Şimdi Ara

rx 550 yada 560 alayim mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • i5 6500,8gb ram,144hz freesync monitor var.
    ama rx 580 beklemekten biktim.vatanda bu modeller var ama bu kartlar monitorumu tam verimli kullandirir mi simdilik bu kartlari alayim mi mantikli olur mu sizce? intel entegre karttan dusuk cozunurlukten gozlerim bozuldu.napsam sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer monitörden verim almak istiyorsan Gtx 1060 öneririm. 1080p ultra ayarlar düşünüldüğünde 144 fps ve üstü alman gerekli çünkü. Rx560'la AAA oyunlarda zaten ultra yapamazsın yapsan bile max 45-50 fps alırsın o da sahneye göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxkowboyxx

Eğer monitörden verim almak istiyorsan Gtx 1060 öneririm. 1080p ultra ayarlar düşünüldüğünde 144 fps ve üstü alman gerekli çünkü. Rx560'la AAA oyunlarda zaten ultra yapamazsın yapsan bile max 45-50 fps alırsın o da sahneye göre.

kardes daha cok cs oynuyorum ve gecici olarak alicam.yoksa freesync yuzunden rx 580 istiyorum.1060 en az 2 bin tl vardir suan o yuzden ucuz ama idare etcek bisey ariyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonerhac -- 9 Şubat 2018; 17:23:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerhac

quote:

Eğer monitörden verim almak istiyorsan Gtx 1060 öneririm. 1080p ultra ayarlar düşünüldüğünde 144 fps ve üstü alman gerekli çünkü. Rx560'la AAA oyunlarda zaten ultra yapamazsın yapsan bile max 45-50 fps alırsın o da sahneye göre.

kardes daha cok cs oynuyorum ve gecici olarak alicam.yoksa freesync yuzunden rx 580 istiyorum.1060 en az 2 bin tl vardir suan o yuzden ucuz ama idare etcek bisey ariyorum.

Cs go oynuyorsan işini fazlasıyla görür rx560.

• xxkowboyxx X kullanıcısına yanıt
    Hazır böyle bir kart da varken kaçırma bak

CS:GO için 1080p'de fazlasıyla yeterli bir kart

https://forum.donanimhaber.com/s-gt-sapphire-rx-560-pulse-2gb--131298794
  • quote:

Hophop sakin hocam. Daha RX 580 - 1060 1080P'de ultra'da 60 FPS'i anca yakalıyor. CS-LOL harici dediğiniz ayarlar ve FPS triple A oyunlarda hayalden başka bir şey değil.

144Hz için 1070 altı önermiyorum. Tabii kişi sadece LOL-CS oynuyorsa RX 560'da kafii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 9 Şubat 2018; 19:17:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

quote:

Hophop sakin hocam. Daha RX 580 - 1060 1080P'de ultra'da 60 FPS'i anca yakalıyor. CS-LOL harici dediğiniz ayarlar ve FPS triple A oyunlarda hayalden başka bir şey değil.

144Hz için 1070 altı önermiyorum. Tabii kişi sadece LOL-CS oynuyorsa RX 560'da kafii.

yeğenim cs GO ve lol OYNUCAK

RİZEN 3 130X + 8 GB RAM + 75 HZ 2 MS FULL HD MONİTÖR VE ALABİLCEMİZ UYGUN EKRAN KARTI BÜTÇE 500 700 ARASI NE ALALIM ?

FULL HD de oyunucak kaç sene götürür acaba ? 300713

• PES_21_Murat kullanıcısına yanıt
    cs go ve lol için fazla uçuk şeylere gerek yok r3 1200+b350m+2x4 2400 mhz ddr4 dual/gtx 1050 yada g4560/g4600+h110m+2x4 2400 mhz ddr4 dual/gtx 1050 sistem yapılabilir.
  • gtx 1050 al. zaten 144ün altına nadiren düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

gtx 1050 al. zaten 144ün altına nadiren düşer.

freesync kullanayim diye demistim.

• sonerhac kullanıcısına yanıt
    Freesync 144e kadar çalışıyor

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Freesync kullanabilmek için AMD'ye yöneliyor zaten hocam. GTX 1050 ile nasıl kullansın ?
  • Freesync 144 fpsye kadar çalışıyor

• Alma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacques Reverdi

Alma.

napayim

• sonerhac kullanıcısına yanıt
    Freesync den memnun olan görmedim titreme oşdumdan şikayet ediyorlardı

• DeliOrmanlı0106 D kullanıcısına yanıt
    freesync e ozel mi bu yoksa gsyncde de ayni midir?

• Son sürücüler ile büyük oranda düzeldi Freesync sorunları.
  • Son halini lmiyorum ama f sync olsun g sync olsun tam isteneni veremedi yada ekknomik olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonerhac

quote:

Orijinalden alıntı: Jacques Reverdi

Alma.

napayim

144 hz monitöre o kartlar çok güçsüz kalır, en az rx 470 yada 570.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.