Şimdi Ara

Rüya yorumu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
2
Favori
2.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi yanda bi önceki sevgilim bi yanda iki önceki sevgilim vardı grup halinde pikniğe gitcekmişiz otobüs falan var baya kalabalık 50 60 kişi falan var.

iki önceki sevgilim benden kaçıyo ben onu kovalıyorum bi önceki de beni çağırıyo çok üzgün ama ben iki öncekine gidiyorum ısrarla beni istememesine rağmen. sonra millet otobüse biniyo gidiyo ikisi de biniyo ben ve bikaç kişi sığmıyoruz. yakında bi aile de mangal partisi vercekmiş bizi alıyolar oraya ben otururken sandalyeyi yere atıp sıkıldım lan nerde benim "sevdiğim kız"(isim var burda:d) diyorum çekiyorum gidiyorum sonra bi önceki sevgilim çıkıyo karşıma beni vucudunu kullanarak çelmeye çalışıyo sonra rüya bitiyo.

hayatta inanmam böyle şeylere ama 2 gece üstüste gördüm ertesi gün görmedim dün gece yine gördüm bu rüyayı filmlerdeki gibi :d sadece önemsiz karakterler değişiyo rüyada. kafayı yicem neden sürekli aynı rüyayı görüyorum rüyalarımı fazla hatırlayan birisi de değilim ama bu rüya detaylarıyla aklımda hep. olm noluyo ya :/

• Bir gece birini, bir gece diğerini, her gece aralıksız gördüğüm kabuslarım var, buraya yazınca güleceksiniz ama, her gün ölüyorum bu kabusları görürken.

Birincisi; Normal hayatımı yaşıyorum, gün geçtikçe herkes duruyor falan davranışları değişiyor, robot gibi oluyor, en sonunda dünyada 2 kişi kalıyoruz, ben ve tanımadığım bir arkadaşım, bu insanların arasından küçük insandan biraz daha büyük kırmızı bir canavar geliyor, ve onların arasından geçip gidiyor, biz bunları pencereden izliyoruz, bir süre sonra aniden, o bütün robot gibi olmuş insanlar yukarıya bizim katımıza bakmaya başlıyor, şaşırıyoruz, sonra ne olduğunu anlıyoruz, arkamızı dönmemizle o canavar bize saldırmaya başlıyor rüya burada bitiyor.

İkincisi; Eski evimizde uyuyorum, ailem zorla uyandırıyor gecenin bir vakti, evin duvarları poker kartlarıyla kaplanmış, tanımlayamadığım gölgeler hareket ediyor, beni kolumdan tutup kapıya götürüyorlar, iğrenç bir şekilde gülerek kapıyı açıyorlar, ve kafası olmayan bir insan bana doğru gelmeye başlıyor, anne baba siz manyak mısınız diyorum, dinlemiyorlar. Uyanıyorum.

Üçüncüsü; Annemlerin bir yere gitmesi gerekiyor babamın arabasını alıyorum, bastıkça basıyorum gaza, sonra frene basıyorum, o da ne tutmuyor, tutmuyor, takla atıyoruz arabayla, bizde bir şey yok ama araba pert, babam gelip bana bağırıyor küfrediyor.

Dördüncüsü; Rüyalarımda hep düşüyorum, Ankara'da bilindik binalardan düşüyorum, ama nasıl mesela manyak gibi gitmişim 20 katlı binanın merdivenlerinin korkuluklarında geziyorum, e tabi düşüyorum, genelde binanın içinde düşüyorum.

Eeee bu rüyaların anlamları nedir? Gülmeyin.

• mesaj bulunsun ilk gördüğüm rüyayı yazacam bakalım
  • Bir kız dostumla tatilden beri küsüz daha doğrusu o bana küsmüş.Üzüldüm tabi ben de geçen gün rüyada birbirimize sarılıp barışıyorduk baya yakın arkadaşımdı dertleştik rüyada falan oldukça garipti birden karşılaştık sarıldık böyle uyanınca bi garip hissettim kendimi.Değer verdiğim birisiydi severdim kendilerini
  • vefat etmiş babamın ayak ucunda oturuyordum benimle sohbet ediyordu
  • Geçenlerde rüyamda eski sevgilimi gördüm ve yılda birkaç kez görürüm kendilerini periyodik olarak ve genelde kısa ve etkili 5 senedir 1 yada 2 kere yolda gördüm sadece arada facebookdan falan bakardım resimlerine şuanda başka çıktığım var neyse

Yolun kenarında birini bekliyordu tesadüf gördüm bende yanına gittim kaç dakikadır bekliyorum nerdesin aşkım dedi çok şaşırdım bozuntuya vermedim bende geldim işte falan dedim neyse dedi tam öptü uyandım sonra devamını görmek için tekrar dalmaya çalışsamda olmadı

