Şimdi Ara

RX 570 default radeon wattman settings have been restored due to unexpected system failure hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Asus rx 570 rog strix oc 4gb ekran kartım ''default radeon wattman settings have been restored due to unexpected system failure'' hatası veriyor,
    ddu ile güvenli modda sürücüyü kaldırıp eski sürücülerden de kurdum sorun yine aynı, mesela nero burning rom ile aynı anda 3 bluray yazdırıyorum sorunsuz yazıyor.bitiyor ama nero kilitleniyor sonra pc'ye reset atınca ''default radeon wattman settings have been restored due to unexpected system failure'' hatası alıyorum tam çözümü nedir acaba herkese iyi forumlar dilerim.

• Kartın sürücüsü bu uyarıyı voltajla ilgili sıkıntı olduğunda çıkarıyor.
    İşlemciniz ve psu nuzun marka modeki nedir yetersizmi bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ryzen 3 2200g onboard kullanıyorum, aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bilen birileri aydınlatırsa çok iyi olur.

• Bu sorunun çözümü forumda vardı. Şu an hatırlamıyorum. İyi bi araştırma yaparsanız bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Kartın sürücüsü bu uyarıyı voltajla ilgili sıkıntı olduğunda çıkarıyor.
    İşlemciniz ve psu nuzun marka modeki nedir yetersizmi bakalım.
    işlemci: Amd Ryzen 7 2700x
    psu : Rampage 750 watt 80 plus gold aktif pfc

7 aydır sorun yapmıyordu son 2 haftadır bu sorun var.
  • Sürücüyü DDU ile kaldırın ve Tekrar Kurarken Hızlı yükleme değil diğer seçenek olan özel yüklemeyi seçin.

Orada Kurulum Esnasında ise Radeon Settings ve Hata Raporu Sihirbazındaki tikleri kaldırın. Sadece Ekran Kart Sürücüsü ve HDMİ ile ile ilgili olan seçenek tikli olsun.

Böyle kurulum sağlayın. Büyük ihtimal hata vs. almazsınız bundan sonra.

Yalnız uyarayım bundan sonra radeon settings ayarlarına ulaşım olmuyacak sadece ekran kartınızın sürücüsünü kurmuş oluyorsunuz.

Ben yıllardır böyle kuruyorum AMD Sürücülerini en temizi bu. Böylece saçma sapan radeon settings hatalarıyla karşılaşmıyorum..

Radeon settings üzerinden kartınıza overclock vs. yapıyorsanız zaten Msi Afterburner ilede her işinizi halledebilirsiniz..

• şimdi hemen deniyorum teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba sorunu çözebildiniz mi acaba? Aynı hatayı bende alıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.