ve sorun çözüldü.
  • Yarbay
    6026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

Macunu yenilemek isteyip çipe ulaşamamıştım soğutucu bloğunu skemeyince tekrar vidalyıp takmıştım.

Şimdi tekrar kartı söküp çipe ulaştım macunu yeniledim ve sorun çözüldü.
    Cok farkettimi isida bendede rx570 varda kendim degissem garanti disi biramicaklar garantiye yollayip degisin desem dandik bi macun surcekler
  • Yarbay
    2678 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

Cok farkettimi isida bendede rx570 varda kendim degissem garanti disi biramicaklar garantiye yollayip degisin desem dandik bi macun surcekler

Alıntıları Göster
    Fark etti.

Bloğu söktüğümde macunun tamamen kurumuş olduğunu gördüm boş 40-42 derece arası dolaşıyordu kart.

Şuan boşta 30-32 derecelere düştü.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
kripto para haberleri
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.