Uyandığımda baya bir garip oldum halada etkisinde sayılırım rüyamın ayrıca niye anlattım ki

• rüyamda temmuz olduğu halde kar yağmıştı.ve rüyamda şaşırmıştım temmuzda kar yağdı diye.acaba rüyamın anlamı nedir?çünkü çok çaresizim sorcery bey.yorum yaparsan sevinirim.
  • dün rüya gördüm peder diyor git yatı getir ben de getiremem arkadaşla gideyim o getirebilir diyorum sonra bakıyorum yat eskimiş getiriyorum derken sahibi geliyor konuşuyoruz o anda yat böyle sepete dönüşüyor denizin içinde adam boşaltıyor bunu içinden balıklar düşüyor ben çok şaşırıyorum nedense daha sonra denizden çıkarken kayalıkta ayağıma bi şey batıyor sonrası yok heralde bu aralar denizle haşır neşirim heralde ondan olsa gerek bu rüya ne dersiniz yetkili ağbi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IMPLEMENTOR

Cebimde çok değerli taşlar vardı. Ailem dahil herkes onlara sahip olmak istiyordu. Taşın 1 tanesi bile dünyadaki herşeyi alacak değere sahipti. O taşlar yüzünden üzerime ateş açılıyordu ama ölmüyordum

Attığın adımlara dikkat et. Vesvese içinde olacağına işaret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Of War

bi yanda bi önceki sevgilim bi yanda iki önceki sevgilim vardı grup halinde pikniğe gitcekmişiz otobüs falan var baya kalabalık 50 60 kişi falan var.

iki önceki sevgilim benden kaçıyo ben onu kovalıyorum bi önceki de beni çağırıyo çok üzgün ama ben iki öncekine gidiyorum ısrarla beni istememesine rağmen. sonra millet otobüse biniyo gidiyo ikisi de biniyo ben ve bikaç kişi sığmıyoruz. yakında bi aile de mangal partisi vercekmiş bizi alıyolar oraya ben otururken sandalyeyi yere atıp sıkıldım lan nerde benim "sevdiğim kız"(isim var burda:d) diyorum çekiyorum gidiyorum sonra bi önceki sevgilim çıkıyo karşıma beni vucudunu kullanarak çelmeye çalışıyo sonra rüya bitiyo.

hayatta inanmam böyle şeylere ama 2 gece üstüste gördüm ertesi gün görmedim dün gece yine gördüm bu rüyayı filmlerdeki gibi :d sadece önemsiz karakterler değişiyo rüyada. kafayı yicem neden sürekli aynı rüyayı görüyorum rüyalarımı fazla hatırlayan birisi de değilim ama bu rüya detaylarıyla aklımda hep. olm noluyo ya :/

Aradığın kişiyi bulamamışsın, geçmişe dönük yaşıyorsun.İki önceki sevgilinin hayatına yeni biri giriyor.Bir önceki sevgilinde arayışta.

Ayrıca Borçlardan dolayı sıkıntı yaşayacaksın.

• evet dediğim gibi ilk rüyamla geldim

okulun bahçesindeydik küçük çocuklardan biri tuhaf hareketler yapıyordu bende ''psikopata bağlatma len beni naparım sonra biliyor musun'' tarzında bir şey söyledim çocuğa takılarak.Arkamdan birisi gülerek tekrarladı. Arkamı döndüm uzun zamandır konuşmadığım eski kız arkadaşım yanak yanağa geldik öpücektim neredeyse (hiç aramız bozuk değilmiş gibi), sustuk biraz sonra arkaya geçip oturdum hiç bir şey olmamış gibi. uzaklaştı o da sonra bir msj geldi en yakın arkadaşından yazmış msjı ''Nasılsın görüşmeyeli ? (Başka dünyadan birisi) '' yazmış altınada.

hatırladıklarımın hepsi bu kadar bunuda zaten konuyu görünce hatırladım es geçmiyim dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: WriterHuman

Bir gece birini, bir gece diğerini, her gece aralıksız gördüğüm kabuslarım var, buraya yazınca güleceksiniz ama, her gün ölüyorum bu kabusları görürken.

Birincisi; Normal hayatımı yaşıyorum, gün geçtikçe herkes duruyor falan davranışları değişiyor, robot gibi oluyor, en sonunda dünyada 2 kişi kalıyoruz, ben ve tanımadığım bir arkadaşım, bu insanların arasından küçük insandan biraz daha büyük kırmızı bir canavar geliyor, ve onların arasından geçip gidiyor, biz bunları pencereden izliyoruz, bir süre sonra aniden, o bütün robot gibi olmuş insanlar yukarıya bizim katımıza bakmaya başlıyor, şaşırıyoruz, sonra ne olduğunu anlıyoruz, arkamızı dönmemizle o canavar bize saldırmaya başlıyor rüya burada bitiyor.

