Şimdi Ara

Ruyada olum haberi almak hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ruyamda 2.kez ruyamda babamin ölüm haberini alıyorum. Ya ölmedi o falan diyorum bu esnada babamin hic cektirmedigi acayip fotograflarini görüyorum asla kendisini goremiyorum. Bildiginiz aci cekiyorum. Sonra aniden uyandim. Sorum şu, ya oldugumuzde de aynen bu şekilde uyanıyorsak ve sevdiklerimizin olmedigini alıyorsak? Gercek hayatta ölenler o alemde diriyseler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamermen

Ruyamda 2.kez ruyamda babamin ölüm haberini alıyorum. Ya ölmedi o falan diyorum bu esnada babamin hic cektirmedigi acayip fotograflarini görüyorum asla kendisini goremiyorum. Bildiginiz aci cekiyorum. Sonra aniden uyandim. Sorum şu, ya oldugumuzde de aynen bu şekilde uyanıyorsak ve sevdiklerimizin olmedigini alıyorsak? Gercek hayatta ölenler o alemde diriyseler?

Kardeş uyku ölümün küçük kardeşidir derler yani ruhumuz sanki hareketsiz fakat canlı olan vücudumuzdan ayrılmış gibi rüyalar aleminde dolaşır ama ukba alemi dediğimiz ahiret hayatına gittiğimizde tamamen dünyadan ayrılmış olacağız işte o zaman ebedi olarak kalacağımız gerçek hayatımız başlayacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilinç altının görünümü. Kendini kasmana gerek yok. Ne kadar çok etkilerse etkilesin seni basit bir rüya.
    Hayatımda rüyalarım iki kez etkiledi beni, onda da rüya olduğunu biliyordum ve bilinç bir şekilde rüyamda hareket ediyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 14 Şubat 2018; 2:0:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Bilinç altının görünümü. Kendini kasmana gerek yok. Ne kadar çok etkilerse etkilesin seni basit bir rüya.
    Hayatımda rüyalarım iki kez etkiledi beni, onda da rüya olduğunu biliyordum ve bilinç bir şekilde rüyamda hareket ediyordum.

Gecen sene gordugum bir ruyada da adi " dempteşambr " olan bir sehir?deymisim. Kaldigim apartin altinda "bonmarşe" diye bir giyim magazasi vardi ondan etkilendim herhalde

• ölüm olayını bir tür paralel evrene geçiş olarak düşünmüşsün, ama vücudu burada bırakmışsın o açıdan mantıklı değil
  • Rüyada kendimizi gerçekte gibi hissederiz. Belki bu hayatta kendimizi gerçek hayatta zannediğimiz bir rüyadır.

Şu anki bedenin rüyaya ait olmadığını da bilemezsin. Rüyada iken bedenin o sanıyorsun ama değil. @lawbreaker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 19 Şubat 2018; 18:13:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.