Şimdi Ara

Rx5500xt 2200g fps sorunu ve geç açılma problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kolay gelsin iyi forumlar daha önceden 2200g ile dahili ekran kartı ile cs go oynuyordum sistemi yükseltmeye karar verdim ekran kartı eklemesi yapıp 5500xt ekledim ama fps bişey değişmedi hatta çok az bi düşüş bile oldu cs go da ortalama 145 fps felan alırken bu değerler 140 civarına düştü bu neden olabilir yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim

Bide nmwe ssd kullanıyodum 12 saniyede açılan pc ye harddisk eklediğimde açılma süresi 20 saniyeye çıktı bu neden olur

Sistem bileşenleri
    Asrock b450m pro 4
    Ryzen 3 2200g
    Rx5500xt asus 4gb
    Gskill ripjaws 3200mhz 2*8 gb ram
    Kingston a2000 nwme ssd 2200/2000 okuma yazma
    Toshiba 750 gb hdd
    Sharkoon shp 650 80 plus power supply

İlginiz için teşekkür ederim

• Açılış için 18 sn bence gayet normal.

Sistemin stabil çalışmasına etki eden bir çok faktör var. Eğer bir sıkıntı hissediliyorsa ilk adım olarak öncelikle sistemin loglarına bakmakta fayda var. Burada bir sorun varsa düzeltilmelidir. Bunları görmeden ve çözmeden direkt donanım parçası değiştirmek mantıklı değildir. Kullanıcılar bu noktaya dikkat etmelidir. Bu kan tahlilleri görüntüleri inceleme yapmadan cerrahi operasyona girişmeye benzer.

Aşağıdaki konuyu bütün kullanıcıların görmesi,incelemesi ve anlaması gerekir.

VİRÜS TEMİZLEME ve SİSTEM KONTROLU

https://forum.donanimhaber.com/sistem-kontrolu-ve-virus-temizleme--135009649

• kaldırılabilir konu silinebilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.