Şimdi Ara

Rx 6900xt + Ryzen 3900x Sisteme 700 psu.?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hayırlı olsun, PSU en önemli donanımlardan biri olmasına rağmen görmezden geliniyor, geçmişte bende böyle bir hata yaptım ve geç olmadan parçayı değiştirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • melihcskn M kullanıcısına yanıt

rm ile rmx arasında ne fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: SirArthurDayne

rm ile rmx arasında ne fark var

Bildiğim en büyük fark, X serisinin Japon kapasitör kullandığı. Muhtemelen ufak tefek ekstra farklar vardır ama detay detay bilmiyorum, sadece daha kaliteli ve performanslı olduğunu biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihcskn -- 23 Mayıs 2021; 12:21:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • melihcskn M kullanıcısına yanıt
  • Benzer kalitede ürünler belki Asus bir tık öndedir. Bunun dışında Asus 10 yıl yurtiçi garanti sunuyor, Corsair global 10 yıl sunuyor. İkisi arasında Rm850 ile x arasında bulunan fark yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde 6900XT ve 3900X için 700W GOLD PSU güle oynaya yeter fakat AMD nasıl beceriyorsa bazı üst seviye kartları anlık çok yüksek peak değerleri görüyor sanırım o yüzden AMD 850W öneriyor. Benzer durum 5700XT içinde vardı normalde 5700XT 225W TDP değerine sahip bir kart fakat yer yer 350-400W peak gördüğü oluyordu.

• Sistemi kurdum 850 watt psu ile sorunsuz kullanıyorum ama 700 watt 1080 ti da da sistem sorunsuzdu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.