İkincisi; Eski evimizde uyuyorum, ailem zorla uyandırıyor gecenin bir vakti, evin duvarları poker kartlarıyla kaplanmış, tanımlayamadığım gölgeler hareket ediyor, beni kolumdan tutup kapıya götürüyorlar, iğrenç bir şekilde gülerek kapıyı açıyorlar, ve kafası olmayan bir insan bana doğru gelmeye başlıyor, anne baba siz manyak mısınız diyorum, dinlemiyorlar. Uyanıyorum.

Üçüncüsü; Annemlerin bir yere gitmesi gerekiyor babamın arabasını alıyorum, bastıkça basıyorum gaza, sonra frene basıyorum, o da ne tutmuyor, tutmuyor, takla atıyoruz arabayla, bizde bir şey yok ama araba pert, babam gelip bana bağırıyor küfrediyor.

Dördüncüsü; Rüyalarımda hep düşüyorum, Ankara'da bilindik binalardan düşüyorum, ama nasıl mesela manyak gibi gitmişim 20 katlı binanın merdivenlerinin korkuluklarında geziyorum, e tabi düşüyorum, genelde binanın içinde düşüyorum.

Eeee bu rüyaların anlamları nedir? Gülmeyin.

Kendini yalnız hissediyorsun ve hayatı fazla sorguluyorsun.Hayatta aldığın riskler fazla, çok aceleci davranıyorsun ve bu sana zarar veriyor. Karar verirken daha sağlıklı düşünmelisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ersiny.

Bir kız dostumla tatilden beri küsüz daha doğrusu o bana küsmüş.Üzüldüm tabi ben de geçen gün rüyada birbirimize sarılıp barışıyorduk baya yakın arkadaşımdı dertleştik rüyada falan oldukça garipti birden karşılaştık sarıldık böyle uyanınca bi garip hissettim kendimi.Değer verdiğim birisiydi severdim kendilerini

O kızın başına kötü bir şey gelecek.Seninde ona yardımın dokunacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

vefat etmiş babamın ayak ucunda oturuyordum benimle sohbet ediyordu

Güç kazanacaksın ve müjdeli bir haberin var.
  • Sürekli yüksek biryerden uzun süre düşerim yere düşerken düşünürüm ve yere çarpmayı hissederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: airbrq_23

Geçenlerde rüyamda eski sevgilimi gördüm ve yılda birkaç kez görürüm kendilerini periyodik olarak ve genelde kısa ve etkili 5 senedir 1 yada 2 kere yolda gördüm sadece arada facebookdan falan bakardım resimlerine şuanda başka çıktığım var neyse

Yolun kenarında birini bekliyordu tesadüf gördüm bende yanına gittim kaç dakikadır bekliyorum nerdesin aşkım dedi çok şaşırdım bozuntuya vermedim bende geldim işte falan dedim neyse dedi tam öptü uyandım sonra devamını görmek için tekrar dalmaya çalışsamda olmadı

Uyandığımda baya bir garip oldum halada etkisinde sayılırım rüyamın ayrıca niye anlattım ki

Aklın hala onda, şu an çıktığın kişiye aşık değilsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Otospot

rüyamda temmuz olduğu halde kar yağmıştı.ve rüyamda şaşırmıştım temmuzda kar yağdı diye.acaba rüyamın anlamı nedir?çünkü çok çaresizim sorcery bey.yorum yaparsan sevinirim.

Hastalığa işaret, daha önce biri benzer bir rüya görmüş.
  • Benim rüyami okudunuzmu çok sık görüyorum
  • sevdigim kizla rahat bulusamiyoruz. ailelerin bilmesi gerek ama soylemedik daha, sadece kizin annesi biliyo.
    ruyamda; annem babam ogrenmisler biyerden, ellerinde cicek cikolatayla geliyolar yanima, al bunlari git kizin ailesiyle tanis diyolar. bnde tanismaya gidiyorm. kizin babasi cok anlayisli davraniyo, beni de seviyo fln. sonra izninizle biraz disari cikarabilirmiyim kizinizi diyorm, tmm olur diyo, sonra kiz arkadasmla cimenlere yatip birbirimize sarilip yildizlari seyrediyorz :)
    guzel bi yorumu vardr ins, ruyayi gormesi guzeldi cnku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seerekeane

dün rüya gördüm peder diyor git yatı getir ben de getiremem arkadaşla gideyim o getirebilir diyorum sonra bakıyorum yat eskimiş getiriyorum derken sahibi geliyor konuşuyoruz o anda yat böyle sepete dönüşüyor denizin içinde adam boşaltıyor bunu içinden balıklar düşüyor ben çok şaşırıyorum nedense daha sonra denizden çıkarken kayalıkta ayağıma bi şey batıyor sonrası yok heralde bu aralar denizle haşır neşirim heralde ondan olsa gerek bu rüya ne dersiniz yetkili ağbi?

Aşkta ve işte şansın açılacak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.